Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.607
Cevap
91
Favori
454.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dinamik şasi kullanan var mı, tavsiye eder mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

1.5 TSi Kodiaq'lar, Tiguan, Ateca ve Karoq'tan farklı olarak DQ381 ıslak tip kavramadır. Yaklaşık 1 yıldır Kodiaq gruplarını takip ediyorum. 7 aydır da 2019 Prestige kullanıcısıyım. Şu ana kadar şanzıman sorunu yaşayanı duymadım. Bu bakımdan bir endişeniz olmasın derim.

Yıl sonuna doğru almayı düşünüyorsanız şimdiden sipariş oluşturun. Canton yanında adaptif hız sabitleme, sürüş modu yönetimi, 3 bölgeli iklimlendirme ve 7 kişilik versiyon paketi de seçebilirsiniz. Ben imkan olsaydı ACC ve 7 koltuklu olarak almak isterdim.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ediyorum, aracınız hayırlı olsun,, forumun önceki sayfalarından şanzıman tıguan ateca v.s. kullanılan 7 ileri kuru şanzımanmış gibi anlaşılıyor, DQ381 olduğunu bilmiyordum, ama her halükarda hiç kimsenin şanzıman sorunu yaşamamamış olması önemli bir veri, benim de gönlümdeki araçta temassız bagaj, 3 bölge otomatik klima, açık renk bej deri döşeme, canton ses sistemi var, keşke özelliklerin tam olduğu prestıge'ın üzerinde de bir paket getirseler, L'K CRYSTAL isminde böyle bir donanım paketi var aslında ama ne hikmetse distribitör getirmiyor, 'sipariş' elbette bir seçenek ama geleceği tarihteki fiyatı bilememek hatta mevcut durumda ne zaman geleceğini de bilememek tedirginlik verici, distribütör firmalar sattıkları aracın en dolu paketini de getirirlerse hem her zaman alıcısı çıkar hem de firmaya prestij katar diye düşünüyorum...

• perfectstrangers P kullanıcısına yanıt
    internet sitelerinde fark 4500 lira yazıyor, neden öyle bir fark oluyormuş
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Prestige kodiaq aldim yaklasik 1 ay oluyor. Satis temsilcisine sordugumda kuru kavrama oldugunu soyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda daha önce açıklığa kavuşturuldu bu konu.

https://cdn.skoda-storyboard.com/2016/08/TD-KODIAQ-en-2.pdf

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Evet bu dokumana gore islak, cok sevindim. 2016 senesinden dokuman, sonradan kuru 7 ileri takmaya baslamamislardir insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sukulented -- 11 Temmuz 2020; 17:2:5 >
  • Doküman 14.01.2019 tarihli. Daha önceki Kodiaq'lar 1.4 TSi 6 ileri DSG (ıslak kavrama) zaten. Facebook grubunda DQ381 olduğu Doğuş Oto'dan da teyit edildi. Yurtdışı forumlarında da aynı bilgi var.
  • Merhaba,

Yeni bir araç almak için araştırma yapıyorum. Geniş bagaj ve aracın genişliği ile Kodiaq ilgimi çekiyor.

Ancak daha önce kullanmadım, kulllanmış bir tanıdığımda yok.
    Bu nedenle bir kaç konuda bilgi ihtiyacım var:

1. Ağır ve oturaklı bir araç acaba şehir içi ve dışı yakıt tüketimi nasıl (sürüşe bağlı olduğu malum ama tecrube paylaşırsanız sevinirim)

2. Bakım ücretleri örneğin vw ye göre nasıl?

3. Araçların kronik bir sorunu varmı?

4. X-trail, Koleos, 5008 tecrubeside olan arkadaşımız bu araçlarla kodiaq arasında bir değerlendirme yapabilirmi?

5. Trakya veya İstanbulda indirim alabikeceğim bir bayi varmı? İndirimler ne civarda oluyor?

6. Prestij paketi açısından görüşünüz nedir?

Cevap verecek olan arkadaşlara teşekkür ederim

• Sorular bir tarafa araç bulabilirsen çok iyi
    Kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet, sanırım hemen tüm 0 araçlarda sıraya yazılmak gerekli gibi duruyor ama tabiki önce karar vermek lazım :)

• Merhabalar, 7 yıllık fistigimiz, canımız golfumuzu ihtiyaçlarımız doğrultusunda değiştirmek istiyoruz. Ilk etapta d sedan araçlara bakıyordum ama, eşimin yükseklik artısı sebebiyle suv lere ilgi göstermesi üzerine suv ye yöneldim. Önce suv, sonrasında suv araştırdım. Bu araştırmalar sonucunda da kodiaq a karar verdim.
    Bununla birlikte, araç yok. Prestige paket düşünüyorum. Siparişler en erken ekim gibi açılır, araç da aralık gibi gelir dendi.
    Aralık olacağına ocak olsun, daha iyi diye düşünüyorum. Fakat aralık- ocak arasinda fiyat farkı ne olur bilemiyorum.
    Ayrıca prestige pakete sitede belirtilen bir iki şeyden farklı şeyler eklemek mümkün mü?
    Kafami karıştıran bu konularda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.
    Not" araç renklerini çok beğendim. Siz ne tercih ettiniz/edeceksiniz?

• 22Kocasinan 2 kullanıcısına yanıt
    Ben de iki haftalık Kodiaq kullanıcısı olarak çok memnunum iyi ki almışım diyorum. Umarım sizin için de hayırlısı olur.
  • Kryzkyzgn kullanıcısına yanıt
    Benim aracım Gümüş renkli Elite paket. Çok memnunum.
  • araçta şaft tüneli yüksekliği ne kaç cm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryzkyzgn

Merhabalar, 7 yıllık fistigimiz, canımız golfumuzu ihtiyaçlarımız doğrultusunda değiştirmek istiyoruz. Ilk etapta d sedan araçlara bakıyordum ama, eşimin yükseklik artısı sebebiyle suv lere ilgi göstermesi üzerine suv ye yöneldim. Önce suv, sonrasında suv araştırdım. Bu araştırmalar sonucunda da kodiaq a karar verdim.
    Bununla birlikte, araç yok. Prestige paket düşünüyorum. Siparişler en erken ekim gibi açılır, araç da aralık gibi gelir dendi.
    Aralık olacağına ocak olsun, daha iyi diye düşünüyorum. Fakat aralık- ocak arasinda fiyat farkı ne olur bilemiyorum.
    Ayrıca prestige pakete sitede belirtilen bir iki şeyden farklı şeyler eklemek mümkün mü?
    Kafami karıştıran bu konularda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.
    Not" araç renklerini çok beğendim. Siz ne tercih ettiniz/edeceksiniz?
    ilaveler özel siparişe girer, özel siparişlerin ne zaman açılacağı muamma. size ekim gibi açılır diyen kimdi, hangi bayi ile konuşsam zaman veremedi. iki çocuk koltuğu arasına anne oturacağı için bagajı da büyük araç olarak radarıma almıştım ama haftasonu tiguan ı inceleyince devasa bir şaft tüneli gördüm. kodiaq ta da var mıdır inceleme şansıda olmayınca kafama takıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanGurol -- 16 Temmuz 2020; 17:56:51 >

• HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    Dun istanbulda avek ve altura gittim. Her iki yerden de bu şekilde cevap aldım. Diğer segmentleri eylül gibi açılacağını söyledi biri. Sanırım alturdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kryzkyzgn

Dun istanbulda avek ve altura gittim. Her iki yerden de bu şekilde cevap aldım. Diğer segmentleri eylül gibi açılacağını söyledi biri. Sanırım alturdu.
    diğer segmentlerin açılacağı derken özel karoq vs özel siparişleri mi açılacakmış
  • HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    Yok. Elite ve premium.

• Ben haziranda alırken prestige için sipariş artık alınmadıgını söylemişlerdi. Ama bilemiyorum durum ne olur
  • Bayileri tektek aramak mı gerekiyor arkadaşlar? Merkezden hangi bayide araç olduğunu öğrenme şansımız yok mu? Kaç tane bayi aradım araç yok ve sipariş de almıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.