Şimdi Ara

Skoda Rapid Spaceback hangi segment? B+ mı C mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
10.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • :)) lojistiyen sana gülüyorum gidin donanım özelliklerini karşılaştırın. Leon Bir kere koltuklar fark istiyorlar bizzat sordum. İç Doseme kapı icleri spaceback te deri gidin bakın. Tek dediğiniz paketle istenen kıvam olmuyor. Heryerde leon fanatikligi yapıyorsunuz ve Allah bilir leon aracınız da yoktur. Arka koltuklara her ikisinede 3 kişi oturun araçlari test edin ozaman konuşun. PC de resimlere bakarak yorum yapmayın. Seatta kredi 1.34 ve 6bintl fiyat farkı hemde giriş pakette skoda 0.99 kredi oranı, dediğiniz paketle olursa fark 15bini bulur , ozaman passat , tiguan giriş paketlerini konusuruz. 58bintl ye bu donanıma sahip kaç tane araç var, her yazımda karşıma aynı şeyleri yazıp duruyorsun.
    Milleti yanlış yönlendirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhat -- 16 Ağustos 2016; 23:44:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lojistiyen park sensoru hediye etmiyorlar pazarlık ettim. Fiyatı 63.700 binden aşağı giriş paketi vermiyorlar. Ust paket istersen arti opsiyonel aksesuarlar fiyat yükseliyor, yapmayın leon pazarlığı yaptım kendim. Fiyat farkı ve kredi faiz oranları 1.34 ten neden alalım kasko ve sigorta parası da var ardına, millet krediyle alıyor , neden full donanımlı uygun aynı ailenin aracı almak varken, neden fiyat 14-15bin fiyat farkı vereyim, bunu anlatmaya çalışıyoruz, lutfen marka fanatikliginizi hergun görüyorum forumda her karşılaştırmaya , herkese aynı yorumu yazıyorsun , bırakın insanlar rahat objektif yorum yapsınlar.

• erhat E kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi sadece size yazıyorum, gereğinden fazla övüyorsunuz aracı, objektif değilsiniz. Heryere aynı şeyi kopyala yapıştır yazıyorsunuz. Leon pazarlığını zamanında biz de yaptik en az 2 bin iniyorlar ve park sensöru de veriyorlar, bayiye göre değişiyor. Leonda giriş paketi diye birşey yok, tek paket olarak geliyor ve oldukça dolu, çift bölgeli dijital klima, yağmur-far sensörü, kararan dikiz aynası, elektrikli katlanır ayna, 16 inç jant, bütün güvenlik donanımları, ön kol dayama standart. Full araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 17 Ağustos 2016; 0:04:15 >
  • Dod bize veremiyoruz dedi, 1000₺ den aşağı inmedi, bizde soğuduk araçtan. Dostum yanlış anlıyorsun ben çok beğendigim için araci ondan yazıyorum içindeki hissettigim duygularla. Sen farklı algilamis olabilirsin, fakat art niyetli dusunmemelisin, anlayışın için teşekkür ederim.

• Suandaki aracınız ne ? Birdahakine ondan alayımda anca ortada buluşuruz.

• skoda araçları herzaman sınıfının limitlerinde hacimlerde olmuştur, geniş iç hacim ve bagaj konularında çok iyi olduğu için hep bir sınıf yukardaki araçlarla kıyaslanır, superb yutdışında bmw 5 ile kıyaslanır mesela iç hacim olarak, ama bu araçların sınıfı bellidir
    rapid spaceback b+
    octavia c+,
    superb d+
    Imzama bakarsanız görürsünüz aracı, ortada buluşmaya gerek yok, arabanızı abartmayın objektif yorum yapın yeter, yok passat yok tiguan falan, yok leon aynı donanımla 83 bin lira. Tamam yeni araba aldınız onun heyecanı var ama abartmayın, her yere aynı şeyleri yazıp durmayın. Bir de bana objektif ol, fanatiklik yapıyorsun diyorsunuz, benim leonla falan bi alakam yok, sizin söylediğiniz yanlışları düzeltiyorum.

• Mobil sürüm olarak mesaj yazıyorsunuz ondan dolayı imza görünmüyor.

Aracı aşağılama ve alt kategori görme eğiliminiz olduğu için öğreniyorsunuz. Allah aşkına vw, seat Skoda araçların arasında ne fark var hepsi aynı ailenin üyesi birbirlerini herşeyiyle benziyor ve parçaları herşeyi aynı, yok b c yok o değil , bu yanlış.
    Objektiflik farkli kategori de örneğin auris, ceed, fiesta vs olsa yorumlasaniz eyvallah. Kardeş bunlar biri esmer diğeri sarışın ama malzeme aynı umarım anlatabildim vesselam.

• Hee golf ile a3 kiyaslansa amenna çok ayrı araçlar klaslari bile çok farklı. Ama 3 kardeş olan vw seat Skoda hepsinin motoru , malzeme ve kaput kaldırın aynıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Imzama bakarsanız görürsünüz aracı, ortada buluşmaya gerek yok, arabanızı abartmayın objektif yorum yapın yeter, yok passat yok tiguan falan, yok leon aynı donanımla 83 bin lira. Tamam yeni araba aldınız onun heyecanı var ama abartmayın, her yere aynı şeyleri yazıp durmayın. Bir de bana objektif ol, fanatiklik yapıyorsun diyorsunuz, benim leonla falan bi alakam yok, sizin söylediğiniz yanlışları düzeltiyorum.

Yanlış bilgiyi "yanlış yazmışım" diyerek düzeltirsin ama arkadaş da o da yok.

Boşuna uğraşma, ne yazsan fayda etmez.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=119590905

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam, ne desek boş. Arkadaş her yere kopyala yapıştır aynı şeyleri yazıyor, kaç tane 2-3 yıllık konu hortlattı sırf aracı gereksiz övmek için.

Benim aracı aşağılama gibi bir eğilimim yok ama sizin gereksiz övme eğiliminiz var. Dediğim gibi leon fanatikliği yaptığım yok, pc den baktığım resimlerle de yorum yapmıyorum dediğiniz bütün araçları detaylı incelemiş biri olarak yorum yapıyorum. Zaten rapidi leonla karşılaştırmanız hata, arada segment farkı var ve 62 bine rapidiniz kadar dolu, daha güçlü ve üst segment leon alınabiliyor, anlamak istemediğiniz şey bu. Ayrıca iç mekan kalitesine girersek rapid orda çuvallar, kapı içi döşemenin deri olması göz boyama, aracın her yeri taş gibi sert plastik.

• Bu sizin gorusunuz ok, zevkler ve renkler tartışılmaz buda ok. Benzetme veya kıyaslama yok sadece fiyat ve donanım farkı spaceback te daha dolu geldi ve onu aldık diyorum kısaca. Alınan paket ve donanım özellikleri de ekleyerek, bakın araç böyle özelliklere sahip diyorum anlatabildim mi?
    63.700tl 1.34 yüksek faiz oranlı kredili donanım eksikliği bana gore, 58bin lira alınan araç ta var oluşu ve fiyat oran orantısı hesabı yapın fark 14-15 bin TL oluyor diyorum. Ozaman direk tiguan giriş paket alirdim.
    Herkes vw fiyat politikasından şikayetçi biraz açın okuyun demek ki burda stratejik birşey var. Trafikte ondan çok Skoda görüyoruz , demek ki millet artık okadar paraya donanımda istiyor, bunu anlatmaya çalıştım.

• Evet arkadaşlar araçla uzun yol yaptım ortalama 5.5 yapmisim klima açık genelde 110 hızla gittim. Sollamalarda Sport moduna alarak yüksek devir kullandım ayrıca 140-160 hız arada yaptım, çok iyi bir değer buyuksun Skoda :))

• Arkadaşlar bu C1 - C2 segment ten hangisi sedan oluyor hangisi hatcback oluyor bilen var mı? Nette yok doğru düzgün bilgi

• yeqen69 kullanıcısına yanıt

C1 sedan, C2 hatchback diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.