Şimdi Ara

şok fatura

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 52 liraya yalin internet kullaniyordum 1 yillik suresi bitmiş ve fatura bu ay 72 lira geldi bu ikinci oluyor ttnet saolsun neyse şimdi ben ne yapmaliyim evde telefon yok o yuzden telefonsuz internet kullanacagim paketler falan var ama hangisine gecmeliyim yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şok fatura derken 200-300 tl felan geldi diye düşündüm :) Gayet normal fatura.Türk Telekom'a gidin orda kampanyalar var tabi Ttnet dışında alternatif yoksa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 72 tl ve şok fatura
  • Taahhüt bittiği için fatura gayet normal gelmiş. Yeni taahhüt yapana kadar fatura yüksek gelir.
  • Teşekkurler arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

Şok fatura derken 200-300 tl felan geldi diye düşündüm :) Gayet normal fatura.Türk Telekom'a gidin orda kampanyalar var tabi Ttnet dışında alternatif yoksa.

Bende öyle yüklü bir miktar sandım.
  • Niye oyle yorum yaptinizki parasi olmayana 1 lira bile buyuk paradir,paraniz bitince o 1 liranin kıymetini anlarsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretx

Niye oyle yorum yaptinizki parasi olmayana 1 lira bile buyuk paradir,paraniz bitince o 1 liranin kıymetini anlarsiniz...

dostum bende üstteki arakdaşlar gibi düşünmeden mesaj atıcaktım son anda gördüm mesajını ve kesinlikle katılıyorum sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilginelirmiseniz bilmiyorum ama turk telekoma gittim ve 51 liraya devam karari aldik bu arada şok faturami diyen arkadaşlar askeri ücretle ev gecindiriyoruz ha bizim internet ne yimize ama hat benim ustumde ama komşumla baglaniyorum evet bu devirde bir liranin hesapini yapiyorum yani insanlari bu kadar kucuk gormeniz dogru degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esendereli

Arkadaşlar ilginelirmiseniz bilmiyorum ama turk telekoma gittim ve 51 liraya devam karari aldik bu arada şok faturami diyen arkadaşlar askeri ücretle ev gecindiriyoruz ha bizim internet ne yimize ama hat benim ustumde ama komşumla baglaniyorum evet bu devirde bir liranin hesapini yapiyorum yani insanlari bu kadar kucuk gormeniz dogru degil

Hocam elbette 1 liranın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ama şok fatura derken farklı bir ücret bekledik.Yani küçük görme ile alakalı değil yazdığını ücret Klasik TTNET ücretlendirmesi olduğu için öyle söyledik.Yanlış anlaşılmasın :)
  • gayet normal
  • Hocam gayet normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.