Şimdi Ara

Şok market - piranha bluetooth hoparlör! 19 tl. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
6
Favori
27.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. şarjdan sonra pil performansında artış oldu bende , sizlerde durum nasıl ? Sanki 1,5 saat i buluyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

ben aldım
    çok bas sevmediğimden dolayı işimi görüyor. hem usb stick hem de sd kart takabilme ve de aux çıkışı olması çok iyi. gg'da 50 liraya satılıyor
    tek kötü yani açılınca, bağlanınca, bağlantı sonlanınca, batarya azalınca son ses Türkçe uyarı vermesi. sessiz sakin müzik dinlerken bangır bangır "bataryayı şarj edin" diye gürlmesi hoş olmamış...

Hocam şu bağırma olayını nasıl kapatırız, bilen var mıdır? Niye hoparlörün mevcut ses düzeyinde ayarlamıyorlar ki? Her seferinde tedirgin oluyorum açarken.

valla bulamadım çözüm

• quote:

Orijinalden alıntı: imkansizlar

Ses Kaç wat

3 w
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByTMY

Sesi nasil

10-15 liraya satılan ses bombalarından farkı yok.
  • Piranha, Samsung 55h6470 e bağlanıyor.
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-smart-tv-ye-bluetooth-kulaklik-baglamak--111870079

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 15 Mart 2017; 22:7:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

aynen katılıyorum, az el becerisi olan biri içini açıp pilini değiştirebilir, ben mesela aldım, bozulmasını dört gözle bekliyorum :) içini açıp elektronik devresine daha büyük hopörlore çıkış verdirmek istiyorum amfi devresi ekleyerek :) Ve emin olun bozulan şey devresi içinde biyerler değil, bozulan ya bataryası, ya lehim kopması, ya hoparlör delinmesi,

Büyük hoparlöre bağlamak için ayrıca amfi baglamaniza gerek yok.

Devrede amfi mevcut zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raspberry pi 3 alsak 160 tl civarı fiyatı var. Sonra onu kablo ile hoparlöre ve tv.ye de bağlasak ve istedigimiz zaman cep telefonundan bluetooth ile müzik dinle, istersen youtube üzerinden video tv.de izle, internete gir. Çok amaçlı yani.

Ben de yeni öğrendim raspberry pi 3 diye bir cihaz olduğunu, siz de belki yeni duyuyor olabilirsiniz. Bi araştırın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    çok fazla linux bilginiz yoksa pi3 almanızı tavsiye etmem. 10 yıla yakındır linux kullanırım ( kod falan çok anlamam son kullanıcıyım) alsammı düşünüyorum ama çok ta işlevsel değil diye almıyorum .
    ayrıca grafik birimi youtube da 1080 p videoları desteklermı o da tam belli değil. kullanan birileri fikir verse iyi olur.

linux bölümüne konu açıyım. ileti yazarken tekrar alma isteği oluştu
  • konu dışı ama şokta satılan Blitz şarz kabloları nasıl acaba kullanan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysozdemir

konu dışı ama şokta satılan Blitz şarz kabloları nasıl acaba kullanan varmı

hocam hangi teller için var micro usb c tipi için var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KafasıGüzel kullanıcısına yanıt
    android ve iphone lar için var.
    1 mt uzunluk
    5V 3amper destekliyormuş
    hem şarz-hem data için
    Blitz marka
    kutulu
    şarz aletleri çok hafif dandik gibi.
    ben kablo aldım.çok esnek. 1.5A şarz aleti ile deniyorum şu an hızı iyi
  • KafasıGüzel kullanıcısına yanıt
    bysozdemir B kullanıcısına yanıt
    Sarj Aleti adi önermem cok ısınır ayrıca. Ama kablo iyi esnek yapıda 3A destekliyor. Cabuk kırılıp verimi düşmez veya bozulmaz ins.

Ayrıca dün de A101 deki 5 tl olan Micro usb kablodan da 2 tane aldım oda iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 20 Mart 2017; 14:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

çok fazla linux bilginiz yoksa pi3 almanızı tavsiye etmem. 10 yıla yakındır linux kullanırım ( kod falan çok anlamam son kullanıcıyım) alsammı düşünüyorum ama çok ta işlevsel değil diye almıyorum .
    ayrıca grafik birimi youtube da 1080 p videoları desteklermı o da tam belli değil. kullanan birileri fikir verse iyi olur.

linux bölümüne konu açıyım. ileti yazarken tekrar alma isteği oluştu

İzlenmiyor hocam. 720 dahi zar zor.
  • konu en son songül karlıya gelecek galiba
  • şarj sorunu bende de var 10dk içinde kırmızı ışık sönüyor ve 10-15dk kullanımda şarj azaldı uyarısı alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ? cihaz kapalı halde şarj ediyorum / açık halde mi şarj etmem lazım ?
  • YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?
  • usb den veya micro usb den müzik direk çalınabiliyor mu acaba,acil bilgi verirseniz sevinirim.
  • A 101 de 24 tl. den satışta şu an.

• tozak78 T kullanıcısına yanıt
    usb den veya micro usb den müzik direk çalınabiliyor mu acaba bilginiz var mı ürünle ilgili?
  • a101 den bugün aldım. açık kutu yoktu deneyecektim tipi hoşuma gitti diye aldım. öncelikle malzeme kalitesi fena değil ama sesten fazla birşey beklemeyin bu Piranha markası beni şaşırtsa şaşırırdım zaten :) bu boyutta çok güzel bass veren hoparlörler de var. ses seviyesi fena değil ama pasif bass sürücüsü gibi birşey olmasına rağmen bass kalitesi hoşuma gitmedi açıkçası. yine de fiyatı eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 22 Haziran 2017; 14:47:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.