Şimdi Ara

SOL Eylül'de yeni ücretlendirmeye gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün elime geçen fiber internet faturasına göre 1 Eylül itibari ile yeni fiyatlar hayata geçecekmiş.
    Klasik olarak internet sitesinde bir bilgi yok.

İçeriden bilgisi olan, duyum alan?

Not: 10MB limitsiz, AKK'siz aboneyim.

• Mevcut kontrati olanlari suan icin etkilemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona zam, bilgisayara zam, yurtdışı pop noktası kirası hariç giderleri ülke içinde minimal olan internete zam. hani bize.. yetti gari beğenmedimiz Makedonya'da bile 60mbps simetrik 700gb akk'lı internet Türk Lirası ile 20tl'ye geliyor, sonrasında hız 20mbps'e düşüyor. iyileştirme şart artık.

• Faturaya baktım ama böyle bir yazı göremedim nerede yazıyor hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Faturaya baktım ama böyle bir yazı göremedim nerede yazıyor hocam ?

Selam,
    Bana e-fatura geliyor. İlk sayfanın sol alt köşesinde yazıyor.
     SOL Eylül'de yeni ücretlendirmeye gidiyor
  • callandor kullanıcısına yanıt
    Hocam benim taahhütlü olduğu için sanırım gözükmüyor herhalde . Süperonline yaparsa zam ttnet te yapacaktır
  • Benim bildiğim superonline her yıl eylülde, ttnet ise yılbaşında zam yapıyor.
  • Banada bugün telefon ettiler.10mbit akksız kullanıyorum sözleşme zaten çoktan bitti.Fiyatın 100tl olacağını söylediler zaten anca böyle caydırırlar akksız kullanıcıları .Hangi tarifeye geçicez bilemedim şuan.
  • TTnet zaten her yıl %7 zam yapacağını tüm paketlerin altına yazmış. Yakında necefli maşrapayla bağlanmaya başlayacak millet daha ucuz üstelik hızıda eşit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHardwareNews

Banada bugün telefon ettiler.10mbit akksız kullanıyorum sözleşme zaten çoktan bitti.Fiyatın 100tl olacağını söylediler zaten anca böyle caydırırlar akksız kullanıcıları .Hangi tarifeye geçicez bilemedim şuan.

Selam,
    Geçtiğimiz günlerde beni de aradılar. Fakat sizinkinin aksine fiyat vermediler inatla. Yeni ücreti bilmiyorum falan dedi eleman.
    Ben de zaten taahhütüm yok, beğenmezsem kapatırım dedim.
    İnatla satış yapacak yok 20miymiş, yok 50miymiş.
  • En fazla nekadar daha yolarım müşteriyi onun derdindeler şunu merk ettim vodafon internet yatırımı yapıyor herhalde her yerde büyükşehir vodafon net yazılı kapaklar görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: callandor

quote:

Orijinalden alıntı: TheHardwareNews

Banada bugün telefon ettiler.10mbit akksız kullanıyorum sözleşme zaten çoktan bitti.Fiyatın 100tl olacağını söylediler zaten anca böyle caydırırlar akksız kullanıcıları .Hangi tarifeye geçicez bilemedim şuan.

Selam,
    Geçtiğimiz günlerde beni de aradılar. Fakat sizinkinin aksine fiyat vermediler inatla. Yeni ücreti bilmiyorum falan dedi eleman.
    Ben de zaten taahhütüm yok, beğenmezsem kapatırım dedim.
    İnatla satış yapacak yok 20miymiş, yok 50miymiş.

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

Burdaki tarife fiyatları eylülden itibaren bize yansıyabilir hatta 10mbitle sınırlı kalıp 25mbit parasıda ödeyebiliriz.Ben gece kuşu kampanyasına başvurdum en mantıklısı o şuan.Gün içinde indirceğim şeyleri geceye saklarım 50mbit ile gece 12den sabah 6 ya kadar indirmiş olur zaten.

• Selam
    Hocam ben komple kapatırım herhalde. Yılbaşında temelli olarak ABD'ye taşınıyorum.

• burdan zam yapıyorlar

devlete gidip indirim vergi indirim talebinde bulunuyorlar

daha geçen yıllarda %5 mi %10 mu vergi indirimi kaptılar devletten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.