Şimdi Ara

Snowman M200 Am4 anakarta takma hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu aleti alalı 2-3 gün oluyor açıklamada Am4 uyumlu yazıyordu ve elimdeki parçalar bunlar;

Anakartta işlemcinin durumu bu;

Dün akşam takayım diye oturdum ama şöyle bir sorun var;

Elimdeki aparat yuvarlak ve bu anakartin üzerindekiler dikdörtgen. Yani uyumlu değiller. R5-1600üme OC yapmak istedim ve bu alet buna uyumlu değil. Farklı bi forumda gördüm ve sanırım böyle bir aparat lazım;

Bende de sanırım bu aparat vardı ama taşınırken falan kayboldu sanırım. Aradım bulamadım dünden beri işlemci de bilgisayarda öylece duruyor. Zaten yeni ekran kartımı hala alamadım. Acaba iade mi etsem farklı bir model mi baksam? Ya da bu aparatları başka bir yerde bulabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu parça anakart kutusunu atmadıysan içerisinde vardır. Bununla beraber anakartın arkasına takılan bunu tutacak bir plate daha olması lazım.

Tek çentiği takıp diğer çentiği hizala ve sıkıca bastır.

• Chipil34 kullanıcısına yanıt

Parça kayıp hocam internetten bı tane sipariş ettim onlar da fotoğraftaki ürün yerine bambaşka birşey göndermiş. Anlayacağın isim asla rast gitmeyecek gibi görünüyor.

• Şimdi sana çok sağlıksız bir yöntem söyleyeceğim. O yuvarlak parçayı çapraz 2 delik tutacak şekilde montaj et.Snowman M200 Am4 anakarta takma hakkında yardım 

• Chipil34 kullanıcısına yanıt

Önden yanlış yazdım hocam aparat siparişi yanlış geldi bende fanı da aparatı da sattım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.