Şimdi Ara

Sneijder Gidiyor !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Milliyet gazetesinin haberlerine inanırsak Galasarayada futbolcu kalmaz
  • doğru düzgün izleyemeden göndermek de varmış demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belhanda bitmis..
  • medya ne meraklı bizden birini göndermeye,böyle haber yapanların
  •  Sneijder Gidiyor !!
  • Bu yıl takım sneijder üzerine kurulacak neyin kafasını yasıosunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

medya ne meraklı bizden birini göndermeye,böyle haber yapanların

bırak medyayı taraftarımız ne meraklıymış ya. Wesley Sneijder abi bu mevkisinde dünyanın en iyilerinden. Aylarca oynayamadan geldi ve çok kritik katkılarda bulundu şu formsuz haline rağmen

•  Sneijder Gidiyor !!
  • Milliyetin haberine göre den sonrasını okumadım

• Sneijder'i satmaz yönetim eğer satarsa verdiğimizi çıkartmaya bakar 13-14 milyon ancak zararı karşılar ve kar olabilir belki.Hiç sanmıyorum ayrıca bu adam 5-6 ay oynasın diye alınmadı seneye hedefler büyük olduğu için yatırım yapıldı yabancı sınırı deniyorda Riera,Ujfa,Elmander bunların nolacağı belli bile değil.
  • Gidemez bi yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: paprika-int

zaten verim almayı beceremiyoruz adamdan kim ne derse desin. drogba da hazır değil deniyordu ama adamı ısrarla oynattık ve toparladı. sneijder her maçın 55. dakikasında oyundan çıkacağını bilerek ne kadar top oynayabilir. 20 milyona falan satarız eski tas eski hamama döneriz. yabancı sınırı da sağolsun.

Hocam Drogba çok farklı. Drogba hazır olmasa bile fiziği çok iyi. Ama sneijder için öyle denemez. Bu sene Sneijdrin inanılmaz katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ama bir yandan da Sneijder gitse Nani gelse fena olmaz 4-4-2 oynarız diyorum. Haberde denildiği gibi 15 milyon Euro gibi bir teklif varsa satılmalı. 10-12 ye Naniyi alırız üste para da kalır Carlinhos için
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.