Şimdi Ara

Skin mi rune mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Referal sayesinde elime tier 3 champion alabilcek kadar rp geçti.Bu rp yi nasıl harcayacağım hakkında tavsiye istiyorum.Rp dışında ayrıca 6300 ip'm bulunuyor.Şuan volibear almak istiyorum ve bununla birlikte ya skin alıcam yada runelerimi tamamlıyıcam sizce hangisini yapmalıyım.

Rp lerimle voliyi alıp ip lerimle runelerimi tamamlıyıcam yada
    İp lerimle voliyi alıp rp lerimle skin alıcam.(Şahsen volinin skinleri pek güzel değil gibi geldi,elimdede fazla champion yok.)

• Volibear indirime girecekmiş sanırsam, 487 RP ile alırsın işte. IP ile rune dizersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakartal

Merhabalar,

Referal sayesinde elime tier 3 champion alabilcek kadar rp geçti.Bu rp yi nasıl harcayacağım hakkında tavsiye istiyorum.Rp dışında ayrıca 6300 ip'm bulunuyor.Şuan volibear almak istiyorum ve bununla birlikte ya skin alıcam yada runelerimi tamamlıyıcam sizce hangisini yapmalıyım.

Rp lerimle voliyi alıp ip lerimle runelerimi tamamlıyıcam yada
    İp lerimle voliyi alıp rp lerimle skin alıcam.(Şahsen volinin skinleri pek güzel değil gibi geldi,elimdede fazla champion yok.)

babanın kredi kartını çaldın dimi sölicem =)
  • Bana kalırsa rune herzaman önceliğin olmalı.
  • şampiyonun yoksa runelerin tam değilse tabiki rp ile şampiyon ip ile rune.
  • indirimden voliyi al.

geri kalanla ip boost al,ip kas.

ondan sonra ap yada ad rune yapmaya başla ufaktan.early gamede rahat farm ve harras yapmanın tadı başka
  • Indirimden rp ile voli al rune tamamla tabiki ^^
  • Rp ile rune alamiyorsun zaten. ip ile champion ve rune, rp ile champion ve skin alabilirsin. runelarin eksik kalmasin elde avucta ne kadar ip varsa runelara ver. volibear'i al haftaya da istedigin baska bir champion'u alirsin rpyi bitirmis olursun.
  • sorum olcak yeni konu açmak istemedim referral geçince buraya yazayım dedim bu gelen ıp boost ları aynanda kabul etsek onlar ekleniyor değil mi? 6 tane oldu hani olmuyorsa hepsini bi anda kabul edip boşa harcamayım..
    alıntı ile cevaplarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeriko26 -- 2 Mart 2012; 0:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeriko26

sorum olcak yeni konu açmak istemedim referral geçince buraya yazayım dedim bu gelen ıp boost ları aynanda kabul etsek onlar ekleniyor değil mi? 6 tane oldu hani olmuyorsa hepsini bi anda kabul edip boşa harcamayım..

Oluyor 24winlik ip boostun olur toplamda fark etmiyor kısacası hepsini kullan bir anda sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wgunfaithful

quote:

Orijinalden alıntı: jeriko26

sorum olcak yeni konu açmak istemedim referral geçince buraya yazayım dedim bu gelen ıp boost ları aynanda kabul etsek onlar ekleniyor değil mi? 6 tane oldu hani olmuyorsa hepsini bi anda kabul edip boşa harcamayım..

Oluyor 24winlik ip boostun olur toplamda fark etmiyor kısacası hepsini kullan bir anda sorun yok.

sağol basayım o zaman .
  • Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum volibear tarzı killer tank (sanırım bunlara offtank deniyor) tarzı şampiyonlara nasıl bir rune dizilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakartal

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum volibear tarzı killer tank (sanırım bunlara offtank deniyor) tarzı şampiyonlara nasıl bir rune dizilmeli.

MS, Attack Speed, MR, Armor ve AD / ARP arasından karaktere göre ayarlarsın genelde.

Voli için Attack Speed, MS, MR ve Armor iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.