Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ŞOK!! EN MÜKEMMEL, KUSURSUZ ÇALIŞAN ANTİVİRÜS PROGRAMI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
43
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> ŞOK!! EN MÜKEMMEL, KUSURSUZ ÇALIŞAN ANTİVİRÜS PROGRAMI...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    247 Mesaj
    çok gereksiz yaw.
    |
    |
    http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
    quote:

Orjinalden alıntı: OZCX

Link beleş crack i içinde ve verilen adreste en iyi olduğu kanıtlanmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim171 -- 3 Aralık 2005, 15:26:11 >
    |
    |

• Binbaşı
    1807 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: teaser

Bir topic'de üç ayıp birden tebrik ederim
    1. Şok falan diye yeni birşey bulmuş gibi başlık açıp insanları yanıltma uğraşısı. (büyük harfle başlık atmanın yasak olduğunu söylemeye bile gerek yok, o ayrı)
    2. İlk satırı nokta doldurup mouse ile üzerine gelindiğinde topic içeriğinin okunmamasını sağlama uğraşısı.
    3. Forumda bu kadar çok konuşulmuş bir konu hakkında tembellik yapılıp forumda araştırmak yerine yeni bir topic ile bilgi alma çabası.

Yeni bir üye olsan gam yemicem ama 115 mesaj atana kadar mutlaka görmüş olmalısın "en iyi antivirüs" başlıklarını, bu sayfaya başlık açıp yardım isteyen diğer insanların hakkını bu kadar düşüncesizce sömürdüğün için sana bence bu tür yalan başlıklar cezalandırılmalı şok ne yaa?

Eline sağlık dostum,sen yazmasaydın ben yazacaktım. Kesinlikle kilitlenmeli topik hatta silinmeli.
    |
    |

Iriver Clix 2 8GB RedLine

• Kıdemli Yarbay
    2793 Mesaj
    kiit nedeni konu şubat ayına ait ve guncel linklerimiz mevcut teşekkürler.
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,196
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.