Şimdi Ara

Sniper Elite V2 (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
5.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sniper Elite V2 (ÇIKTI)

Yapımcı: Rebellion
    Yayıncı: 505 Games
    Tür: FPS / Action
    Platform: Xbox 360, PC, PlayStation 3
    Duyurulma Tarihi: 06/04/2011
    Çıkış Tarihi: Mayıs 4, 2012
    Online: Var / 2 Co-op

Sniper Elite V2 (ÇIKTI)
     Sniper Elite V2 (ÇIKTI)

06.04.2011
    Rebellion, Sniper Elite V2'yi duyurdu. 2012 yılında çıkacağı belirtilen oyunun yayıncılığını ise 505 Games üstlendi.

Rebellion CEO'su Jason Kingsley, "505 Games gibi büyük yayıncılar ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım" diyerek sözlerini "Sniper Elite önemliydi, 505'teki yetenekli elemanlar ile ortaklaşa çalışıp daha büyük bir başarı elde etmeyi umuyoruz" şeklinde devam ettirdi.

İkinci oyun hakkında herhangi bir bilgi yok, ilk paragrafta belirttiğim gibi sadece '2012'de çıkacak' denildi. Platformların neler olacağı da belirsiz. İlk yapım 2005'te çıkmıştı. TPS şeklinde ilerleyen oyunda 2. Dünya Savaşında Amerikan askeri kılığına girmiş bir Alman suikastçıyı kontrol ediyorduk.
    kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sniper_Elite_V2_Duyuruldu-14688.htm

23.01.2012
    2005'te çıkan ilk oyuna devam olarak geliştirilen Sniper Elite V2 önümüzdzeki aylarda çıkışını yapacak. Sniper Elite V2, İkinci Dünya Savaşı'na götürerek düşman hattının arkasında oyunculara heyecan yaşatacak.

Oyun için yeni bir yapımcı günlüğü ve tanıtım videosu yayınlandı. Yapımcı günlüğünde ne zaman, nerde ve nasıl atış yapacağınıza iyi karar vermeniz gerektiği söyleniyor. Gizli kalmanız da hayatta kalmanız kadar önemli. Ses çıkarmamak ve görülmemek en çok dikkat etmeniz noktalardan bazıları olurken cesetlere bombalı tuzak kurmak gibi yeteneklere sahipsiniz. Ayrıca nişan alırken düşmanlarınızı işaretleyerek onların gözünüzün önünde bulunmasını sağlayabilir ve taşıdıkları silahlar gibi bilgilere hızlıca bakabilirsiniz.
    kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sniper_Elite_V2ye_Yeni_Videolar-23976.htm

Ekran Görüntüleri:

Sniper Elite V2 (ÇIKTI)  Sniper Elite V2 (ÇIKTI)

[Kunye=1172-4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebedidevlet -- 7 Mayıs 2012; 20:12:00 >

• iyi haber ilk oyunu gayet güzeldi uzun süren oyunlardan birisiydi kaç kere bitirdiğimi hatırlamıyorum en çok merminin gidişini gösterdiğini seviyordum 2005 yapımı olduğundan seneler geçiyince2sinin çıkacağını zannetmiyordum ama bu haberden sonra 2.sinide sabırsızlıkla bekliyorum
  • Sniper Elite V2'ye İlginç Hitler Görevi

Bizleri İkinci Dünya Savaşına götürmeye hazırlanan Rebellion Games, Sniper Elite V2'nin ön siparişine ilginç bir ekstra içerik koydu.

Ekstra içerik olarak özel bir görev sunan ekibin anlattığına göre amacımız, Berchtesgaden'den Berlin'e özel treniyle birlikte giden Adolf Hitler'i öldürmek. Tabi özel trendeki güvenlik unsurlarını aşmak da bize kalıyor.

Bu göreve ek olarak Sniper Elite V2'nin ön siparişinde Soviet SVT-40 ve Kar 98 silahları da ekstra içerikler arasında yer alıyor. Oyun, 1 Mayıs'da çıkacak.

kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sniper_Elite_V2ye_ilginc_Hitler_Gorevi-25123.htm

• heycanlandımm
  • Sniper Elite V2: Official Trailer

Sniper Elite 2 KillCam of the Week # 1

Sniper Elite 2 KillCam of the Week # 2

Sniper Elite 2 KillCam of the Week # 3

• Sniper Elite V2 KillCam of the Week # 4

• Süper bir oyun geliyor. Oyunun, multiplayer modu olacakmış.

Kaynak => http://sniperelitev2.com/Forum/default.aspx?g=posts&t=1
  • Gelsin gelsin beklemedeyizzz
  •  Sniper Elite V2 (ÇIKTI)

Oyun önsiparişte. Avrupa bölgesi için 4 Mayısta raflardaki yerini alacak. Oyunu önsipariş ile alacak olan oyuncular "Assasinate the Hitler" bonus DLC ve bonus DLC silahlarına (Karabiner 98 Kurz ve SVT-40) ücretsiz erişim hakkı kazanacak.

http://www.sniperelitev2.com

• Sniper Elite V2'nin Demosu Gelecek Ay Geliyor

Ön siparişe özel göreviyle dikkatleri üzerine çeken Sniper Elite V2'nin Dağıtımcısı 505 Games, Joystiq'e konuştu. Geliştirici firma Rebellion'ın oyunun çıkışına bir ay kala yani gelecek ay Sniper Elite V2 için bir demo çıkaracağını söyleyen 505 Games, demo için kesin bir çıkış tarihi vermedi.

Gelecek olan demo bize Sniper Elite V2 hakkında fikirler edindirirken ön sipariş sayısını da artırabilir. Ön siparişe özel olan Alman diktatör Adolf Hitler'i öldürme görevi hakkında 505 Games,"herkes dünyanın en nefret edilen adamını vurmak ister" açıklamasını yaptı.

kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sniper_Elite_V2nin_Demosu_Gelecek_Ay_Geliyor-26145.htm

• Sniper Elite V2'nin Demosu Yayınlandı

Sniper severler ekran başına. Çünkü Sniper Elite V2'nin demosu daha önce belirtildiği gibi bugün ilk olarak Xbox Live üzerinden yayınlandı.

837.39 MB boyutundaki demoyu Xbox Live Gold üyeleri an itibari ile çekebilirler. PS3 sahipleri ise bu demoya haftalık güncelleme ile birlikte, yani yarın kavuşacaklar. Oyunun PC demosu hakkında bir açıklama ise hala gelmiş değil.

kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sniper_Elite_V2nin_Demosu_Yayinlandi-26522.htm

• Sniper Elite V2: Official Trailer #2

• Demoyu bugun denedim. Oyun benim icin buyuk surpriz oldu, muhakkak alacagim. Cok begendim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Demoyu bugun denedim. Oyun benim icin buyuk surpriz oldu, muhakkak alacagim. Cok begendim..

Ben de beğendim Erhan, fiyatı düşünce yazın almayı düşünüyorum
  • Grafikleri cok vasat kalmis maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Demoyu bugun denedim. Oyun benim icin buyuk surpriz oldu, muhakkak alacagim. Cok begendim..

Ben de beğendim Erhan, fiyatı düşünce yazın almayı düşünüyorum

Atmosfer cok hosuma gitti. Guzel bi indirim yakalayip, siparisi vermek lazim.

Pinky, haklisin grafikler cok iyi degil. Yinede cok goze batmiyor. Demoyu tekrar tekrar oynadim dun..

• Steam'den Sniper Elite İndirimleri

Geçtiğimiz jenerasyonun başarılı yapımlarından olan Sniper Elite, şu ana kadar yapılmış oyunlar arasında en gerçekçi sinper deneyimini bizlere sunuyordu. Serinin ikinci oyunun çıkmasına kısa bir süre kala Steam, Sniper Elite'in fiyatında indirime gitti.

Şu an %75 indirimde olan yani 10$ fiyat yerine 2.50$ fiyat etiketiyle satın alabileceğiniz Sniper Elite, sizlere ikinci oyunun çıkmasına kısa bir süre kala eski jenerasyon grafiklerle muhteşem bir sniper deneyimi yaşatacak. Ayrıca 4 Mayıs'ta çıkışını yapacak olan Sniper Elite V2'ye şu anda %10 indirimle ön sipariş verebilirsiniz.

KAYNAK:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Steamden_Sniper_Elite_indirimleri-26603.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ebedidevlet

Şu an %75 indirimde olan yani 10$ fiyat yerine 2.50$ fiyat etiketiyle satın alabileceğiniz Sniper Elite, sizlere ikinci oyunun çıkmasına kısa bir süre kala eski jenerasyon grafiklerle muhteşem bir sniper deneyimi yaşatacak.

Oyunu çok beğendim, hatta bugün ön sipariş ile aldım ama, grafikler hala eski jenerasyon maalesef:) Ama oyunun geneli demodaki kadar zevkliyse, grafik çok da umurumda olmaz ki normalde grafiklere çok önem veririm.
  • Ghost Warrior çıkana kadar idare eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: ebedidevlet

Şu an %75 indirimde olan yani 10$ fiyat yerine 2.50$ fiyat etiketiyle satın alabileceğiniz Sniper Elite, sizlere ikinci oyunun çıkmasına kısa bir süre kala eski jenerasyon grafiklerle muhteşem bir sniper deneyimi yaşatacak.

Oyunu çok beğendim, hatta bugün ön sipariş ile aldım ama, grafikler hala eski jenerasyon maalesef:) Ama oyunun geneli demodaki kadar zevkliyse, grafik çok da umurumda olmaz ki normalde grafiklere çok önem veririm.

Oyunun genelini bu akşam bi aksilik çıkmassa denemiş olucam. Birkaç SS eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 30 Nisan 2012; 16:24:27 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.