Şimdi Ara

Smart'a gerek var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3D televizyon almak istiyorum..şuan baktıgım modeller LG42LA620s , 640 Samsung UE-40ES6340 ve 40F6340...
    düşünüyorum tv'yi duvar asparatı ile pc ekranımın üstüne monte edicem ve pc'den tv'ye ayrı kablo çekicem..yani 3D film ve kanal izleme izleme dışında herşeyi zaten pc'den yapabiliyor olucam....

bu durumda Smart almama gerek var mı? smart bana ayrı olarak ne katabilir..

+üstteki televizyonları önerir misiniz? fikirlerinizi alabilirmiyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: interlude

3D televizyon almak istiyorum..şuan baktıgım modeller LG42LA620s , 640 Samsung UE-40ES6340 ve 40F6340...
    düşünüyorum tv'yi duvar asparatı ile pc ekranımın üstüne monte edicem ve pc'den tv'ye ayrı kablo çekicem..yani 3D film ve kanal izleme izleme dışında herşeyi zaten pc'den yapabiliyor olucam....

PC Yİ TV ye bağlıycam sabit kalacak diyorsan
    kendine bu modeller dışında daha kaliteli tv.ler bulabilirsin
    bunlar zaten smart özellikleri ile öne çıkıyor görüntü anlamında çok kimbilir ne değiller

pc.olunca smart sana + hiç birşey katmaz.. zaten pclerde akıllı telefonlarda varolan şeylerin görünümünü sunumunu değiştirip değiştirip tvye monte ediyorlar
    farklı birşey yok hani..

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

3D televizyon almak istiyorum..şuan baktıgım modeller LG42LA620s , 640 Samsung UE-40ES6340 ve 40F6340...

bunlar zaten smart özellikleri ile öne çıkıyor görüntü anlamında çok kimbilir ne değiller

pc.olunca smart sana + hiç birşey katmaz.. zaten pclerde akıllı telefonlarda varolan şeylerin görünümünü sunumunu değiştirip değiştirip tvye monte ediyorlar
    farklı birşey yok hani..

Peki smart özelliği olmayan 3D özellikli uygun bir televizyon önerebilirmisin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

farklı birşey yok hani..

Peki smart özelliği olmayan 3D özellikli uygun bir televizyon önerebilirmisin?

smart özellikler artık her tip tv.de mecvut
    smart özelliği ile değil görüntü perf. ile öne çıkan modelleri araştır derim
    40/42 led almaktan ise 2,5-3 izleme mesafesine çok iyi giden dev 51f5570 sams.plazma 1800-2000 lira civarı seni fazlası ile memnun eder (forumda kullanıcı yorumları sayfası var) -
    tek senı rahatsız eden tarafı gunduz cama karşı ise yansıma yapıyor olacağıdır..
    media anlamındada flash veya harici hdd den film izlenecekse direk tv nin usb si kullanılmalı pc.den - tv.ye pek verimli olmuyor (tabi çok saglam ekran kartın var ise o ayrı)

panasonic phill sharp modellere bak dicem ama bütceni aşabilir..

• Smartsız ve 3D siz iyi bir TV bulayım, hem bütçe düşmüş olur, hem panel kalitesine odaklanmış olurum dedim ama öyle bir TV bulamadım maalesef, en sonunda görüntü kalitesi övülen Philips 42" 7008 modelini aldım. Smart özelliği yavaş deniyor, zaten pek kullanmayacağım. Samsung plazmadan yansıma nedeniyle vazgeçmiştim, ama o da epey övülen bir TV.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci79

Smartsız ve 3D siz iyi bir TV bulayım, hem bütçe düşmüş olur, hem panel kalitesine odaklanmış olurum dedim ama öyle bir TV bulamadım maalesef, en sonunda görüntü kalitesi övülen Philips 42" 7008 modelini aldım. Smart özelliği yavaş deniyor, zaten pek kullanmayacağım. Samsung plazmadan yansıma nedeniyle vazgeçmiştim, ama o da epey övülen bir TV.

3D özelliğini kesinlikle istiyorum şuan smart olayından vazgectim gercekten bana + birşey katmayacak..harici hd var tv usb rahatlıkla kullanabilirim..plazma konum itibariyle uymaz çok güneş görüyor..bakalım araştırmaya devam..

• Zor bu işler, kolay gelsin
  • Samsung 40F6170 aldım 2013 model çift çekirdek Dahili HD uydu alıcısı falan var..dediğim gibi 3D smart özelliği yok..kampanya vardı 1350 TL..bakalım şuan gayet iyi görünüyor..zamanla anlayacağız iyi mi kötü mü?
  • interlude kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız
  • quote:

Samsung 40F6170 aldım 2013 model çift çekirdek Dahili HD uydu alıcısı falan var..dediğim gibi 3D smart özelliği yok..kampanya vardı 1350 TL..bakalım şuan gayet iyi görünüyor..zamanla anlayacağız iyi mi kötü mü?

6170 ler çift çekirdek değiller galiba. Uydu performansı nasıl acaba? Hd kanallarda
    kanal geçişi serimi?
  • mufit kullanıcısına yanıt
    kanal geçişleri için çok seri diyemem ama fiyat performans gayet memnunum..
  • interlude kullanıcısına yanıt
    eğer oyun konsolunuz veya bilgisayarınız var benim için input lag nasıl bakarmısınız bende almayı düşünüyorum
  • Ben pc yi bağlıyorum sürekli herhangi bir sorun yaşamadım..oyunlarda baEn yasıyorum ama bu pc ile ilgili tv den kaynaklanmıyor..fiyat performans bu tv tavsiyedir

• 99 liraya satılan bir alet çıkmış
    hmdı e takıyorsun wifiden bağlantı saglıyor
    sonra örneğin cep telefonu tablet bilg.dan görüntüyü olduguğu gibi tv ye aktarıyor
    yanı kısacası 99 liraya tv smart oluyor gibi bişey :)
  • quote:

99 liraya satılan bir alet çıkmış
    sonra örneğin cep telefonu tablet bilg.dan görüntüyü olduguğu gibi tv ye aktarıyor

hangi cihaz yazabilir misin buraya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwinwin

quote:

99 liraya satılan bir alet çıkmış

hangi cihaz yazabilir misin buraya ?

tesadüfen facede cıkan yan reklamlarda gördum tıkladım
    henüz araştırmadıgım için alma cesareti gösteremedim

http://www.goruntuaktarim.com/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.