Şimdi Ara

Sms kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba 1ay önce bir web sitesine basvuru için form doldurdum ad soyad telefon girdim il ilçe bide ondan sonra onay kodu istedi telefon için +90850 ile başlayan numaradan dogrulama kodu yazılı mesaj geldi ve kod geldi bundan siteye girdim 2 gün sonra arandim başvurun onaylandı falan dedim vazgeçtim başvurmaktan kendimde değildim öğün falan oylelikle başvurdum falan dedim bana 2800 TL gibi bir fiyat söylediler iptal için ozaman dediler vermezsen icraliksin dediler wpden yazı olarak attılar anne baba adım hattın ablamın üstüne kayitli olması ve benim doğum tarihimi bildiler hani korkmuyor değilim nasıl böyle bir güvenmediğim siteye dogrulama kodu vererek şey yaparım diye sitelerine bakılınca https sitesi diye çıkıyor ve 90850 numara kurumsal şirket hatları falan diye geçiyormuş benim korkum bu sms dogrulama koduyla nebilim bunlar yasalsa formu doldururken uyelik sozlesmesi gibi fasa fiso şeyler çıkarıp bana dava acarlarmi tazminat gibi icra ya verme gibi bundan korkuyorum yani tarafıma ajansla ilgili bir sozlesme falan yapılmış olurmu bu sms koduyla çünkü kodu girerken formu doldururken karşıma herhangi bir sozlesme gibi bisey cikmadi yoktu çünkü yazmiyordu dolandiricimidir nedir ilerde böyle dava vs şeyler başıma gelirmi bilen biri varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim bu arada suç duyurusunda bulunmuştum ama ondan bisey cikacaginida pek sanmiyorum kendime ait mobil imzam bulunmamaktadır öyle bisi çıkarmadım eğer bunuda bilmek isteyen veya bunu çıkarsan yanardin diyecek biri varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.