Şimdi Ara

smile adsl kampanyaları ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar smile adslin 31 ağustos da biten kampanyalarından sonra yeni bir kampanyası varmı?

• quote:

Orjinalden alıntı: Cramer

arkadaşlar smile adslin 31 ağustos da biten kampanyalarından sonra yeni bir kampanyası varmı?

bunu yazabildiğine göre internetin var kendin baksana smile'nin sitesine şuan eski kampanya devam ediyor gözüküyor
  • çok zeki arkadaşım o kampanyanın altında da 31 ağustos son gün yazıyor. Yani site güncel değil bu 31 ağustostan 5 eylüle kadar olan zamanda üye olan varsa bir bildikleri vardır diye yazdım.
  • Orda birde telefon numarası var sanırım sana gerekli olan bilgiyi en net şekilde o numaradan alabileceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cramer

çok zeki arkadaşım o kampanyanın altında da 31 ağustos son gün yazıyor. Yani site güncel değil bu 31 ağustostan 5 eylüle kadar olan zamanda üye olan varsa bir bildikleri vardır diye yazdım.

arkadaşım madem siteye bakacak kadar zekisin adamlar yeni kampanya yapsa bunu ilk önce sitelerinden duyurur değilmi yanlışım varsa düzelt
  • sero77 yanlış anlama yani siteye bakmak herkesin ilk aklına gelen şey .
    Ben zaten sorumdada sitede güncellenmeyen sey hakkında bilgisi olan varmı şeklinde sormştum.

Ama sorunum çözüldü yardımı olmayan tüm site ahalisine teşekkürler.
    Güncelemeyi az önce yaptılar. kampanyalar 30 eylüle kadar uzatılmış.
    39.99 liralık pakette sadece 6 ay geçerli olacakmış.
    kablolu modem +3ay bedava seçeneği +2 ay bedava olarak değiştirilmiş
  • dediğin doğruysa pek iyi yapmamışlar ama bende site hala güncellenmemiş gözüküyor hala sen nerden gördün bu haberi
  • siteyi açtığında yenileye basarsan görürsün. büyük ihtimal önbellekteki veriyi kullanarak görüyorsun.
    Bilgiyi siteden gördüm 6 gün gecikmiş güncellemeyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.