Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

skyview ve polsat?!?!?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1212 Mesaj
    slm arkadaşlar skyview yükledim free çok iyi açıldı. lakin polsat playboy gibi kanalları açmıyodu bende snitch yükledim bu seferde ne free kaldı nede başks şifreli. şimdi biz progdvb ile izleyebildigimiz şifrelileri skyview ile izleyemeyecekmiyiz?

|
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    polsat keyleri değişti
    ondan olabilir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    556 Mesaj
    polsat hergün değiştiriyor.
    |
    |
  • Yarbay
    8715 Mesaj
    snitch denen plug yükleyin keyler değişse bile monitorünü açın 15 sn sonra otomatik olarak keyleri kendi güncelliyor.

Bu arada skyviewle free yi açanlar prog sistemlerinizde kurulu mu kurulu ise aynı hadrdiskte mi ve skyin içine neleri attınız da çalıştı? ax dosyasını netten güncellediniz mi mesela?
    |
    |
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    valla markondan indirdim dosyayı pluginleri falan herşeyi hazırdı tıkladım direk çözdü
    |
    |
  • Yarbay
    8715 Mesaj
    ok o zaman bende bakayım
    |
    |
  • Binbaşı
    1326 Mesaj
    arkadaşlar polsat sıfrelerını dıjıtal uydu alıcısına ellede gırebılıyormusuz galıba bunu nasıl yapıyoruz ınternetten key0 ve key1 dıye 2 şıfre buldum makınam kyoto emu proğramı yukluymus bu konuda çok bılgısızım makınada nagravızyon keylerının yazılı olduğu yerı açıyorum ama bırsuru sıfre var nereye yazacağımı byulamadım yardımcı olan arkadaşlara tesekkur ederım
    |
    |
  • Yarbay
    8715 Mesaj
    tansel istersen birdewww.turkeyforum.com a bak bu iş için burda daha çok ss2 ciler var
    |
    |
  • Binbaşı
    1326 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by eozen81</i>
    <br />tansel istersen birdewww.turkeyforum.com a bak bu iş için burda daha çok ss2 ciler var
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Tesekkurler
    |
    |
  • Teğmen
    223 Mesaj
    ayrıca bildiğim kadarıyla kyotolarda polsat desteği yok, yani izleyemiyorsun polsat'ı
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.