Şimdi Ara

Sniper Elite V2 (ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
5.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TheHut dan asla bir şey almam artık. 2 Nisan'da verdigim siparişlerden haber yok daha..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

zavvi den aldığım son 2 oyun 7 günde geldi hocam 3-5 hafta uçmayalım yani.

Hocam ucmam icin ne gibi bir sebep olabilir ki? Thehut'dan aldigim mw3 tam 3 bucuk haftada geldi ki yurt disinda yasamama ragmen. Shopto'dan aldigim oyunlar 3 günde elimde oluyor.
  • İlk incelemeler geldi arkadaşlar, tahmin ettiğim gibi yapay zekadan çok puan kırmışlar Bir de update ile düzeltilmesi umulan bazı buglar varmış oyunda. Kaplamalar da beğenilmemiş ki buna da şaşırmadım:)

Ben 7-7.5 arası ortalama bekliyordum, şimdilik 65
  • yorumlar yuzde 50 yuzde 50 gidiyor şimdilik gamespot da 6.0 vermiş oyuna yapay zekadan şikayetçi herkes
  • arkadaşlar 3 sorum var.
    1-oyun ilk oyunla paralel mi hikaye yönünden. ilkini de oynamam gerkir mi
    2-ileri düzey ing. ye gerek var mı anlamak için
    3-hitler normal sürümde yok mu dlc mi satın almamız gerekiyor
    cevaplarsanız sevinirim.
  • "Sniper Elite" zorluk seviyesinde gerçekten nişan almada çok zorlanıyorum.Ama oyun fena değil bakalım alışmaya çalışacağım.
  • Sniper Elite V2 İnceleme Notları:

Game Informer: 83
    SpazioGames: 80
    Official Xbox Magazine: 75
    Telegraph: 60
    Guardian: 60
    GameSpot: 60
    Official Xbox Magazine UK: 60
    Edge Magazine: 40

Sniper Elite V2 Xbox 360 Metascore: 63
    http://www.metacritic.com/game/xbox-360/sniper-elite-v2/critic-reviews
  • Puanlar cok dusuk demosundan belliydi zaten kalitesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit : çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-public! -- 5 Mayıs 2012; 20:54:06 >
  • Diğer oyunlarda yaşamadığın şey başka bir oyunda yaşamayacağın anlamına gelmez bu oyun son dash update'i istiyorsa oynamak için kurmak zorundasın.
  • Artık hangi oyunu oynayacağımızı şaşırdık..Yeni çıkan oyunların puanları 10/5 ,10/4 gibi puanlar...Bir de İgn 'nin incelemesini beklemek lazım..Oyunlar ,çıkar çıkmaz soğutuyorlar insanı.. Önceki Sniper elite oyunununda da yapay zeka pek tutarlı değildi, olur olmaz yerlerden düşmanlar çıkıyordu..O oyunun puanları daha iyiydi ..silent Hill Downpour'un da inceleme notları kötüydü ama oyun fena değildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 3 Mayıs 2012; 17:33:56 >
  • Sniper Elite V2 Güncel İnceleme Notları:

GamesRadar: 80
    Multiplayer.it: 75
    Gameblog.fr: 60

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/sniper-elite-v2/critic-reviews
  • quote:

Puanlar cok dusuk demosundan belliydi zaten kalitesi.

Tam tersine demo sayesinde çoğu sitede pre-order larda 1 numaraya yükselmişti

Yapay zeka ve Sniper oyununda olması gereken gizlilik olmadığı için çok puan kırılmış. İkisi de benim için hayati önem taşımıyor, oynanış demodaki gibi eğlenceli olsun yeter bana:)
  • Hocam ben demosundan oyunun puanını vermiştim zaten alacağı ortalama puanlar 65 olur diye ki bu da vasat olduğunu gösteriyor fakat oynanışı iyi olduğu için çerez niyetine her türlü oynanır tabii ki.
  • Oyunun aldığı puanlar tam yerinde olmuş. Oyun güzel bana göre. Beğenmeyen oynamasın ki çoğu kişi oynamış veya sipariş geçmiş bile.
  • Notlar çok dengesiz,6 da var 8 de.Piyasada 50 tane benzer fps-tps oyunu varken bu farklı oyuna da şans verilmeli,en azından demosu oynanmalı diyorum.
  • quote:

Hocam ben demosundan oyunun puanını vermiştim zaten alacağı ortalama puanlar 65 olur diye ki bu da vasat olduğunu gösteriyor fakat oynanışı iyi olduğu için çerez niyetine her türlü oynanır tabii ki.

Ben demoya bayılmama rağmen 7.5 vermiştim Çağlar:) Oyun çok garip bu konuda, eksiklerine rağmen oynatıyor kendini. Bunun en büyük sebebi de Kill Cam sanırım:)

Bu arada Bursa'ya gelmiş oyun, postacıya kaldı işimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 4 Mayıs 2012; 12:10:38 >
  • inceleme notlarına bakıp oyun oynayacaksak işimiz iş,beni hiçbir zaman bağlamadı ki inanmıyorumda oyun çok iyi olsada acayip yerlerden puan kırıyorlar saçma sapan işler,düz mantık bende ki oyun videolarına bak,forumda yorumlara bak iyiyse oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

inceleme notlarına bakıp oyun oynayacaksak işimiz iş,beni hiçbir zaman bağlamadı ki inanmıyorumda oyun çok iyi olsada acayip yerlerden puan kırıyorlar saçma sapan işler,düz mantık bende ki oyun videolarına bak,forumda yorumlara bak iyiyse oyna

Hocam ben orjinal kullandığım için, mecbur bakıyorum incelemelere valla:) Yorumlar da çok önemli ama, kopya oynayan arkadaşlar bazen yanıltabiliyor. Çok kolay ulaştıkları için ya gereksiz yere eleştiriyorlar ya da çerezlik oyuna süper diyorlar:) Hepsi değil tabii, yanlış anlamasın kimse

Yine de en önemlisi kendi kararınız tabii, bu yüzden her oyunun demosu olması lazım işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Hocam ben demosundan oyunun puanını vermiştim zaten alacağı ortalama puanlar 65 olur diye ki bu da vasat olduğunu gösteriyor fakat oynanışı iyi olduğu için çerez niyetine her türlü oynanır tabii ki.

Ben demoya bayılmama rağmen 7.5 vermiştim Çağlar:) Oyun çok garip bu konuda, eksiklerine rağmen oynatıyor kendini. Bunun en büyük sebebi de Kill Cam sanırım:)

Bu arada Bursa'ya gelmiş oyun, postacıya kaldı işimiz

Killcam de bir süre sonra sıkıyor. Keşke sağlam bir hikayesi, etkileyici bir anlatımı olsaydı. Misal Enemy at the Gates'i uyarlasalar çok iyi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.