Şimdi Ara

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
0
Favori
36.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vay anasını be ne günlerimiz geçmiş buralarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 30 Kasım 2007; 1:05:56 >
  • Bendeki emektar şu an komşuda autocad 2007 çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Bendeki emektar şu an komşuda autocad 2007 çalışıyor.

Ben hâlâ kullanıyorum hocam AthlonXP sistemimi,iyi overclock olan da bi işlemci buldum zaten KQYHA
    Ve hiç satmayı da düşünmüyorum,yeni bir sistem alacak olsam bile bu sistemi hatıra olarak saklıycam inşallah.Zaten iyi bi AGP ekran kartı alsam beni 1 yıl daha çok rahat götürür.

• Kurtamaz.. Benimkini 350 ytl ye satmıştım satmasam şu anki sistemi alamazdım sağolsun Amd.
    Agp kurtarmaz demiştim, alınabilir 6600gt den başka agp kart yok üstelik onun açtığı bazı oyunlar açtığıyla kalır. Örneğin Crysis, Cmr Dirt.
    Sat hocam.
  • Yok hocam AGP X1950ler felan var biraz daha düşsünler onlardan düşünüyorum ben açıkçası
  • İyide hocam malum Agp soyları tükenme tehlikesin de, biliyor olman lazım.
  • hort a bak horta

eski günlerin hatrına yazdan bir socket A fsb si ,hem de 1700+ ile , ne yazıkki ram daha gitmiodu

270fsb ...

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=224479

• quote:

Orjinalden alıntı: hey

hort a bak horta

eski günlerin hatrına yazdan bir socket A fsb si ,hem de 1700+ ile , ne yazıkki ram daha gitmiodu

270fsb ...

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=224479

Abi sana ben bu konuyu yasaklamamış mıydımHer hortlamada da rakipler ezilmez ki...

Ayrıca,AGP kartların gerçekten de soyu tükeniyor ama yine de buluruz,bulamazsak da alırız bi PCI-EX sistem inşallah.Ama kafamda var bu sistemi satmıycam yani

• alın sizi bir hortlak daha K7 sistemi sona dayadım sonunda eski 2000+ işlemcim 28. sırada duruyor oda iyi sadece imza ile hortlatacağım bende 3200mhz yapmam lazım gaza geldim
  • Walla arkadaşlar, askerde olduğumdan son bi senede hiç dokunamadım PC'ye, malum...

Ama ben de satmayı düşünmüyorum, o kadar emek var üstünde, su soğutmam var kendi ellerimle yaptığım... :(

Alacağım yeni sistem yine AMD olacak dönünce ama Athlon XP'mi satmam, evde internet bilgisayarı olur en kötü ihtimal...

Tüm Socket A'cılara selam olsun... Şafak:50
  • quote:

Orjinalden alıntı: TsG

Walla arkadaşlar, askerde olduğumdan son bi senede hiç dokunamadım PC'ye, malum...

Ama ben de satmayı düşünmüyorum, o kadar emek var üstünde, su soğutmam var kendi ellerimle yaptığım... :(

Alacağım yeni sistem yine AMD olacak dönünce ama Athlon XP'mi satmam, evde internet bilgisayarı olur en kötü ihtimal...

Tüm Socket A'cılara selam olsun... Şafak:50

Allah kolaylık versin hocam size.Aynen sizin gibi düşünüyorum,yeni sistem alacak olsam bile soğutmasına ve sisteme ellemeyeceğim.AN7 ve 2500+ ayrılmaz ikili...

• Ulan 4 senelik konuyu bana yeniden güncellettiren bu overclockçu zihniyete...

Vay be ne günlerimiz geçti şu topiclerde.
    Zamane gençlik de 2 bios ayarı kurcaladım diye overclock yapıp sevinsin...

Ne AthlonXPler ağlattık, ne bloklar terlettik. Heyt be...

• quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Ulan 4 senelik konuyu bana yeniden güncellettiren bu overclockçu zihniyete...

Vay be ne günlerimiz geçti şu topiclerde.
    Zamane gençlik de 2 bios ayarı kurcaladım diye overclock yapıp sevinsin...

Ne AthlonXPler ağlattık, ne bloklar terlettik. Heyt be...

işlemci takoz bir 1700+

• İyi ki takoz, bi de takoz olmasa Allah muhafaza...
  • hort ta bir bir gorta benden eski sisteminden son bir görüntü 28.likten kurtulalım

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=355850

kusura bakmayın listeyi güncellemezseniz bile olur hey gidi günler be bu arada ekstrem soğutma olmadığı için yapamadım

ustalara saygı

• Güncellendi
  • gözlerim yaşardı
  • 4 yıllık konu ya, nasıl yaşarmasın o gözler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 26 Haziran 2009; 22:05:03 >
  • aşağıdaki 1700+dlt3c , abit kt600(@270fsb :P) , 2*256mb bh6 şeklindeki setup halen hatıra olarak beklemekte düzgün bişiler bulabileğimi bilsem arıcam M-XP falan ama çok zor

quote:

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.