Şimdi Ara

Sniper Elite 5 PS4/PS5 ANA KONU 26.05.2022 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz
    Sniper Elite 5 PS4/PS5 ANA KONU 26.05.2022

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son videodan anladığım kadarıyla sniper elite 5 de değişen mekanik birşey olmamış. Biraz makyajlama yapılmış. Sniper elite 4 DLC bölüm tadında olacak gibi.

• https://www.youtube.com/watch?v=uarAL-Iyf6Q&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_L_İ_ -- 29 Mart 2022; 21:29:11 >
  • Grafikleri 4. oyun İle komple aynı

• https://twitter.com/rebellion/status/1511294306564382727?s=21&t=K_QFMVztwfnUYwj9J-qdWw

Oyun tamamlanmış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • epic ten 79 a almistim fakat az once mail atmislar,oyunun epic te cikisi ertelendi,iadenizi yapiyoruz diyorlar Sniper Elite 5 PS4/PS5 ANA KONU 26.05.2022 

• SE 4'ün üzerine pek bir şey koymamış olsa da minimum sistem gereksinimleri çok artmamıştır umarım. Çünkü -benim bilgisayarım buna fazla- iyi sistemi olamayanlar belki bunu da oynayabilirler. Zaten yeni haritalara ihtiyaç vardı. Kalan özellikler fena değildi. Ben aldım, indirme saatini bekliyorum.

• Oyun Steam' de ön yüklemeye açıldı. 56 GB indirme, 76 GB indirdikten sonraki toplam boyut.Sniper Elite 5 PS4/PS5 ANA KONU 26.05.2022 

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler... Akşama yüklerim artık :)

• Oyunu oynayan oldu mu arkadaşlar? Nasıl olmus?

• Otto_Skorzeny kullanıcısına yanıt

Ben Pc versiyonunu oynadım.Oyun,güzel olmuş,2.bölümde oyun ,biraz daha zorlaştığını belli ediyor.Sessiz gidilmesi gereken yerlerde,çatışmaya girdiğinizde ,o çatışmalar ,çok zorlu geçiyor.Karşınızdan,arka taraftan,her yerden düşman gelmeye başlıyor.Ayrıca her bölümde ,çeşitli yerlerde konumlanan düşman sniperlerı var .Bunlar,bölüm boyunca bir anda karşınıza çıkıp,sizi indirebiliyor.

Oyunun beğenmediğim yanı,grafikleri oldu.Keşke Unreal 5 motoruyla geliştirilseydi.Yeni nesil bir oyun olamamış.

Yine de bu seriyi sevenler,her türlü oynayacaktır.

• neo23 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabiniz icin. İyi oyunlar.

• Ben de ilk 1 saatini filan oynadım xbox tarafında. Cihaz series s. Bu konu daha aktif diye buraya yazıyorum. Grafikler cidden kötü. Yani 4.oyundan neredeyse farkı yok diyebilirim. Çatışmaya girince çıkan kanlar berbat. Sanki indie oyun gibi. Niye böyle berbat anlamadım. Anlatması zor ama pastel boya gibi 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pc de oynuyorum gamepass ile. PC için ayrı bir konu bulamadım o yüzden buraya yorum bırakmak istedim.

grafikleri yıllardır aynı sanki. oyunu ilk açtığımda hayal kırıklığına uğradım. hikaye modunu biraz oynadım o yüzden pek yorum yapmak istemiyorum. daha çok multiplayer modlarını denedim. " axis invasion " modu farklı ama ilerleyen günlerde kaç kişi bu modu açık bırakarak hikaye modunu oynar ben şüpheliyim.

diğer multiplayer modları iyi hoş da server mantığı çok kötü. yıl 2022 olmuş p2p server mantığı nedir arkadaş? grafiklerde bişey yok, mekanikler aynı, yeni bölüm tasarımlar ve ucundan azıcık bi hikaye ekleyip koymuşsunuz bari multiye yüklenseydiniz...neyse... sevenine keyifli oyunlar.

• Arkadaşlar ben bu Sniper Elite 5'de nasıl can basıcam(medkit yada bandaj kullanma) anlamadım gitti.

Edit: Platform pc ekipman klavye ve mouse

• Mucittesla kullanıcısına yanıt

Q basılı tutup bandajı veya medkit i seç sonra Q yu bırak. F ye basılı tut.

• takami59 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• Oyun hiç konuşulmuyor ama ben bu firmanın oyunlarını çok seviyorum. Zombie Army serisi de, bu da tam benlik. Çapı çok geniş olmayan, eli ayağı düzgün, ortalama bir oynanış saatine sahip oyunlar çıkartıyorlar. 30 saat üstü aynı oynamaktan sıkılan biri olarak Sniper Elite 5 yine benim için makul bir oyun olmuş. Grafikleri de oldukça tatmin edici. Sadece yapay zeka rahatsız edici derecede kötü. Onun dışında konuşulmayı hak eden bir oyun bence.

• Bu serinin daha doğrusu Rebellion'un çıkardığı oyunların çoğunu (Sniper Elite v2, Sniper Elite V2 Remastered, Sniper Elite 3, Sniper Elite 4, Zombie Army Trilogy, Zombie Army 4, Strange Brigade) defalarca oynayıp platinlemiş biri olarak büyük hevesle beklediğim Sniper Elite 5 hayal kırıklığı yaşattı bana. Grafik için bir şey diyemem çünkü Rebellion oyunlarının genelinde grafik bu düzeyde ama özellikle oynanış kötü geldi bana. Oyunu bu yüzden makineden kaldırdım ama eski oyunların hatırına tekrar deneyeceğim müsait zamanda.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.