Şimdi Ara

skystar 2 sorunu lütfen yardım!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. Progdvb programını çalıştırdığımda uydu açılıp görüntü izlerken donuyor. donduktan sonra yaklaşık 30 saniye sonra hızlı bir görüntü şeklinde çeçip televizyon açılıyor. bazende kitlenip monitör kapanıyor . yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• arkadaşım öncelikle pcnin özelliklerine. ss2 makinayı yoran kasan bir karttır pcnin özellikleri ne kadar yiyise ss2 den o kadar iyi verim alırsın. bahsettiğin sorunlar pcnin mzelliklerinin düşük olmasından kaynaklanıyor. iyi günler.
  • ABİ BEN AWERMEDİA KULLANIYORDUM SATIP PARA KOYDUM BİDE ENAYİ GİBİ ALDIM ÇOK BERBAT Bİ KART :) HİÇ BİŞEYİ DESTEKLEMİYO HAWA YANİ UYUMSUZ ZOR BİR KART FORMAT ATINCA YÜKLEMİYORUMYA ERİNİYORUM ÖYLE İĞRENÇ Bİ KART
  • demekki ram ve işlemci darbogazında takılıyor kartın..
  • millet bendede ses war görüntü yok bunuda çözün bakalım :P wallahi kafayı yiyeceğim :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

millet bendede ses war görüntü yok bunuda çözün bakalım :P wallahi kafayı yiyeceğim :S

Ses var görüntü yoksa codeclerde bir sorun vardır.Çoğu kullanıcı kurulumu yaptıktan sonra görüntü ve ses ayarlarıyla oynamaz.Halbuki graph hazırlayarak,programların görüntü kalitesini çok yüksek oranlarda iyileştirmeniz mümkündür.Googlede ss2 için graph dosyası hazırlamak yada progdvb görüntü kalitesini iyileştirmek diye aratırsanız bir çok sonuç çıkar.Benden size bir tavsiye eğer kendi graph dosyanızı oluşturacaksanız görüntü çözücüsü olarak Nvidia Pure Video,ses çözücüsü olarakda FFdshow audio decoder kullanmanız.Default progvb ayarlarından çok çok kaliteli bir görüntü ve ses elde edersiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.