Şimdi Ara

Smarnoo T652 Araç Kamerası incelemesi F/p (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
17
Favori
44.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de ilk aldığımda hafıza kartı full yazıyordu ve hiç kayıt yapmamıştı.Hafızayı sildikten sonra uyarı gitti ama ondan sonra hiç kontrol etmedim.Umarım kayıt yapıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sandisk class 10. 16 gb yeter de artar bile, takılmayın yorumlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

kurdum ama olmadı time lapse diye ayrı bır ayarmı var menude? Ama daha once sorunsuz calıstırıyordum yenı oldu bu olay. Fat 32 ye cevırdım yıne aynı

Alıntıları Göster
    an itibariyle sıkıntı buyuk. Codecler denedim yenı programalr denedım. Quick time videosu oalrak goruyordu bende quicktime programı da kurdum yıne cozulmedı sorunum tarih 0:00:000 gozukuyor zaman 4 kat hızlı gecıyor. Bayağı bir sıkıntı buyuk. Kameram mı bozuldu acaba bılemıyorumkı 2 ayda çöp olmasaydı keske ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

an itibariyle sıkıntı buyuk. Codecler denedim yenı programalr denedım. Quick time videosu oalrak goruyordu bende quicktime programı da kurdum yıne cozulmedı sorunum tarih 0:00:000 gozukuyor zaman 4 kat hızlı gecıyor. Bayağı bir sıkıntı buyuk. Kameram mı bozuldu acaba bılemıyorumkı 2 ayda çöp olmasaydı keske ya

Alıntıları Göster
    Farklı bir kart denediniz mi ? Reset fabrika ayarı vs.

Olmadı ticket atın ve firmware isteyin firmadan. Çözüm yolu bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Farklı bir kart denediniz mi ? Reset fabrika ayarı vs.

Olmadı ticket atın ve firmware isteyin firmadan. Çözüm yolu bakalım.

Alıntıları Göster
    fabrıka ayarına basayım bugun haber ederım
  • 2-3 aydır sorunsuz kullandığım cihazımın durduk yere ayarları bozuldu, hafıza dolmuş kendi silmemiş. kartım samsung evo 32gb, kartı formatlayıp ayarları tekrar yaptım ama şimdi otomatik kayda başlamıyor manuel başlatınca kayıt ediyor, sorun nedir fikri olan var mı? karttan olsa manuelde de kayıt almaz diye düşünüyorum...
  • Hocam indirim kodun varmı? gearbest takipli 160 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 26 Nisan 2018; 12:15:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet3534

2-3 aydır sorunsuz kullandığım cihazımın durduk yere ayarları bozuldu, hafıza dolmuş kendi silmemiş. kartım samsung evo 32gb, kartı formatlayıp ayarları tekrar yaptım ama şimdi otomatik kayda başlamıyor manuel başlatınca kayıt ediyor, sorun nedir fikri olan var mı? karttan olsa manuelde de kayıt almaz diye düşünüyorum...
    Banada bir kere öyle yaptı, fabrika ayarları ve resetten sonra düzeldi, deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Banada bir kere öyle yaptı, fabrika ayarları ve resetten sonra düzeldi, deneyin.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler Olgu hocam deneyeyim, ilk defa 700 km lik uzun yol yaptım kamerayı taktıktan sonra uzun süre çalışınca bi şekilde bug oluştu sanırım. Neticeyi bildiririm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Hocam indirim kodun varmı? gearbest takipli 160 tl
    Bana destek için Bu link ile alabilirsiniz :https://goo.gl/PaCcYe

Aslında fiyat gayet iyi mlsf dolar çok arttı :(
  • Cihazı yeni aldım. Özelliklerinde göremediğim birkaç konu için kullananlara sorularım olacak. Kamera, araç hareket halindeyken bazen çekimi durduruyor. Bir süre sonra yeniden başlıyor. Bir de bir arkadaşın kamerası araçta kontak kapalıyken bile hareket algıladığında çekime geçiyor. Bu özellik bunda yok sanıyorum, kontağı kapatınca iş bitiyor doğru mu? Bilmem gereken başka özellik varsa yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.
  • hafıza kartı ne önerirsiniz ?
  • quote:

2-3 aydır sorunsuz kullandığım cihazımın durduk yere ayarları bozuldu, hafıza dolmuş kendi silmemiş. kartım samsung evo 32gb, kartı formatlayıp ayarları tekrar yaptım ama şimdi otomatik kayda başlamıyor manuel başlatınca kayıt ediyor, sorun nedir fikri olan var mı? karttan olsa manuelde de kayıt almaz diye düşünüyorum...

Aynı problemler benim cihazda da var. Ayar tutmuyor resmen. Kafasına göre takılıyor. Hafıza kartı dolunca silmiyor. Kontağı açınca kayda başlamıyor. Fabrika ayarlarına dönmek de işe yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincentvega -- 29 Nisan 2018; 20:56:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smarnoo t652 cihazim kendi kendine mor mavi ekranla birlikte donmaya kayit almamaya basladi.Cakmaktan cekip tekrar takinca smarnoo logosunda takili kaliyor.2 aylik cihaz bu kadar cabuk nasil bozulabilir bilemiyorum.Cihaz calismadan araba kullanmak bile bir eksiklik yaratti.Bu problemi yasayipta cozebilen oldu mu ? Urunun degisimi mumkun olabilir mi bu konuda yardimci olabilecek arkadas varsa cok memnun olurum.
  • mr.burhanbey kullanıcısına yanıt
    Gearbestten alınan ürünler bir yıl garantili diye biliyorum müşteri hizmetleri ile görüşün isterseniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Aynı problemler benim cihazda da var. Ayar tutmuyor resmen. Kafasına göre takılıyor. Hafıza kartı dolunca silmiyor. Kontağı açınca kayda başlamıyor. Fabrika ayarlarına dönmek de işe yaramadı.

Alıntıları Göster
    fabrika ayarına dönüp kartı tekrar formatladıktan sonra düzeldi benim problem, sizde o şekilde deneyin denemediyseniz eğer

• 27 nisanda gearbestten aldığım 40 USD kamera bugün İstanbula giriş yapmış vergi çıkmamış çok şaşırdım
  • Değerli arkadalar Smarnoo T652 kameramı bugün aldım 1080P veya 720P çözünürlükte çekimler yaptım fakat görüntüde karıncalanmalar var bunun nedeni ne olabilir ? WDR ayarınıda yaptım

• Karıncalanmadan ziyade titreşime bağlı görüntüde ara ara bozulma var gibi sanki... Bununda cama yapışan vakumlu tutacaktan kaynaklanabileceğini seçenekler arasında düşünebiliriz. Mekanik başkaca bir arıza mevcut değil ise... Ben kendim benzer sıkıntıyı şu üründen alıp cihazın cama tam yapışmasını sağlayarak çözmüştüm. https://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Double-Sided-Car-Driving-Recorder-Mount-DVR-Bracket-Screw-Connector-Rack-DV-GPS-Camera/32823818186.html?spm=2114.13010708.0.0.79094c4dzMejfN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOUMAN -- 15 Mayıs 2018; 9:5:41 >

• Son hali de bu şekilde gayet sağlam oldu.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.