Şimdi Ara

ŞOK ŞOK ŞOK 87 NUKER,GREECEDE OYUN PARASI 500 M GOLDA YADA İTEME SATILIKTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERABA ARKADAŞLAR GREECE de 90 lv ÇARIM VARDI SOYULDU :( ONU DÜZMEYE ÇALIŞIYORUM İNŞLLAHTA DÜZÜCEM VE Bİ YÖNTEM OLARAK BABEL SERVERİNDEKİ 87 FUL İNT NUKER ÇARIMI OYUN PARASI OLARAK SATIŞA ÇIKARDIM ÇAR ÇOK SAĞLAMDIR İTEMLERİ FLB +4 +5 TAKILARIDA +4 +5 SHELDİ +7 SVORDU +6 DIR ÇARI KESİNLİKLE BU FİYATA SATMAZDIM AMA ÇOK FENA SIKIŞTIM MECBUREN SATIYORUM ÇARIN DEĞERİ OLRAK GREECE SERVERİDN 500 M GOLD İSTİYORUM YADA 9 DG İTEM FARK ETMEZ BUNU DEĞENMEDİM DERSENİZ 81 GALVİER VE 83 NUKER ÇARLARIMDA VAR ONLARIDA MSN DE KONUŞURUZ BEN SS LERİ ATIYIM KARAR SİZE KALMIŞ İYİ FORUMLAR

ulaşım-mad_trigger@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesreis -- 18 Kasım 2008; 17:41:08 >

• 500m gold 100 ytl bot155.com da

çok ucuz char. zaten elindekileri satsan 600-700m arası eder. neden satıyorsun ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albay Hardal -- 18 Kasım 2008; 11:24:01 >
  • dedimya bu çar babel serverinde benim çarım 90 lv greece serverinde bundaki itemleri satasam işime yaramaz para takasındada yarı yarıya kesiyolar onun için satıyorum
  • up..
  • ben aLdım sayıLır bakaLım bugun vericek itemLeri verdim !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.