Şimdi Ara

Skyrim Nord Sınıfı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Nord sınıfını seçtim spartacus tarzı iki eldede kılıç (two handed değil yani) arada büyü yapıyorum karakter baya iyi oldu ama tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim sağolun

• Tavsiye derken nasıl bir tavsiye istiyorsun? Zaten istediğin yönde geliştirmişsin gibi duruyor. Sadece tek elle kullanılan kılıçlara ve büyülere yöneleceksen Destruction ve One Handed sınıflarına yoğunlaşman lazım. Zaten onu da yapmış gibisin
  • mesela son perklerimden artanları hangi yöne doğru yatırmalıyım? hangi perklere vermeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeidaraSenpai -- 31 Ocak 2012; 19:34:42 >
  • Bir ne olacağına karar ver ilk önce.

Gandalf mısın(tek el büyü tek el kılıç&balta) Spartaküs mü?(2 el kılıç)

Tamamen zevkine bağlı zaten oyunun amacına zevkine hitap etmek olduğu için bunlardan birini seç.

Gandalfı seçersen:

Tek eline Destruction Büyüsü al diğer eline kılıç kovala milleti.Perkler 1 Destruction 1 One-handed weapona düzenli bir şekilde gitsin.Gerisi yalan.

Spartaküs seçersen:

Eline 2 tane one-handed weapon al.One handed weapon+light armor ya da heavy armor geliştir.

EDİT:Artan puanlarını kafana yararlı(!) gelecek şekilde dağıt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Bilge] -- 1 Şubat 2012; 15:09:31 >
  • Hazır konusu varken bende bir şey sormak istiyorum. Benim Level 13 Destruction Büyü Level' ı 29 kullandığım halde az gelişiyor. Destruction' ı para vererek nerede öğrenebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.