Şimdi Ara

Skoda SuperB Sahipleri Ve Sevenleri Kulübü (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
24
Favori
169.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdiden hayırlı olsun ama tek merak ettiğim kötü yol paketini neden eklettirdiniz bulunduğunuz yerde yollar çok mu kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r
    şimdiden hayırlı olsun ama tek merak ettiğim kötü yol paketini neden eklettirdiniz bulunduğunuz yerde yollar çok mu kötü

benim bildigime gore kotu yol paketi virajlarda tumseklerde aracin savrulmasini ziplamasini engelliyor.yuce otodan aldigim bilgiye gore ise karter korumasi dediler.18 inc ince yanak lastik konforu biraz dusurur.kotu yol paketi bunu dengeler.ayrica arac yerden normale gore 2 cm daha yuksek.altini vurma gibi olayda azalir.
  • banada bu opsiyonla aracın süspansiyonun normale göre daha yüksek olduğunu söylemişlerdi. yol tutuşu artırmak adına konfordan biraz ödün verip biraz da alçak olan ( galiba 1.5 cm ) spor süspansiyonu tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r
    banada bu opsiyonla aracın süspansiyonun normale göre daha yüksek olduğunu söylemişlerdi. yol tutuşu artırmak adına konfordan biraz ödün verip biraz da alçak olan ( galiba 1.5 cm ) spor süspansiyonu tercih ederdim

Spor suspansiyonu secmememin nedeni hem yere yakin bizim garaja girerken alti vurabilir hemde sert oldugu icin bozuk yolda cok fazla rahatsiz eder.ince lastik olmasaydi kotu yol paketi almazdim.aeracin normal halide gayet yeterli
  • spor süspansiyonu servisin beyaz renk test aracında görmüştüm 17"trifid jantlar ve komple bodykitle çok şık duruyodu gerçi sadece yaylar farklı spor süspansiyonda trifid jantlarımızda belki ilerde değişebiliriz
  • Cüneyt Bey, Cihan Bey ve Hakan Bey; özel mesaj gönderdim sizlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn06

Bugun aracimi siparis verdim.
    Superb 2.0 tdi 170 hp dsg elegance siyah

Donanimlar:

Anahtarsiz calisma ozelligi
    18 themisto jantlar(kislik icinde 17 trifid jant ekstra)
    Solar sunroof
    B sutunundan itibaren koyu arka camlar
    Arka yan hava yastigi
    Diz havayastigi
    Colombus navigasyon ve tv alicisi
    6 li cd changer
    Kotu yol paketi
    Bagimsiz isitma sistemi
    Dizel motorlar icin ek isitma
    Isitmali on cam puskurtuculeri
    10 hoparlorlu ses sistemi
    Ust seviye telefon hazirligi gsm3
    Pld-3 kollu telefon kitiyle uyumlu vites degistirme ozelligi olan deri direksiyon
    Isitmali on ve arka koltuklar
    Alcantara deri doseme bej
    Dokuma hali paspaslara entegre ayak dayama yukseltisi.

Cihan Bey hayırlı olsun şimdiden. Opsiyonlarla beraber dopdolu bir araç olmuş. Teslimat tarihi hakkında bilgi var mı?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 2 Mart 2011; 0:17:02 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 2 Mart 2011; 0:21:24 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 2 Mart 2011; 0:22:49 >
  • Sayin enoktakenokta mesajiniz icin tesekkur ederim.birde isminizi ogrenebilirmiyim.arkadaslara soylerken sorun olmasin:).
    Aracin teslimati ile ilgili 8 en gec 10 hafta denildi.yeti icin ise panaromik sunrooflu modele siparis cokmus hem yurt ici hem yurt disindan 3 3.5 ayi bulabilir dediler.
  • quote:

Sayin enoktakenokta mesajiniz icin tesekkur ederim.birde isminizi ogrenebilirmiyim.arkadaslara soylerken sorun olmasin:).
    Aracin teslimati ile ilgili 8 en gec 10 hafta denildi.yeti icin ise panaromik sunrooflu modele siparis cokmus hem yurt ici hem yurt disindan 3 3.5 ayi bulabilir dediler.

Teslimat zamanı, en azından Superb için, makul gibi. Hoş, beklemek her zaman zordur.

Adım Ender bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok bilinmeyenli denklem

quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Cüneyt Bey, Cihan Bey ve Hakan Bey; özel mesaj gönderdim sizlere.

Mesajınızı aldım.

Teşekkürler.

Uygun bir zaman diliminde uygulamayı yaptırmayı düşünüyorum burada

Uygulama yapıldıktan sonra da buraya aracın resimlerini ekleyeceğim,

Görüşme yaptığımda ya da bahsettiğiniz yere gittiğimde sizden bahsedeceğim.

İşini dürüst, temiz, sağlam yapan ve uygun fiyatlı bir yere ihtiyacım vardı.

İlginize teşekkürler

Sonuçtan haber veririm.

Ben neredeyse haftada bir ziyaret etmek durumunda kalıyorum kendisini; insanlar nasıl beceriyorlarsa araca ufak bir çizik kondurmayı ve aracı akla hayale gelmeyecek şekilde kirletmeyi başarıyor açık havada park edersem; biraz da hassas olduğum için bu konularda çiziği gidermek ya da aracı temizletmek için uğruyorum.
    İlk görüşmemizde sizden bahsederim zaten. Aklında olmuş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Sayin enoktakenokta mesajiniz icin tesekkur ederim.birde isminizi ogrenebilirmiyim.arkadaslara soylerken sorun olmasin:).

Teslimat zamanı, en azından Superb için, makul gibi. Hoş, beklemek her zaman zordur.

Adım Ender bu arada.

Ender bey superb icin normal gibi.tahminime gore siparis once yuce otodan onaylanacak sonra uretim asamasi 2 haftayi bulacak.sonra gemiyle gelmesi gumruk vs.normal bir sure.ama yeti icin baya uzun geldi.belkide erken gelir belli olmaz.

• chn 06,

siparişi verdikten sonra düşünmeyin derim.. evet 140 hp lik'ten de hatrı sayılır haz alsanız da 170 hp nin tadı başkadır diye düşünüyorum.. 4*4 olduğu için standart 2 çekerlere nazaran kayda değer yol tutuş performansı sağlayacaktır.. verdiğiniz parayı düşünmediğiniz sürece takılacak en ufak bir konu olduğunu sanmıyorum.. teslim aldığınız zaman tadını çıkarmaya bakın derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Jackie
    chn 06,

siparişi verdikten sonra düşünmeyin derim.. evet 140 hp lik'ten de hatrı sayılır haz alsanız da 170 hp nin tadı başkadır diye düşünüyorum.. 4*4 olduğu için standart 2 çekerlere nazaran kayda değer yol tutuş performansı sağlayacaktır.. verdiğiniz parayı düşünmediğiniz sürece takılacak en ufak bir konu olduğunu sanmıyorum.. teslim aldığınız zaman tadını çıkarmaya bakın derim..

Tesekkurler yalniz benim aldigim model 170 hp dsg modeli.4x4 modeli degil.aklima takilan sadece bu kismi.170 hp normal aldim ama 140 hp 4x4 dsg mi alsaydim diyede dusunmuyor degilim.ama bi acidanda arada 30 hp var ve torkta yuksek.4x4 u aramayabilirimde.tam emin degilim.
  • @ chn06

Bence motor olarak 4x4 140 hp daha iyi olur gibi geliyor. Paketiniz çok güzel ama sizin yerinizde olsam kötü yol paketi almazdım. Kötü yola çıkacaksam zaten 4x4 140 bg + kötüyol almak mantıklı. Aracı sadece ve sadece Scout modelindeki benzer tarzda yükseltiyor Briskoda'dakilere göre . Tutuş konusunda vs. de bir artısı olmaz haliyle. Aracın mutlaka biliyorsunuzdur tüketimi konusunda iddialı Greenline modelleri dahi normal Superb'lerden daha da alçaltılmış olarak geliyor. Standart hali öyle çok alçak bir araç değil zaten. 4x4'ün en güzel yanı aracın sürüş esnasında en iyi basan ve tutuş (dolayısıyla da çekiş) sağlayacak tekerleklere gücü dengelemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PohPohPerisi
    @ chn06

Bence motor olarak 4x4 140 hp daha iyi olur gibi geliyor. Paketiniz çok güzel ama sizin yerinizde olsam kötü yol paketi almazdım. Kötü yola çıkacaksam zaten 4x4 140 bg + kötüyol almak mantıklı. Aracı sadece ve sadece Scout modelindeki benzer tarzda yükseltiyor Briskoda'dakilere göre . Tutuş konusunda vs. de bir artısı olmaz haliyle. Aracın mutlaka biliyorsunuzdur tüketimi konusunda iddialı Greenline modelleri dahi normal Superb'lerden daha da alçaltılmış olarak geliyor. Standart hali öyle çok alçak bir araç değil zaten. 4x4'ün en güzel yanı aracın sürüş esnasında en iyi basan ve tutuş (dolayısıyla da çekiş) sağlayacak tekerleklere gücü dengelemesi.

Greenline ulkemize gelmiyor maalesef.4x4 konusunda soylediklerinizde haklisiniz.keske 170 hp 4x4 secenegindede dsg olsaydida onu alsaydik ama yok:(

• DSG' tabi ki tüm tabloyu değiştirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PohPohPerisi
    DSG' tabi ki tüm tabloyu değiştirir.

O zaman soyle soyleyim yanitlarsaniz memnun olurum.140 hp lik arac 320 nm tork veriyor.170 hp ise 350 nm tork veriyor.hem beygir hem tork olarak aradaki 30 fark yolda cok fazla hissedilirmi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.