Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ŞOK!! EN MÜKEMMEL, KUSURSUZ ÇALIŞAN ANTİVİRÜS PROGRAMI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
43
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> ŞOK!! EN MÜKEMMEL, KUSURSUZ ÇALIŞAN ANTİVİRÜS PROGRAMI...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1285 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: OZCX

www.Anti-Virus-Software-Review.com

Bence en iyisi Kaspersky'dir; Bu linkin de yanlı hazırlanmış bir test olduğunu düşünüyorum.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Sw@NkY

Zone Alarm with Antivirus

with which antivirus?i probable use avast and zone alarm..but i always keep worm with those softwares..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m1cf -- 27 Temmuz 2005, 21:44:28 >
    |
    |
    |
    |
    Öğrendiklerini bir saat gibi cebinde taşı. İkide bir saati olduğunu göstermek isteyen insanlar gibi ortaya çıkartma. Eğer biri sana saati sorarsa söylersin, ama her saat başında sorulmadan saat kulesi gibi ötme.
    Lord Chesterfield
  • Kıdemli Yarbay
    2793 Mesaj
    olanlar yetmiyormuş gibi 6 aylık topic hortlamış alla alla.
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
  • Yarbay
    3828 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

olanlar yetmiyormuş gibi 6 aylık topic hortlamış alla alla.

Pes yani artık valla biri acaba ben aramayı kullandım şu kısmı anlamadım
    yardımcı olurmusunuz dicekmi dört gözle bekliyorum valla
    |
    |
    Öğrendiklerini bir saat gibi cebinde taşı. İkide bir saati olduğunu göstermek isteyen insanlar gibi ortaya çıkartma. Eğer biri sana saati sorarsa söylersin, ama her saat başında sorulmadan saat kulesi gibi ötme.
    Lord Chesterfield
  • Yarbay
    2650 Mesaj
    ben de bekliyorum dostum rocklimber, benim sorunlarıma bak bir de şu sorunlara bu tür sorunlar için değil konu açmak bir satır yazmak bile bana acayip geliyor
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: teaser

Bir topic'de üç ayıp birden tebrik ederim
    1. Şok falan diye yeni birşey bulmuş gibi başlık açıp insanları yanıltma uğraşısı. (büyük harfle başlık atmanın yasak olduğunu söylemeye bile gerek yok, o ayrı)
    2. İlk satırı nokta doldurup mouse ile üzerine gelindiğinde topic içeriğinin okunmamasını sağlama uğraşısı.
    3. Forumda bu kadar çok konuşulmuş bir konu hakkında tembellik yapılıp forumda araştırmak yerine yeni bir topic ile bilgi alma çabası.

Yeni bir üye olsan gam yemicem ama 115 mesaj atana kadar mutlaka görmüş olmalısın "en iyi antivirüs" başlıklarını, bu sayfaya başlık açıp yardım isteyen diğer insanların hakkını bu kadar düşüncesizce sömürdüğün için sana bence bu tür yalan başlıklar cezalandırılmalı şok ne yaa?

aynen katılıyorum!!hiç bir şey yokmuş gibi cevap veren arkadaşları da kınıyorum!
    |
    |

• Yarbay
    3828 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

ben de bekliyorum dostum rocklimber, benim sorunlarıma bak bir de şu sorunlara bu tür sorunlar için değil konu açmak bir satır yazmak bile bana acayip geliyor

evet öle dotum malesef
    |
    |
    Lord Chesterfield
  • Yarbay
    4306 Mesaj
    bende program verildi sandım dı
    |
    |
    ABİ BAŞLIĞI OKUYANDA BİŞİİ BULUNDU FALAN SANIYOR
    ARKADAŞLAR BAŞLIKLARIN İÇERİĞİNİ ,SORUMU YOKSA CEVAPMI YOKSA YENİ BİR PROGRAMMI BELLİ EDECEK ŞEKİLDE YAPALIM LÜTFEN.ASLINDA HEP SAVUNDUĞUM BİR ŞEY VARDIR .SORUYA CEVABIN YOKSA KONUYA YORUM YAPMA DİYORUM KENDİ KENDİME AMA BÖYLE DURUMLARDADA DAYANAMIYORUM ABİİİ
    |
    |
    |
    |
    |
    Kaspersky.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: XellaS

.............................................................................................................................................

NEDİR??

ULAN HIYAR! madem "nedir" diye soracaksın, neden ŞOK diye yazdın! Dangalak!
    |
    |
    |
    |
    351 Mesaj
    yeter artık yaaa formda 50 tane başlık var birde şok yazmışlar... XellaS sen bari yapma ya..

|
    |

• Teğmen
    139 Mesaj
    Arkadaşlar adam topici 15 şubatta açmış biride cevap yazmış yanlışsam söyleyin!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_J@ck@l -- 28 Temmuz 2005, 16:41:45 >
    |
    |
    oooopss sakin olun arkadaşlar
    sözlerimzi biraz daha tartıp öle yazalım
    |
    |
    Lord Chesterfield
  • Emekli Yönetici
    9371 Mesaj
    bence bunlar tartılmış halleri,zira arkadaşda kaşınmış yani ,hata olsa kimse bu kadar üstüne gitmezdi ,kasıtlı yapılmış bir kaç hareket aynı topic de olunca insanlarda tepki gösteriyor haklı olarak

yukarıda bir arkadaşımında belirttiği gibi

Bir topic'de üç ayıp birden tebrik ederim
    1. Şok falan diye yeni birşey bulmuş gibi başlık açıp insanları yanıltma uğraşısı. (büyük harfle başlık atmanın yasak olduğunu söylemeye bile gerek yok, o ayrı)
    2. İlk satırı nokta doldurup mouse ile üzerine gelindiğinde topic içeriğinin okunmamasını sağlama uğraşısı.
    3. Forumda bu kadar çok konuşulmuş bir konu hakkında tembellik yapılıp forumda araştırmak yerine yeni bir topic ile bilgi alma çabası.

Yeni bir üye olsan gam yemicem ama 115 mesaj atana kadar mutlaka görmüş olmalısın "en iyi antivirüs" başlıklarını, bu sayfaya başlık açıp yardım isteyen diğer insanların hakkını bu kadar düşüncesizce sömürdüğün için sana bence bu tür yalan başlıklar cezalandırılmalı şok ne yaa

bunun gibi yani.ben arkadaşın yazdığını kopyalayıp buraya yapıştırdım hiçde haksız değil .
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
google reklamları
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.