Şimdi Ara

SMS Onay Sistemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
8.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • foruma üye oldum gsm onayı yazıyor mesajım gitmiyor
  • Mesaj gönderebilmek için GSM numaranızı onaylamanız gerekmektedir. bu yazıyor telefon numaramı yazdım mesaj yok
  • merhaba adriana marka yanfütünüz satılıkmı hala.
  • merabalar sayfanızda yan flüt gördüm. hala satılıkmı gönderi 3 yıl önce koyulduğu için emin olamadım.
  • Üye oldugumda yil 2009 idi. O zamanlar Sms onay yoktu. Genelde teknoloji bolumlerinde takildigim icin bu SMS onay meselesini oek takmamistim. Sonra baktim gunden gune bazi bilumlerde mesaj atamiyorum, ilk basta ozel mesajlari engellediler vs. Ben bilisimciyim, birakin buraya sms numarasi vermeyi hala online bankacilik sistemini bile kullanmiyorum. Anonim olmak benim icin bir hayat tarzi. Polis mahkeme isteyince birde numarayi teslim edeceklermis, bu ulkede turkcellden numara acip bir yil sonra kapaninca baskasina devretmisler ve onceki kisi teror sucuna karisti diye bumaranin yeni sahibini tutuklamaya kalktilar. Ben oyle bir sistemde neye guvenipte numara vereyim? Zaten yurtdisi numaram, yakinlarin basinimi yakalim. Hayir polislik olacagiz diye degil, daha omrumde poliste isim olmadi, ama sistem bozuk. Bundan birkac sene once tum vatandaslarin tc kimlik numaralari internette indirilebikir sekilde yayilmisti.

Bizde boyle yazabildigimiz yerlerde forumun kiyisonda kosesinde takiliyoruz iste. Eski uyelere bari bunu yapmayaydilar. 11 yilda uzaklastirma cezalarim bile 3 ten fazla degildir. Neyse bizde forumun kimsenin ugramadigi tenha yerlerine renk katiyoruz. Umarim sayimiz cogalirda forumda biten hayati biz burda yeniden baslatiriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 30 Haziran 2020; 22:42:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 7 yıl olmuş, hala düzelmemiş bozukluk.
    sms onay kodu hala gelmiyor. desteğe yazdım ama cevap veren yok.
  • Dilerseniz tekno-onay.com sitesinden onay yaptirabilirsibiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu bide kredi kartını çaldırmadığınız sürece biraz rahatlayabilirsiniz sms sisteminden dolayı qwewewqeqw ne diyom ben  

• sistem yalan kayra olayın suyunu çıkardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Üye oldugumda yil 2009 idi. O zamanlar Sms onay yoktu. Genelde teknoloji bolumlerinde takildigim icin bu SMS onay meselesini oek takmamistim. Sonra baktim gunden gune bazi bilumlerde mesaj atamiyorum, ilk basta ozel mesajlari engellediler vs. Ben bilisimciyim, birakin buraya sms numarasi vermeyi hala online bankacilik sistemini bile kullanmiyorum. Anonim olmak benim icin bir hayat tarzi. Polis mahkeme isteyince birde numarayi teslim edeceklermis, bu ulkede turkcellden numara acip bir yil sonra kapaninca baskasina devretmisler ve onceki kisi teror sucuna karisti diye bumaranin yeni sahibini tutuklamaya kalktilar. Ben oyle bir sistemde neye guvenipte numara vereyim? Zaten yurtdisi numaram, yakinlarin basinimi yakalim. Hayir polislik olacagiz diye degil, daha omrumde poliste isim olmadi, ama sistem bozuk. Bundan birkac sene once tum vatandaslarin tc kimlik numaralari internette indirilebikir sekilde yayilmisti.

Bizde boyle yazabildigimiz yerlerde forumun kiyisonda kosesinde takiliyoruz iste. Eski uyelere bari bunu yapmayaydilar. 11 yilda uzaklastirma cezalarim bile 3 ten fazla degildir. Neyse bizde forumun kimsenin ugramadigi tenha yerlerine renk katiyoruz. Umarim sayimiz cogalirda forumda biten hayati biz burda yeniden baslatiriz

Benim orjinal DevoN hesabımla 2007 yılında üye olmuştum. 2014 yılında çizdirdim.

Konu Dışında Bonzai konuları açardım 2014 yılında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 2 Temmuz 2021; 0:37:18 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.