Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***smalltalk programlama diline ait bikac sorum var...***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> ***smalltalk programlama diline ait bikac sorum var...***
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    merhaba arkadaslar,smalltalk programlama dili hakkında bilgi arıyorum... Ayrıca program örneklerine de ihtiyacım var... Bana yardımcı olursanız cok sevinirim...(yazılım bölümüne de aynı konuyu açtım ama acil cevaba ihtiyacım var,anlayışınız için teşekkür ederim... )

SAYGILAR....

|
    |
    |
    |

Kullanmış olduğum DAP'lar= Muzio JM200 , Iriver T10 , Cowon D2 , Samsung YP-Z5 , Sony NWZ-S616F
    Şuan kullandığım DAP=Ipod Touch 3G 32gb + SENNHEISER CX 500
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: kamikazeden

Arkadaşım sen yine de önüne gelen yere konu açmamaya bak,bu nedir böyle yaw!!! Hayır tecrübesiz de olmaman gerek rütbene göre , burası kimsenin çöplüğü değil!!!

Arkadasım parantez içini okumus olduğunu düşünüyorum... Acil bilgiye ihtiyacım var,yoksa neyin nerde acıldığını biliriz elbet...
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
üniversite
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.