Şimdi Ara

Sok market peyman 800gram antep fistigi 19.40tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
8
Favori
13.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğuş çayı beğendim.
    Lipton gibi sert değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
    Şu an tüm Migroslarda bu fiyattan var mı?

Evet migroslarda sürekli var fiyat sabit 4.35
  • Bende aldım. Peyman adını duyunca insan kalite bekliyor ama eh işte. Çok birşey beklemeyin. Çiğ bademde aynı şekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

iyi de arkadaşlar bu kampanya 4-8 Eylül arasında geçerlidir yazıyordu broşürde..Bugün gördüm kasada.Tarih aralığını görünce konuyu açmaktan vazgeçtim..
    Yer: İstanbul Beyoğlu

Selam Bende Beyoglundayim Brosuru Atabilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

tadı antep gibi değil öyle söyliyeyim.kıtırdamıyor ağızda bayat gibi bişey.dediğiniz gibi bi gevreklik var boşuna yapmıyorlar bu indirimleri :D

Son kullanma tarihi nedir ?
  • gunsnroses G kullanıcısına yanıt
    Bendekiler Mayıs 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 5 Eylül 2015; 11:08:38 >
  • gunsnroses G kullanıcısına yanıt
    2016 beşinci ay
  • XnoX kullanıcısına yanıt
    hocaw broşür yok elimde..3 tane Şok gezdim Cuma günü,tamamı sömürülmüş ama neden çünkü 3 ünde gelmiş mağazalara millet de toplamış tabi..
    bir tek Çiğ Badem alabildik 1+1 şeklinde o da Esenköy/Yalova daki Şoktan :))
    en ücrada kalmış şubelere bakmak lazım bulmak için...

• 1+1 kampanyası devam ediyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Dün sakaryada iki şok gezdim onlardan kalmadı bitirdik dediler gıcık gıcık kampanya tarihinden önce neden satarlar bilinmez yada kendilerine ayırdılar

Hep beraber sikayetvar.com ayazalim mi ben az evvel yazdım pazartesi yayınlanır bence durmayin. Bu kampanyayi yayınlayın inswrt 4 eylül diyor 4 eylülde tam 5 farkli agazaya gitrim ooooo cok taaaan bitti diyorlar

• bem aradim sok musteri hizmetlerini.dedim erken satiliyo.personel kendine aliyo falan.neyse bolge muduru aradi.ozur dileriz falan.hangi urunfen istiyodan bulup geliyim dedi.dedim bu genel sorun.sadece senon bolgende degil dedim.abi fiyatlar erken yansidi.genel merkez yapiyo sonucta.stoklar eritiliyo.genel bi kampanya degil falan.neyse bosver dedim.

• Merhaba.
    Kampanyalı ürünlere kota konulabilirdi.

• publicengineer kullanıcısına yanıt
    36 tane aldım...
    Hedef 50 tane diyen ve bunu körü körüne savunan bu benim besinim diyen 3. Dünya Savaş'ı çıkarsa diye hazırlık yapan ertesi günün garantisi olmayan param var dünyaları alırım hepsi benim olcak kimseye vermem diyen aç gözlü arkadaşa parası var tabiii dicez öyle mi :)

Görgüsüzlük açgözlülük diye bir kavram var mı hayatında senin :)
    Bu arada ben yararlı konu açanlardanım...
    Forumda sadece bi kesim var...
    Forumu sömürme üstüne kurulu bu şahısları ben öyle görüyorum....

Benimde fikrim bu ne olcak şimdi :)
    Ben senin fikrine de hak veriyorum...
    Ama buradaki görgüsüzlük ve açgözlülükten öte sadece sömürme hırsını kullanan kişilere tepkim fena...
    Adana da bi grup bildiğin arabayla geze geze toplamış...
    Kuruyemişçiler aldı diyende çok...
    Ben yol üstünde 5 tane uğradım 1 tanesinde teyze sonuncuyu aldı...
    Diğerleri sabah Açılışta gelip aldılar dedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 6 Eylül 2015; 4:16:18 >

• Yok yok yok inat ettim yaklaşık 8 mağaza gezdim hiç birinde yok hep bitirmişler bundan sonra Şok asla hep yalan dolan .

• 3-4 mesaj yukardaki arkadas da heralde bu yagmaci takimindan ki onlarin sozculugunu yapiyor.soyle bakiyim kac tane aldin? bu zihniyetle mucadele etmeliyiz.madem haklisin madem dediklerin dogru.ozaman neden marketin musteri hizmetleri beni defalarca aradi.neden bolge muduru ozur diledi.sana ne birader istedigimiz gibi satariz diyebilirdi.haa demekki bi yanlis var.birincisi insanlari kandirmayacan.4 eylul de satcam diyosan 4 eylul.ikincisi hersey yasayla degil.yazili olmayan ahlak etik kurallari var.japonlarda gorebilirsin bunu her alanda.o kafayi o zihniyeti degistirmezsen buna yasa da bisey yapamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 6 Eylül 2015; 17:33:17 >
  • Ucuz etin yahnisi...Az alirim adam gibi siirt fistigi yerim arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merha değerli arkadaşlar;
    Gaziantepteyim. Bir arkadaşım sucuk,pestil , muska , fıstık üzerine yeni dükkan açtı.
    Kendisi imal ediyor. Baya bir fıstıkları var. Toptancılara kuruyemişçilere satmaktansa forumda satalım dedim. Kafasına yattı. Yeni mahsul kavrulmuş fıstık daha çıkmadı. Çıkınca sizlere ulaştırmayı düşünüyoruz. Sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Merha değerli arkadaşlar;
    Gaziantepteyim. Bir arkadaşım sucuk,pestil , muska , fıstık üzerine yeni dükkan açtı.
    Kendisi imal ediyor. Baya bir fıstıkları var. Toptancılara kuruyemişçilere satmaktansa forumda satalım dedim. Kafasına yattı. Yeni mahsul kavrulmuş fıstık daha çıkmadı. Çıkınca sizlere ulaştırmayı düşünüyoruz. Sağlıcakla kalın.

Fiyat ?

• Ju3x kullanıcısına yanıt
    şok satarsa izin verirse isteyen istediği kadar alır.

asıl suçlu buna izin veren şok'tur.

bu tür kampanyalarda kişi başı alım sınırı getirseler bu tür insanlara fırsat vermemiş olurlar.

haa şok böyle bi koşul getirmiyorsa da alanları eleştirmek boş geliyo.
  • 8 şok mağazasına harcadığın kaloriyi anca karşılar dı zaten 800 gr şam fıstığı keşke birinde çıksaydı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.