Şimdi Ara

Smurf kasmayı düşünen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karantina günlerinde vakit geçirmek adına sıfırdan yeni hesap açıp kasmayı düşünüyorum. Normal maçlarda kanser olmadan benimle başlamak isteyen kişiler iletişime geçerse sevinirim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ryo v1 ekleyin hocam beni. Ben ilk 10 maç başarısız geçti bronz1 gösteriyor 1 win alırsam son maçı gümüş başlatır herhalde işte o yüzden soloq başlamadım esnekte gümüşten plata kastım. sezon 5 elmasım fakat ben ara verdim oyuna baya değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 28 Mayıs 2020; 7:6:42 >
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    bahsettiğim olay 1 levelden başlayıp kasmaktı hocam. yine de eklerim oynarız

• Hocam size kolay gelsin. Ben 2 hafta önce sıfırdan kasmaya başladım. Şu an 29’um bugün veya yarın 30 olurum büyük ihtimal. Bu ana gelene kadar acayip toksik insanlarla aynı takıma denk geldim. 20’ye kadar sıkıntılı ama 30’den sonrası düzeliyo yine👍

• GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Keşke denk gelseydik hocam, başarılar

• Hocam oyununa illa denk gelir smurf kasanlar. Onları ekle, beraber girersiniz.

• GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    muhakkak hocam. forumdan belki birisi denk gelir diye paylaştım. hesabım duruyor aslında ama ranked oynamak istemiyorum okullar falan tatilken. 30 üste hesapla normal atmak da bana garip geliyor. en azından bir amacım olsun diye 1 level açıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.