Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
64
Favori
320.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bekle bekle ömrümüzü yedin Skoda kodiaq geldi DSG siz, bu gelecek kaça geleceği belli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgunefe09

bekle bekle ömrümüzü yedin Skoda kodiaq geldi DSG siz, bu gelecek kaça geleceği belli değil

SEAT ateca dan bir miktar Pahalı olacaktır

Aynı fabrikada üretiliyorlar SEAT Daha sportif karoq daha konforlu tarafta olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al karoq'u vur ateca'ya. Aynı şasenin laciverdi. Skoda bayisinde neden dizel otomatik seçenekli kodiaq yok diye sorunca "zitin dizil yisiklinicik" cevabını aldım. Oklavayla! süperb dizel satışını durdurdunuz o zaman dediğimde ise mavi ekran verdi arkadaş. Benzini az tüketsin, forumdaki palavracılar gibi 4,5 lt ortalama yakalayayım diye ürem aracından keyif almadan, lanet okuyarak kullanacak kişilere hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Al karoq'u vur ateca'ya. Aynı şasenin laciverdi. Skoda bayisinde neden dizel otomatik seçenekli kodiaq yok diye sorunca "zitin dizil yisiklinicik" cevabını aldım. Oklavayla! süperb dizel satışını durdurdunuz o zaman dediğimde ise mavi ekran verdi arkadaş. Benzini az tüketsin, forumdaki palavracılar gibi 4,5 lt ortalama yakalayayım diye ürem aracından keyif almadan, lanet okuyarak kullanacak kişilere hayırlı olsun.

Neyin nefreti bu :))

• quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Al karoq'u vur ateca'ya. Aynı şasenin laciverdi. Skoda bayisinde neden dizel otomatik seçenekli kodiaq yok diye sorunca "zitin dizil yisiklinicik" cevabını aldım. Oklavayla! süperb dizel satışını durdurdunuz o zaman dediğimde ise mavi ekran verdi arkadaş. Benzini az tüketsin, forumdaki palavracılar gibi 4,5 lt ortalama yakalayayım diye ürem aracından keyif almadan, lanet okuyarak kullanacak kişilere hayırlı olsun.

Sizden , yani kullanmayanlardan baska lanet okuyan yok merak etmeyin .

• gelis zamani ile bilgi varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

gelis zamani ile bilgi varmıdır

Merhaba, 2018 ilk çeyrek diye açıklama yapıldı.
  • almanya satış fiyatı 24 bin birim para.
    bize 100 binin ne kadar üzerinde gelir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 3 Ekim 2017; 13:54:28 >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    90 çok mu iyimser olur ?
  • oranj O kullanıcısına yanıt
    aslında yeti nin yerine geldiğine göre 80 den piyasaya giriş yapması gerekir ancak doğuş izin vermez.
    bu yüzden 90 civarı rakama alıcıyı razı ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj

90 çok mu iyimser olur ?

Almanya fiyatlarında Ambition 1.0 TSI Octavia ile aynı motora sahip Karoq arasında 2500€ fark var.
    Bugün ülkemizde 81400 liste fiyatı var 1.0 TSI Octavia'nın.
    Vergi dilimi aynı olduğu için 2500€ farkı eklediğimizde 92000'e satılabilir gibime geliyor eğer ki isterlerse.

Bana kalırsa direk Qashqai rakibi olarak konumlandıracaklar bu aracı.
    Qashqai makyajlanarak geliyor çok yakında.
    Bugün giriş seviyesi 1.2 turbo liste fiyatı 94900 ama elde kalan makyajsızları 89900'e fırsat araçları diyerek satıyor Nissan.
    Bu bilgiler ışığında Karoq için benim tahminim 95000 veya 99000 gibi bişey olacaktır 1.0 TSI başlangıç fiyatı.

• derfgt D kullanıcısına yanıt
    Keşke öyle olsa ben pek ihtimal vermiyorum. Qashqai rakibi olur ama pahalı bir rakibi.
  • sanırım alacam bu aracı..1.6 tdı dsg..
  • tango123 T kullanıcısına yanıt
    selam hocam aracın geliş tarihi ve fiyatıyla ilgili bir bilgin varmıdır acaba? Araçla bende ilgileniyorum
  • tango123 T kullanıcısına yanıt
    Kardeş zannedersem TDI DSG gelmeyecek. Hem Almanya'daki sitesinde hem de kullanım kitapçığında Dizel DSG yok.

Bu Almanya fiyatları ve motor donanım seçeneklerine ulaşacağınız link:http://cc-cloud.skoda-auto.com/deu/deu/de-de

Bu da Türkçe kullanım kitapçığına ulaşacağınız link:http://manual.skoda-auto.com/107/de-DE/Model/Karoq_NU

SKODA KAROQ ANA KONU

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    Gelecek

• Ben de bu aracı dört gözle bekliyordum ama fiyat ve özellik olarak ATECA'dan çok da farklı bir araç gelmeyecek gibi.

ALMANYA'DA SATIŞA SUNULAN MOTOR ve DONANIM SEÇENEKLERİ

24.290 € Ambition 1,0 l TSI 85 kW 6 ileri Manuel Benzinli

25.890 € Style 1,0 l TSI 85 kW 6 ileri Manuel Benzinli

27.190 € Ambition 1.6l TDI 85kW 6 ileri Manuel Dizel

28.290 € Ambition 1,5 l TSI 110kW 7-DSG Benzinli

28.790 € Style 1.6l TDI 85kW 6 ileri Manuel Dizel

29.890 € Style 1,5 l TSI 110kW 7-DSG Benzinli

31.290 € Ambition 2.0l TDI SCR 110kW 4x4 6 ileri Manuel Dizel

32.890 € Style 2.0l TDI SCR 110kW 4x4 6 ileri Manuel Dizel

33.090 € Ambition 2.0l TDI SCR 110kW 4x4 7-DSG Dizel

34.690 € Style 2.0l TDI SCR 110kW 4x4 7-DSG Dizel

SKODA KAROQ ANA KONU

• 207m kullanıcısına yanıt
    İnşallah, ama görünürde geleceğine yönelik hiç bir belirti yok. Ben geleceğini zannetmiyorum.

• serhat.serhat S kullanıcısına yanıt
    2018 başında gelecek.

Fiyat konusunda Seat Ateca'yla karşılaştırdığımızda şöyle bir fiyatlama çıkabilir;

KAROQ Style 1,0 l TSI 85 kW 6 ileri Manuel Benzinli 25.890 € - 25.420 € Seat ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP Style 119.500 ₺

KAROQ Ambition 1.6l TDI 85kW 6 ileri Manuel Dizel 27.190 € - 27.220 € Seat ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG Style 135.000 ₺

KAROQ Style 1,5 l TSI 110kW 7-DSG Benzinli 29.890 € - 30.120 € Seat ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG Xcellence / S&S FR 138.500 ₺

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    Hocam Skoda genel muduru Tolga Senyücel in açiklaması var. Ayrica Skoda satış danışmanlarına verilen Karoq eğitim portalında 1.6 tdı dsg nin olacağı yönünde bilgi var.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.