Şimdi Ara

SLEEPING DOGS (True Crime: Hong Kong) (DH ANA KONU) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
4
Favori
20.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonla falan veya başka bir yolla taksi çağırabiliyormuyuz ? Ayrıca bu turuncu görevler var dövüş, yarış gibi bunları 1 kere yapınca tekrar haritada gözüküyor kaybolmuyorlarmı hiç ?

Birde ben araç satın alıyorum ama PARK'a girince göstermiyor aldıgım aracı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 17 Ağustos 2012; 0:17:05 >
  • Az önce oyunun dlc lerini yükledim. Bütün leveller arttı ve upgrade ler açıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Az önce oyunun dlc lerini yükledim. Bütün leveller arttı ve upgrade ler açıldı

Nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel olmuş bir şekilde oynatıyor kendini ama oyun diger kendi dalında hit olmuş bir çok oyunun karışımından yapılmış bariz belli Batman,GTA,vb vb hangı oyundu tam hatırlamıyorum ama kapı kilidine maymuncuk sokup ıcındekı dıslırerı oynatıyor duk teker teker onun bile aynısını yapmışlar bazı dedıgım gıbı bır cok oyunun kopyası gıbı duruyor ama kotu bır oyun olmamış kesınlıkle..

Ama eksik hatalı yanlarıda yok degil benim görüdügüm ben bir kere sokakta gezerken araç sürerken o yasıyan şehir havası nedense çok hissedemedim şehir beni kendine çok çekmedi yani bır GTA oynadıgımda şehiri keşfetme duysu yaratıyodu oynarken ama Sleeping Dogs da aynı duyguyu hissedemedim araç sürüş fizigi gerçekten özensiz yapılmış bazen çileden cıkarmıyo degıl insanı ama zor bi alışma sürecinden sonra sıkıntı olmakdan uzaklasıyor azda olsa dövüş sistemine gelirsek zaten batman Arkham Serisinden uyarlanmıs bir dövüş sistemi var tabi Kungfu karışmlı:)) ama ben oynarken ondada bazen sıkıntılar yasamadım degıl dövüş esnasında karsı dusman salıdırı yaparken tam o anda Counter (Y) ye basınca hareketını etkısız kılıyor ve karsılık veriyorsun normalde ama cogu zaman tusa basmama rahmen adam tutuk kalıyo ve hareketi yiyoruz ve cogu zamanda adamımızın etrafı cevrili (X) e basıyorum yumruk atsın vb diye üst üste ama ne hikmetse hiç birsey yapmadan öle etrafına bakıyo..dövüş sisteminde de ufak sorunlar var ama bunlar gelicek UPDATE ile giderile bilir seyler.ben oyunu genel olarak beyen dim.. benim puanım 10/8

• Kapı kilidine maymuncuk sokma olayı Splinter Cell serisinde var. İlk 3 oyunu dehşettir.
  • quote:

yeni çıkan oyunun dlc si nasıl oluyor ben de bunu anlamıyorum. soygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Kapı kilidine maymuncuk sokma olayı Splinter Cell serisinde var. İlk 3 oyunu dehşettir.

aynen hocam solıcektım aslında ama SPCELL dıye ama emın olamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

quote:

yeni çıkan oyunun dlc si nasıl oluyor ben de bunu anlamıyorum. soygun

Yeni moda artık bu. Yeni demekte abes kaçıyor aslında. Bu nesilin başından beri DLC'ler ile iyice ceplerimizi boşalttı yapımcı firmalar.
  • Arkadaşlar oyun bitti ama Triad level 9'da kaldım lvl 10 nasıl yapıcam başka görevde yok Triad'ı nasıl yükseltebilirim ayrıca dövüş tekniği açtığımız bu kuklardan 1 tane eksik kaldı bunu nasıl bulabilirim görevlerde o kadar baktım eğer görevlerden birisindeyse kaçırdıkmı yani ?
  • valla hocam o kuklalar konusunda map de bir gösterge yok ilerde internette bır kaynak cıkar sanırım..

bu arada kac saate sürdü oyun süresi olarak bitirmen..ben daha yüzde 50 deyim 10 saate olmuş ama ıncık cıncık butun gorevlerı yapıyorum cameraları hack liyorum vb..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabasaakall -- 18 Ağustos 2012; 22:30:04 >
  • Oyunun grafikleri uçmuş PC' de.
  • Melee upgrade yapmana yarayan jade statueler haritada gozukuyor bir gorevden sonra. Xe basarsan gorebilirsin.

• 19 saat sürdü benim. Benim haritada gozukmuyor X'e basınca camera falan gozukuyor ama gıttıgımde o camera hacklenmıs olarak gozukuyor yanı harıtada hackledıgım ve actıgım kutular gozukuyor jadeler yok varsada nasıl bir iconu var acaba ?
  • hocam bendede gorunmuyo X e basınca camera ve shiri lar gozukuyo okadar o kuklalar yok ortada
  • Beyler bisey sorcam. Bu direklerin üstündeki kameraları nasıl hackliyorsunuz ? Cok yüksekte kalıyor. Ben yapamıyorum

• quote:

Beyler bisey sorcam. Bu direklerin üstündeki kameraları nasıl hackliyorsunuz ? Cok yüksekte kalıyor. Ben yapamıyorum

Kameranın kırmızı kabloları var onu takip et bir kutu goruceksın yanına gidip "Y" tuşuna basınca bağlantı kuruyor. Bir kaç önceki sayfalara dön "KAKA" anlatmıştı orada nasıl rahat yapılacağını

• Limited edition siparis etmistim bugün geldi. Yaklasik 1 saat kadar oynadim, dövüs dinamikleri hakikaten cok güzel olmus. Acik dünya keza yine yukarda bahsedildigi gibi cok güzel. Elestirilen arac sürme olayina da katiliyorum, daha güzel yapabilirlerdi. Orjinal kullanan diger arkadaslar hic düsünmeden alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

19 saat sürdü benim. Benim haritada gozukmuyor X'e basınca camera falan gozukuyor ama gıttıgımde o camera hacklenmıs olarak gozukuyor yanı harıtada hackledıgım ve actıgım kutular gozukuyor jadeler yok varsada nasıl bir iconu var acaba ?

Hocam arkadasın dedıgı gibi X e basınca Shrein ler gibi kuklalarda gozukuyo sımgelerı cok benzıyo bırbılerıne yanlız sole bır problem var ben 1 2 tanesı alıyım dedım alamıyorsun sanırım gorevler esnasında alına bılıyor cunku hepsı kapalı alanların ıcınd ve gırıslerı yok sadece gorev esnasında aldın aldın sanırım bole..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Limited edition siparis etmistim bugün geldi. Yaklasik 1 saat kadar oynadim, dövüs dinamikleri hakikaten cok güzel olmus. Acik dünya keza yine yukarda bahsedildigi gibi cok güzel. Elestirilen arac sürme olayina da katiliyorum, daha güzel yapabilirlerdi. Orjinal kullanan diger arkadaslar hic düsünmeden alabilir.

Güle güle oyna.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

quote:

Beyler bisey sorcam. Bu direklerin üstündeki kameraları nasıl hackliyorsunuz ? Cok yüksekte kalıyor. Ben yapamıyorum

Kameranın kırmızı kabloları var onu takip et bir kutu goruceksın yanına gidip "Y" tuşuna basınca bağlantı kuruyor. Bir kaç önceki sayfalara dön "KAKA" anlatmıştı orada nasıl rahat yapılacağını

Sagolun hocam. Yok hackleme tekniğini biliyorum cok kolay ama direklerdeki kameraları yapamıyordum. Onuda dün keşfettim gece oynarken kırmızı kablolar var onları takip etmek gerekiyormuş

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.