Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
64
Favori
320.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında benim canımı sıkan vag grubu tutumu değil sonuçta her firmanın bir stratejisi var ve bunuda zorla yapmıyorlar esas can sıkıcı durum doğuş grup yıllardır bu grubun eksik ce gediklerine rapmen filolarla satışta 1.sıralarda kalmasına rağmen tek bir markası için bile buraya fabrika kurduramaması..bence bu rezillijtir..honda reno toyota burda üretim yaparken neden vw hala ithal araç kakalar anlamak mümkün değil ben hükümet olsam saçma sapan ötv yerine ülkemizde üretim yapan firmaların ötv sini çeker ithallere çakarım gelip fabrika kyrmazsanız çakmaya devam edicem derim..günrğkte zaten ekstra çakıyor o malum fakat benim demek istediğim çok başka anlayan anladı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Benim için çok önemli bir donanım yok:geri görüş kamerası.

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Park sensörleri olsun yeter abi ne yapacaksın arkayı görüp:) önemli olan farlar halıjen değil led olmalı anaharsz giriş çalıştırma olsun az yaksın tamam

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş, öyle deme. O kamera meretine bi alıştın mı onsuz olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alfadent

Test araçları Mart başı..haliyle araç gelince fiyatta o günlerde..araç satış Mart ortasından itibaren..

Çoğu bayi de dizel otomatik olacak test için..

fiyat bilgim yok ama oldukça sağlam tahminlerim var satış elemanin da yakin olur dediği ama söyleyince tepki oluyor .o yüzden 1 hafta daha sabredip göreceğiz

hocam fiyat tahminleriniz için neden tepki olsun? sizin dizel dsg tahmininiz nedir?
  • Bi kör nokta uyarı olsun ön bölge asistanı olsun şehir içi çok faydası olur seat yeni modellerinde standart koymuş benim için anahtar çaluştırma giriş çıkış öncelikli değil önce güvenlik gelir

• Tipik vag zihniyeti hocam, kadranları çok iyi değil arabanın beğenmeyenlere hayalet gösterge tavsiye edecekler.

Fiyat konusuna gelirsek dizel otomatiklerden bi donanım 141.000 sınırında olacak bence, o da muhtemelen Ambition olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: duman2008

Bi kör nokta uyarı olsun ön bölge asistanı olsun şehir içi çok faydası olur seat yeni modellerinde standart koymuş benim için anahtar çaluştırma giriş çıkış öncelikli değil önce güvenlik gelir

Güvenlik donanımları çnı standart düşünüyoruz opsiyon değil

• 1.5 tsi mi yoksa 1.6 tdi mi ? Sonuçta 1.5 tsi 5.1 Lt. ve 1.6 tdi 4.5 Lt. yakıyor. Ayrıca 1.5 tsi hp daha yüksek. Dizelin en az 14.000.-TL daha pahalı olacağını da düşünürsek. Ha bir de benzinli daha sessiz galiba. Artı ve eksileri ile birlikte tüm yönleri ile karşılaştırma yapabilecek arkadaşların görüşlerini bekliyorum...

• maliye353 M kullanıcısına yanıt
    Yillik yaptiginiz kmye gore dusunmek daha dogru olur. Eger sikisik trafikte veya benzini dusunmeden arac kullandiginizda tsi motorun yakit tuketimi fabrika verisinin cok uzerine cikiyor. minimum 2-3 lt fark edecektir dizel ile benzinli yakit tuketimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeir -- 22 Şubat 2018; 8:12:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maliye353 M kullanıcısına yanıt
    Dizel benzin arasındaysanız 1.5 değil 1.0 benzin düşünün derim çünkü verimli olan 1.0 olandır

• Tdi DSG test araçları bayilere dağıtılmaya başlıyor. Ancak ilk etapta showroomda sergilenecek Mart ayında randevu ile test sürüşüne çıkılacak. 1.0 benzinli test etme imkânı bulamayacağız bir süre.

• 1.0 Benzinli DSG ilk etapta gelecek mi ?
    Bende Jettadan buna gececeğim gibi..

isteyen olursada 2012 1.6 TDI/Manuel 65binKM de Trendline Jetta var.. Beyaz Renk Sıfır Hasar sıfır Problem..
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Bana söylenen 1.0 gelecek, 1.5 gelmeyecek.

• Bu iş muammadan da beter oldu. İyice sinir ettiler. İlk etapta 1.0 gelecek diye lansmanda söylemediler mi? İnşallah yanlış istihbarattır.

• İlk etapta 1.0 manuel ve dsg artı 1.6 dizel gelecek diye biliyorum 1.5 yaza gelecek

• Bana da bugün Özaydın'da ilk etapta 1.0 manüel,1.5 dsg ve 1.6 dizel gelecek dediler.Ayrıca bir haftaya 1.6 dizel test araçları geliyormuş.Martın ikinci yarısında da araçlar satışta olacakmış.Ancak satış temsilcisinin söylediği ; bayilere çok az kota vermişler ilk etapta.Fiyat uygun çıkarsa kapanın elinde kalacak herhalde.

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    klasik vag zihniyeti zaten karaborsa yapmasalar şaşardım.1,6 dizel diyorsunuz ama manuel mi, dsg mi? ilk etapta manuel dizel gelirse valla yandık daha kaç ay bekleyeceğiz.
    şeytan diyor karart gözünü bas parayı qq yada 3008'e.bir araç alacağız diye aylardır sabır taşına döndük.
  • Bana söylenen 1.0 ve 1.5 manuel ile 1.6 ve 2.0 otomatik gelecek dediler.
    Test aracı olarak da 1.6 dizel otomatik gelecekmiş.
  • Herkese başka başka şeyler söylenmiş, bu durumda yine elde var sıfır.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.