Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.485
Cevap
64
Favori
320.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda 2017 model Kodiaq Ambition model daha iyi gibime geliyor. Bu fiyat konusu nereye gidiyor hayırlısı artık diyelim. 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Karoq almaktan vazgectim , yurt disindan donunce Tucson tgdi elit paket alacagim.Onumuzdeki en az 5-6 senede baska arac bakmayacagim. 2.el satilir mi , yakiti cok yakar mi kaygim da yok acikcasi. Karoq`un olu dogacagi belli oldu artik. Bayagidir bu araci bekliyordum ama vazgectim bu fiyat politikasindan vs. Resmen milleti aptal yerine koyuyorlar bekleterek. Ve daha canli gorulmeyen araca kapora veren insanlar yuzunden fiyat beklentilerin cok uzerinde gelecek. Daha ulkeye gelip gorulme sansi olmamis bir arabayi bu kadar bekleyen ve siraya giren insanlar oldugu surece bizi duduklemeye devam ederler . Aracin alt ve ust paketlerindeki donanimlar bile dogru durust belli degilken sen vatandas olarak, araci almak icin siraya girersen , adamlar istedigi gibi atlarini kostururlar.
  • soulcalibur053 kullanıcısına yanıt
    Tucson T-Gdi elite dct 4x2 141.400 ₺ fiyatıyla tam vergi sınırında. Bir kuruş zam gelse fiyatı 150'nin üstüne fırlayacak.

Tucson'un görüntüsüne hayran kalmıştım ama içi çok demode. Ben ondan dolayı Tucson'dan vazgeçtim. Test sürüşünde de pek bir keyif vermedi bana. 177 beygirin hakkını veremiyor gibiydi. Tabii benim yaptığım 15 dakikalık bir test sürüşüydü. Daha fazla kullananlar daha iyi fikir vereceklerdir.

Ben de Subaru XV alacağım galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skoda Octavia 2018 dizel otomatik üst paket 152.5 bin tl.

Şimdi bu karoq kaç olur, varın siz hesap edin.
    Sanırım bu "maymun" canavarları yurdum insanını fena öpecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodosunoglu -- 2 Şubat 2018; 17:24:13 >
  • SKODA KAROQ ANA KONUSKODA KAROQ ANA KONU

Facebook sayfamıza bekleriz....yorumlarınız ve görüşleriniz için....

https://www.facebook.com/groups/886862401483145/?ref=bookmarks

SKODA KAROQ ANA KONU

• Skoda tüm arabalara ortalama 2000 TL zam yapmış bu ay için. ne güzel. bide önümüzdeki ay gene bi 2000 TL yaparlar. döviz yukarı oynarken hemen ay başı fiyatlar yukarı oynuyor ama nedense aşağı düştüğünde her hangi bir düşüş olmuyor. gerçi bu yazdıklarım sürekli konuşulan şeyler değişen bişey de yok.
  • hurda araçlardan gelecek 10 bin tl indirimi bir şekilde çıkartacaklardı daha da zam gelecek ,ne bekliyorsunuz ki?
    kendi milletini bu çakalların içine atıp ''al bu kazları yol'' deyip kendine yakın iş adamlarının milyonlarca vergi borcunu tek kalemde silen devletin ülkesinde sıradan günler bunlar.
  • Fiyatlar yüksek olursa millet çil yavrusu gibi dağılır. Kararı distribütör firma vericek, ya fiyatı düşük tutar talep patlaması yaşar, peynir ekmek gibi yıllarca rakipsiz olarak bu arabayı satar ve şu an suv piyasasının kralı olan qashqai yi piyasadan siler, ya da Ateca gibi fiyat bindirir numune olarak bayilerinde satılamayan araçlar durur. Karar kendilerinin. Burdan Nissan'ın fiyatlarını belirleyen firma yetkililerini tebrik ediyorum, o kadar zekiler ki fiyatı düşük tutup yok satıyolar.
  • 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen biraz daha zam olsa üst vergi dilimine girecek. Şuan için ben sıfır km 2017 model bakıyorum hem daha hesaplı oluyor hemde mtvyi biraz da olsa daha az öderim.

İçi diğerlerine göre biraz daha az albenili ama çokta kötü değil , donanım olarak bir takım olumsuzluklar göz ardı edilebilir bence .

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Kardeş daha şimdi baktım skodanın sitesine.2018 dizel otomatik ambition octavia 120 bin, stayle octavia 135 bin lira.Siz nerede gördünüz dediğiniz fiatı.Bence dizel otomatik karoq dizel octaviadan 20-25 bin lira fazla olur.Dizel ambition karoq 150 bin civarı gelir.165 bin civarıda style karoq olur.Araçlar donanım olrak boş geleceği için opsiyonlarla 175-180 bini bulur.

Ben 1.5 TSI style dsg karoqun fiatını merak ediyorum.Umarım 150 yi geçmez.

• dicetel10 kullanıcısına yanıt
    Skodadaki güzel st'nin verdiği fiyat. Arabada geri görüş ve sunroof varmış, şubat ortalarında gelecekmis. 152.5 bin tl dedi, ben de yutkundum.

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    St arkadaş biraz fazla uçmuş anlaşılan. 2018 araçlar martta gelecek, şu an o fiyatı vermesi resmî olarak mümkün değil ama kendinden katmış olabilir biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: soulcalibur053

Ben Karoq almaktan vazgectim , yurt disindan donunce Tucson tgdi elit paket alacagim.Onumuzdeki en az 5-6 senede baska arac bakmayacagim. 2.el satilir mi , yakiti cok yakar mi kaygim da yok acikcasi. Karoq`un olu dogacagi belli oldu artik. Bayagidir bu araci bekliyordum ama vazgectim bu fiyat politikasindan vs. Resmen milleti aptal yerine koyuyorlar bekleterek. Ve daha canli gorulmeyen araca kapora veren insanlar yuzunden fiyat beklentilerin cok uzerinde gelecek. Daha ulkeye gelip gorulme sansi olmamis bir arabayi bu kadar bekleyen ve siraya giren insanlar oldugu surece bizi duduklemeye devam ederler . Aracin alt ve ust paketlerindeki donanimlar bile dogru durust belli degilken sen vatandas olarak, araci almak icin siraya girersen , adamlar istedigi gibi atlarini kostururlar.

Bu dakika itibariyle arabanın nasıl olacağını anlamak için anyştayn olmaya gerek yok, donanım tablosu ile birlikte ülkemizde tanıtıldı bile. Sadece fiyat konusu muamma ki o da değişik bir strateji olabilir. Bu araç için görece de olsa düşük fiyat beklentisi bu ortamda gayet gerçekçidir ve aracın ön talep görmesi de buna bağlı bir durum. Müşteri kitlesi yakıtı, ikinci eli önemsemeyen bir kitle olsaydı belki kimsenin umurunda olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

St arkadaş biraz fazla uçmuş anlaşılan. 2018 araçlar martta gelecek, şu an o fiyatı vermesi resmî olarak mümkün değil ama kendinden katmış olabilir biraz.

skoda da ki satış temsilcilerinden bilen var, hatta biçoğunun bildiğini düşünüyorum. Önceden bi kaç defa konuştuğum satış temsilcisiyle en son konuştuğumda, fiyatı sorduğumda "yani şu an tam belli olmadan söylemek doğru değil" gibi bişi dedi. Yani adam aslında biliyo ama sonradan değişebilir diye dillendirmiyor.
  • Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    Skodayla bir ortaklığınız var anladığım kadarıyla . Savunmaya geçmeye , her olumsuz eleştiriye duvar örmeye gerek yok. Herkes kendi penceresinden bakıp yorum yapıyor. İster onaylarsınız ister onaylamazsınız . Size hayırlı alışverişler dilerim sevgili bombardıman :)))

• soulcalibur053 kullanıcısına yanıt
    Skoda ile ortaklığım yok, ben de kendi penceremden baktım.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombar Dıman -- 3 Şubat 2018; 8:52:12 >
  • Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum.2018 Benzinli icin 129 bin, dizel icin 152 bin fiyat verdi. Dizel olan biraz doluydu; sanırım vergi dilimine de giriyor. Ama gercekse o parayı bence kimse vermez.

• erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    Bende kodiaq aldım karoq u babam için bekliyoruz artik

• Arkadaslar SAĞLAM bir bilgi alanımız var mı aramızda... iyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tqtuk

Bende kodiaq aldım karoq u babam için bekliyoruz artik

Hayırlı olsun hocam. ALLAH kaza bela vermesin güzel günlerde kullanın.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.