Şimdi Ara

SM3-V2'Mİ-UMX3'MÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar set olarak elimde ipod diymod ve anfi olarak ise Meier corda 2stepdance var.Sizce bu ekipmana hangisi SM3-V2'Mİ-UMX3'MÜ iyi olur?

• Ne tarz müzikler dinliyorsun, bütçe fena değil sanırım. PFE-232 veya W4 de listeye eklenebilir.
  • Genellikle pop dinliyorum.Hımm Aslında bir arkadaşa tanıştım bendeki sete w4 tavsiye etmedi özellikle sm3 ve PFE-232 etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expander_

Ne tarz müzikler dinliyorsun, bütçe fena değil sanırım. PFE-232 veya W4 de listeye eklenebilir.

Az önce PFE-232 aldım.İnşallah iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalman_1

quote:

Ne tarz müzikler dinliyorsun, bütçe fena değil sanırım. PFE-232 veya W4 de listeye eklenebilir.

Hayırlısı olsun :) Sadece Diymod olsaydı tavsiye etmezdim çünkü besleyemez 232'yi, ama elinizde 2stepdance olduğundan iyi kötü sürebileceğini düşünüyorum güzel bi amfiniz var, bende ki dx100 zor bela sürüyor o derece aç bi kulaklık. Eğer 232'nin sesini beğenirseniz sizin yerinizde olsam şu üçlüyü satar DX100'e yatırırdım o parayı, upgrade olur.

quote:

İpod Video 5.5 Diymod
    Meier corda 2stepdance
    Sennheiser IE-80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expander_ -- 10 Nisan 2013; 8:23:30 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zalman_1

quote:

Hayırlısı olsun :) Sadece Diymod olsaydı tavsiye etmezdim çünkü besleyemez 232'yi, ama elinizde 2stepdance olduğundan iyi kötü sürebileceğini düşünüyorum güzel bi amfiniz var, bende ki dx100 zor bela sürüyor o derece aç bi kulaklık. Eğer 232'nin sesini beğenirseniz sizin yerinizde olsam şu üçlüyü satar DX100'e yatırırdım o parayı, upgrade olur.

quote:

İpod Video 5.5 Diymod
    Meier corda 2stepdance
    Sennheiser IE-80

Teşekkür ediyorum aslında besleneceğini düşünüyorum.Evet anfi güzel ve güçlü.Ben ipod'u seviyorum ömürlük cihaz bol yedek parçalı Renault misali :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.