Şimdi Ara

Skoda Karoq Türkiye fiyatı belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
5.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 bin senin araba benim, veriyon mu hadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    O VW artığı bayıla bayıla aldınız çoğu markayı tokatlar geçer. Seat ile karıştırdın sanırım sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    İkisi de artık işte al birini vur ötekine. Tokatlamaya gireceksek Cupraları olan seat bence skodayı tokatlar.
  • Tipini begenmedim

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Boş donanımla karşılaştırmışsın.

Style donanım en dolusu...

Skypack donanım dengi desen 5-6 bin daha ucuz gibi görünüyor kağıt üstünde...

• mserifoglu kullanıcısına yanıt
    114.200? ye denk geliyor demek ki bizde vergi oranları Avrupaya denkmiş sevindim. Ülke üretim gücüyle orantılı alım gücü, sonuçta bu aracı biz üretmiyoruz alıyoruz demek ki hala kat edeceğimiz yol var. ''Eğer bu 2019 prototipi geçen seçimdeki gibi yalan değilse'' iç tüketim araçlar hayal değil.

• şokelladan araba almam gider daha doğru düzgün bir firmadan araba alırım en azından parayla gittiğim showroom da malı satana kadarda olsa bir değer görürürüm şukodada cebinizle paranızla gittiğiniz showroomda değer görmeniz şans işi. vw sinden tut seatına şukdasına bu doğuş oto nun çatısı altındaki tüm markalarda böyle benim gözümde.

• Büyük hüsran yaşadım. İş yapmaz maalesef. Ülkenin bu durumunda emeği geçen ne kadar insan varsa ABV.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

İkisi de artık işte al birini vur ötekine. Tokatlamaya gireceksek Cupraları olan seat bence skodayı tokatlar.

https://youtu.be/1SP_VkYCMFk

https://youtu.be/vD03b9-Kd_Q

https://youtu.be/FqOkKZyVcso

Skoda ya artık muamelesi yapan arkadaşlar bu bağlantılarda ki videoları izlesinler ve ondan sonra yorum yapsınlar. B segmentte Fabia,C segmentte Rapid ve D segmentte Superb en az sorun çıkaran araçlarda ilk 10 da 2. sırayı alarak en istikrarlı marka oldu. Bu araştırma otomobilin anavatanı Almanya da yapılmıştir bilginize sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RelaxedGuy -- 28 Şubat 2018; 1:35:54 >

• RelaxedGuy R kullanıcısına yanıt
    Al sana tam liste. Biz bu yollari coktan astik.

Skoda Karoq Türkiye fiyatı belli oldu

• Hocam kusura bakma da bunlar Tüv muayene istastikleri, arabaların yaşlarına göre sonuçları. Bunlar da bile küçümsediğiniz Skoda vb araçlar bı çok markadan daha iyi. Benim kasteettigim servislere yapılan şikayetler. Yoksa Türkiye'den herhangi bir Tüv istasyonundan ben de rapor alır paylaşırım. Bu daha çok araç sahibinin aracına olan ilgisi ile alakalı. Özellikle yüksek premium araçlarda beklenti fazla olduğu için fazla şikayet almış paylaştığım videolarda. Sizin paylastiginiz resimlerde Renault modus bile var. O başka bişey. Bizim amacımız burda inatlasmak degil, bilgi paylaşımında bulunmak ve birşeyler öğrenmek. Size yol aşımında başarılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RelaxedGuy -- 28 Şubat 2018; 14:9:5 >
  • kkvan kullanıcısına yanıt
    Dostum,1,5 TSİ 150ps.Testlerde çok iyi sonuçlar verdi.Gol'un testinde çok elastik bir motor olduğu ısrarla söylendi.Hatta araç 4. vitesdeyken durma noktasında, tekrar harekete geçince toparlayıp, 4. vites devrine kadar çıktı,bu durum testerleri çok şaşırttı.çok ta memnun oldular.Bence bu motorla DSG'ye bile gerek yok.Dizeli sevmeyenler için iyi bir seçenek.
  • RichesMen kullanıcısına yanıt
    Dediğinizin aynısını 15 gün önce yaptım. Tucson aldım ve çok memnunum.

• Kimse çamur atmasın 10 numara beş yıldız iş yapmış adamlar Qq bunun yanında konuşamaz bile : )

• tamamen hayal kırıklığı fiyatı beklentilerimin üstünde 85 , 90 bin bandında umuyorduk.

• benzin dizel fiyat farkı yok gibi.şaşırdık doğrusu.bu arada fiyatta bayağı kazık oldu

• Dizel otomatik üst donanım seviyesinin 160.000 olacağını tahmin etmiştim zaten. Tasarım ve donanımlar gayet güzel. Rapid'imi satıp bunu alacağım sanırım. Hayalet gösterge için Haziran'ı beklemem gerekecek.

• Bu araçla ilgili uzmanların fiyat beklentisi fos çıktı. 1.6 tDI DSG için 125 bin civarı tahminlerde bulundular. ayrıca bu fiyatlara bir çok alternatifi var ve denenmiş modeller. Skoda fiyat konusunda patladı bence... yaklaşık 2 aydır bu aracı bekliyordum ve bu yüzden bir çok fırsatı kaçırdım. Açıkçası 1.5 benzinli motor seçeneğini 115 bin lira civarı beklentim vardı. Bilgi almak için Skoda Bayiine (Kocaeli) gittim geçen gün adamlarda hava binbeşyüz, yok satacaklarmış falan filan... test aracını göstermediler bile... Sanki elmas

• 4x4 yokmu?

• 1.5 tsi benzinlinin fiyatı yok sitede, o kaça???
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.