Şimdi Ara

ŞOK!! EN MÜKEMMEL, KUSURSUZ ÇALIŞAN ANTİVİRÜS PROGRAMI... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: OZCX

www.Anti-Virus-Software-Review.com

Bence en iyisi Kaspersky'dir; Bu linkin de yanlı hazırlanmış bir test olduğunu düşünüyorum.
  • Zone Alarm with Antivirus
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sw@NkY

Zone Alarm with Antivirus

with which antivirus?i probable use avast and zone alarm..but i always keep worm with those softwares..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m1cf -- 27 Temmuz 2005, 21:44:28 >
  • Hortladı antivürüs topicleri
  • olanlar yetmiyormuş gibi 6 aylık topic hortlamış alla alla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

olanlar yetmiyormuş gibi 6 aylık topic hortlamış alla alla.

Pes yani artık valla biri acaba ben aramayı kullandım şu kısmı anlamadım
    yardımcı olurmusunuz dicekmi dört gözle bekliyorum valla
  • ben de bekliyorum dostum rocklimber, benim sorunlarıma bak bir de şu sorunlara bu tür sorunlar için değil konu açmak bir satır yazmak bile bana acayip geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: teaser

Bir topic'de üç ayıp birden tebrik ederim
    1. Şok falan diye yeni birşey bulmuş gibi başlık açıp insanları yanıltma uğraşısı. (büyük harfle başlık atmanın yasak olduğunu söylemeye bile gerek yok, o ayrı)
    2. İlk satırı nokta doldurup mouse ile üzerine gelindiğinde topic içeriğinin okunmamasını sağlama uğraşısı.
    3. Forumda bu kadar çok konuşulmuş bir konu hakkında tembellik yapılıp forumda araştırmak yerine yeni bir topic ile bilgi alma çabası.

Yeni bir üye olsan gam yemicem ama 115 mesaj atana kadar mutlaka görmüş olmalısın "en iyi antivirüs" başlıklarını, bu sayfaya başlık açıp yardım isteyen diğer insanların hakkını bu kadar düşüncesizce sömürdüğün için sana bence bu tür yalan başlıklar cezalandırılmalı şok ne yaa?

aynen katılıyorum!!hiç bir şey yokmuş gibi cevap veren arkadaşları da kınıyorum!

• quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

ben de bekliyorum dostum rocklimber, benim sorunlarıma bak bir de şu sorunlara bu tür sorunlar için değil konu açmak bir satır yazmak bile bana acayip geliyor

evet öle dotum malesef
  • bende program verildi sandım dı
  • ABİ BAŞLIĞI OKUYANDA BİŞİİ BULUNDU FALAN SANIYOR
    ARKADAŞLAR BAŞLIKLARIN İÇERİĞİNİ ,SORUMU YOKSA CEVAPMI YOKSA YENİ BİR PROGRAMMI BELLİ EDECEK ŞEKİLDE YAPALIM LÜTFEN.ASLINDA HEP SAVUNDUĞUM BİR ŞEY VARDIR .SORUYA CEVABIN YOKSA KONUYA YORUM YAPMA DİYORUM KENDİ KENDİME AMA BÖYLE DURUMLARDADA DAYANAMIYORUM ABİİİ
  • dört dörtlük birtane bulamazsın. boşuna arama. hepsinin bir açığı var.
  • Kaspersky.
  • quote:

Orjinalden alıntı: XellaS

.............................................................................................................................................

NEDİR??

ULAN HIYAR! madem "nedir" diye soracaksın, neden ŞOK diye yazdın! Dangalak!
  • Sakin olalım ve herkesin kurtarıcı onun en sevidği programdır anladın mı ...
  • yeter artık yaaa formda 50 tane başlık var birde şok yazmışlar... XellaS sen bari yapma ya..

• Arkadaşlar adam topici 15 şubatta açmış biride cevap yazmış yanlışsam söyleyin!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_J@ck@l -- 28 Temmuz 2005, 16:41:45 >
  • oooopss sakin olun arkadaşlar
    sözlerimzi biraz daha tartıp öle yazalım
  • bence bunlar tartılmış halleri,zira arkadaşda kaşınmış yani ,hata olsa kimse bu kadar üstüne gitmezdi ,kasıtlı yapılmış bir kaç hareket aynı topic de olunca insanlarda tepki gösteriyor haklı olarak

yukarıda bir arkadaşımında belirttiği gibi

Bir topic'de üç ayıp birden tebrik ederim
    1. Şok falan diye yeni birşey bulmuş gibi başlık açıp insanları yanıltma uğraşısı. (büyük harfle başlık atmanın yasak olduğunu söylemeye bile gerek yok, o ayrı)
    2. İlk satırı nokta doldurup mouse ile üzerine gelindiğinde topic içeriğinin okunmamasını sağlama uğraşısı.
    3. Forumda bu kadar çok konuşulmuş bir konu hakkında tembellik yapılıp forumda araştırmak yerine yeni bir topic ile bilgi alma çabası.

Yeni bir üye olsan gam yemicem ama 115 mesaj atana kadar mutlaka görmüş olmalısın "en iyi antivirüs" başlıklarını, bu sayfaya başlık açıp yardım isteyen diğer insanların hakkını bu kadar düşüncesizce sömürdüğün için sana bence bu tür yalan başlıklar cezalandırılmalı şok ne yaa

bunun gibi yani.ben arkadaşın yazdığını kopyalayıp buraya yapıştırdım hiçde haksız değil .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.