Şimdi Ara

skyrim bittimi anlamadım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alduın oldurdum. Bildigim kadarıyla oyun bitmiyordu ama gorev kalmadı simdi ne yapıcaam dlc mi almam gerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsalanadam -- 11 Temmuz 2017; 20:16:7 >

• Ana hikaye bitmiş olabilir ama seni binlerce yan görev bekliyor. Var mı öyle Skyrim'i hemen bitirmek.
  • loneliny kullanıcısına yanıt
    aynen buldum bende simdi iç savas seneryosu varmıs baska seneryo varmı yoksa yan gorevlerden mi ilerleyeceğim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsalanadam

aynen buldum bende simdi iç savas seneryosu varmıs baska seneryo varmı yoksa yan gorevlerden mi ilerleyeceğim artık

Ana senaryoyu bitir sonra yan görevleri keyfine göre yap. Ben yaklaşık 2 senedir arada girip bir tane yan görevi bitirip çıkıyorum böyle çok sarıyor, tadımlık. Büyük görevler bitti tabi benim onlar vakit ve kafa yorma istiyor biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana görev dışında DLC saymazsak, 5 loncanın ana görev ve yan görevleri var. Bunlar dışında sayamadığım kadar orta boyutta ve yine sayamadığım kadar küçük yan görevler var. DLC ile:

Dawnguard dlc seni bir hayli tatmin eder en azından Sneak oynuyorsan ana görevi çok güzel geçiyor. Yine bu dlc'de çokça yan görev var.

Dragonborn ise (spoiler sayılmaz) ilk dragonborn ile karşılaşıp uzunca bir mücadeleye giriyorsun. Bu dlc'de en güzel şey ise yepyeni bir haritanın olması. Görevler Skyrim'de başlayıp Solstheim'de devam ediyor sadece Solstheim değil bir yerde daha devam ediyor spoiler vermeyeceğim. Bu dlc'de de savaşçı bir karakterin varsa zevk alacağını düşünüyorum. Bu dlc'de de çok sayıda orta büyüklükte görevler ve küçük yan görevler var.

Bu kadar şeyden sonra ise hikayeli modlar kurarsanız oyununa saatler değil yıllar katacaksınız. Mod hiç kurmazsanız 400-500 saatte oyunun %90'nı bitirirsin eğer hiç yeni karakter açmadığını farz edersek.

Böyle anlattım benim canım çekti ya. Napsam 515 saatten sonra tekrar mı başlasam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.