Şimdi Ara

Sms atılmasını nasıl engellerim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumdan sms atılmasını engellemek istiyorum. Abone oldugum tarifede sms yok. Bu yuzden yanlışlığı da olsa sms atılmasını engellemek istiyorum.

• gelen mesajların hepsini farkında olmadan SEN onaylıyorsun biraz zor bu yuzden engellemek ama yenı kanun çıkacak bıraz bekle bıdaha ızınsız yollayamıyacaklar
  • Gelen sms leri değil engellemek istediğim. Hattıma tanımlı paketde sms yok. Sms başı 60 kuruş gibi fahiş bi fiyat alıyor oparatör. Ben bundan kurtulmak istiyorum.
  • Sms atmamak sizin elinizde niye atıyorsunuz ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Sms atmamak sizin elinizde niye atıyorsunuz ki?

Hocam bazen tak diye öneri geliyor uygulamalarda elimiz alışmış tak diye onaylıyoruz bum ve gitti 60 kuruş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhasbal

quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Sms atmamak sizin elinizde niye atıyorsunuz ki?

Hocam bazen tak diye öneri geliyor uygulamalarda elimiz alışmış tak diye onaylıyoruz bum ve gitti 60 kuruş.

Anladım hocam. Benim bildiğim yok ama arastiracagim. Bulursam konuya yazarım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerini aramayı deneyebilirsin. Hattını sms göndermeye kapatabilirler
  • Tabikide atmak elimde ama sonuç çocuklar alıyor. Geçen ay 22 tl ödedim ekstradan sms için. Müşteri hizmetleri sadece gideni kapayamıyoruz tamamen kapamız gerekir diyorlar. Üçkağıd yatıyorlar nasıl olsa benim gibi sms atan binlerce insan vardır. Benim hatam aldığım abonelikde sms olup olmadıgını kontrol etmemekdi. Bir kere oldu daha 7 ay var sonuçda bi engelleme koymam lazım. İlginize şimdiden teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.