Şimdi Ara

Soğutucu önerisi (Abra a5 v1.1)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıcakların başlamasıyla , laptobun orta üst kısmıyla numpad'in üstü bayağı ısınmaya başladı. CPU 95 dereceyi görüyor. Laptop soğutucu almak istiyorum. http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-ns2000-17-200mm-fanli-yukseklik-ayarli-notebook-sogutucu-stand-p-BS50163
    Modeli abra a5 v1.1 için uygun mudur deneyen kullanan varmı? Başka modelde önerebilirsiniz.

• yorumlara göre işine yarar...
  • uzun süredir forumda Monster başlığına girmiyordum- daha demin bi soğutucu fiyatlarına bakiyim dedim direk etiketlenmişim bi konuya

şahsi fikrime gelince, monster a linkteki ürünü sorucam henüz o ürünle ilgili kötü yorum pek görmedim, almaya değer gibi gözüküyor açıkcası;

buna ilaveten forumdaki bu konuda bayağı tecrübesi olan kişilerin yorumlarına baktığımızda da çoğu zalman iyidir diyor hani .) ama net birşey söylemek zor bu konuda
  • Yaklaşık 1 yıldır aynı ürünü bende kullanıyorum ürünü aldığımdan beni laptobu havada tutması için coolball adı verilen şunlardan kullanıyorum
     Soğutucu önerisi  (Abra a5 v1.1)
    bence turbo fan sayesinde soğutucuya bir ihtiyaç yok. 95 cpuyu görüyorsan bence ürünü servise yolla genel temizlik + termal macunu yenilesinler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.