Şimdi Ara

Sol Tarafına Yatınca Kalbi Ağrıyan Var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
80.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben de sağ tarafıma yatınca uyuyamıyorum çok rahatsız hissettiriyor omzum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede konuyu acan arkadas gibi oluyor son zamanlarda yaw
  • Vay konumu hortlatmışsınız : ) Ben ekg falan çektirdim sırf bu yüzden ama bir şey çıkmamıştı. Kas sistemi yada sinir sisteminden ötürü olabilir dediler. Fırsatını bulunca nörolojiye gitmeyi düşünüyorum.
  • Umarım cok geç kalmamışımdır çünkü sırf burdaki yazıları gördüğüm için siteye üyelik yaptım size cvp vermek için çünkü çocukluğumdan beri kalp atışlarımı duyuyodum sonrasinda vucudum yavaşlamaya cabuk yorulmaya basladi sigaraya Bagladim göğüs ağrım kırk yılda bi olurdu özellikle yokuslarda nefes nefese kalıyordum yururken sigara içemiyordum sol tarafıma yatamıyordum tesadüfen Kardiyolojiye gittim ve cocuklugumdan beri kalp hastası oldugumu öğrendim sinsi bi şekilde ilerliyor kalp romatizmasí ona bagli kapak daralması hemen bi doktora gözükün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nese1991 N kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun tedavisi nasıl oluyor.Bende öyle yavaşlama falan yokta işte sol tarafa doğru yatınca arada oluyor gerçekten zayıfım kaslarım çok zayıf doktor bu sebeple olur dedi bana zaten konudaki mesajlarda zayıf arkadaşlarda olmuş bu sorun

• Ben de kalp ağrısı diye 3 sene önce gitmiştim. ameliyatlı döndüm.
  • Gittim ben doktora kalp akciger ne varsa bakti bise bulamadi ayni sekil sola yatinca agri ve tuhaf sesler duyuyordum.

• Beyler bunları yazınca psikolojik olarak kalbim ağrımaya başladı yahu : ) 8 senedir çok şükür bir şey olmadı. Yakın zamanda check up yaptırıcam bakalım çıkacak mı. Geçmiş olsun bu arada.
  • Hocam benimde cok agriyordu yatagin ustune kalin bir yorgan serdim 10 numara oldu pambik gibi

• Takayashi kullanıcısına yanıt

37 oldun hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

37 oldun hocam  

Hic sorma :) Yalniz konuyu acali 13 sene olmus. Bu arada artik sol tarafima daha fazla yatiyorum alistirdim sanirim : p Yine de agri oluyor tabi.

• Takayashi kullanıcısına yanıt
    Selam benimde 2008 den beri kalbimde ağrı oluyor ultrason baglandı ve film çekildim hiç bir şey çıkmadı daha sonra başka hastaneye gittim yine bir şey çıkmadı şuan yine ağrı başladı ama ben biliyorum ki evde çekyata ve PC nin başında sol tarafıma yaslanıyorum işte ozaman ağrı artıyor ayrıca sitrestende oldugunu düşünüyorum zaten sitres yakamı hiç bırakmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • %90 stres ve beslenmeden

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertsiker

Selam benimde 2008 den beri kalbimde ağrı oluyor ultrason baglandı ve film çekildim hiç bir şey çıkmadı daha sonra başka hastaneye gittim yine bir şey çıkmadı şuan yine ağrı başladı ama ben biliyorum ki evde çekyata ve PC nin başında sol tarafıma yaslanıyorum işte ozaman ağrı artıyor ayrıca sitrestende oldugunu düşünüyorum zaten sitres yakamı hiç bırakmadı

gecmis olsun da bu nickle ucururlar seni kardes yakinda.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.