Şimdi Ara

Skill verme ve sıfırlama acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tam olarak anlamadım ama sole bi acark solermisiniz ben şimdi komlple sıfırlamak istiyorum char yani skill poıntler yeniden vermek istiyorumsorularım sunlar yardımcı olursanız ve 1.soru archer olmak istiyorum archer icin hangi skiller verilmeli 2.soru warrior icin hangi skiller verilmeli 3.soru skillere nasıl sıfırlanıyor 4 soru archermı iyi warriormu ona gore skill yapıcamda sole bi yazın yardım edin plss acil lütfen acil yardım

• arkadaşlar lütfen acil yardım acil olmasa bu kadar ustune dusmem sole acıklayıcı bi tabirle bi yardım eidn bana lütfennnn
  • arkadasım evet sıfırlayabilrsin, şöyle ki...
    cursed heart ları topladın mı,
    herbalist te pot yaptırdın mı,
    tekrar herbalistte edit dedin mi,
    ondan sonra silicegin skilleri (önce alttaki(kullandıklarını)) sıfırladınmı,
    sonra masterı (üsttekini) sıfırladın mı,
    e işte sıfırladın...
  • arkadaşım saol ama şimdi warrior olmak istiyom archer sanırım iyi degil ama bi de msn varmı ordan konuşalım istersen acayip bi şekilde yardıma ihtiyac var ve lvl 17 yimd aha kac tane yoplama gerek tahmini
  • quote:

Orjinalden alıntı: revoler

arkadaşım saol ama şimdi warrior olmak istiyom archer sanırım iyi degil ama bi de msn varmı ordan konuşalım istersen acayip bi şekilde yardıma ihtiyac var ve lvl 17 yimd aha kac tane yoplama gerek tahmini

lvl 20 den sonra ancak o göreve başlayabilirsin

archer icin full str en iyi skiller ise
    Anti devil bow
    Arrow Combo Attack
    Autumn Wiind Arrow(arzu edersen)
    Hawk Training
    Explosion Arrow
    Mind Concentration (Passive)
    Break Heaven Arrow Serileridir...
  • o cursed heartları nerden toplucaz bi lvl sonra başlıcam
  • bana oyunu cok iyi anlatcam mert mi adam lazım delikanlı olsun sole oyunu anlatsın warrio skilleri nedir nasıl skill sıfırlarım nelerden cıkar archer skill leri nedir warrior mu ıyı archer mı ekleyinde de mailimi analtın bana lütfen arkadaşlar acil yardım gerek yaa kulladıgım zmm boşa kastıgım zmm boşa gitmesin mail adresim ejderinmsni@hot..
  • quote:

bana oyunu cok iyi anlatcam mert mi adam lazım delikanlı olsun sole oyunu anlatsın warrio skilleri nedir nasıl skill sıfırlarım nelerden cıkar archer skill leri nedir warrior mu ıyı archer mı ekleyinde de mailimi analtın bana lütfen arkadaşlar acil yardım gerek yaa kulladıgım zmm boşa kastıgım zmm boşa gitmesin mail adresim ejderinmsni@hot..

tevvekkar git oku forumun sabit başlıklarını bak orda ne yazıyo "YENİ BAŞLAYANLARIN DİKKATİNE"
    kimse senin mailine bunları açıklamak zorunda değil sorularının hepsinin cevabı var sabit başlıklarda olmadımı FORUMUN ARAMA KISMINI KULLAN oda mı olmadı o zaman gel bize sor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• yaaa salak arkadaşım sana yem atan oldumu bi kere bizde bilioyz forum başlıklarında bakmayı ama ole iyi bi acıklama yok tmm mı burayada yazabılırler acıklamayı a.k oyuna daha yeni başladım bi bilgim yok hangi item ne işe yarar belliki seni bitafarların kalkmış ole anlıyorum ben ama neyse bana yardım edicek adam illaki vardı burda sen git bebelere hava atmaya calış yada git mahallede top oyna tmm cnm hade kendine iyibak allaha emanet ol
  • quote:

bana oyunu cok iyi anlatcam mert mi adam lazım delikanlı olsun sole oyunu anlatsın warrio skilleri nedir nasıl skill sıfırlarım nelerden cıkar archer skill leri nedir warrior mu ıyı archer mı ekleyinde de mailimi analtın bana lütfen arkadaşlar acil yardım gerek yaa kulladıgım zmm boşa kastıgım zmm boşa gitmesin mail adresim ejderinmsni@hot..

tevvekkar git oku forumun sabit başlıklarını bak orda ne yazıyo "YENİ BAŞLAYANLARIN DİKKATİNE"
    kimse senin mailine bunları açıklamak zorunda değil sorularının hepsinin cevabı var sabit başlıklarda olmadımı FORUMUN ARAMA KISMINI KULLAN eğerki bu şekilde bulamazsan gel bize sor ama ilk önce araştır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 1) ben senin arkadaşın değilim
    2) burda balık tutmuyoruz burası halka açık bir tartışma platformu
    3) Al sana hemen skill sıfırlama hakkında bir açıklama hem körsün hem tevekkarsın hem inakarcısın
    lvl 20 olduğunda herhangi herbaliste gidip skill sıfırlama görevini alıyorsun sonra crust hearths (adını tam hatırlamıyorum.) tpluyorsun her yaratıktan düşebilir tekrar herbaliste gidip skillerini resetleyebilirsin bunun için para vermelisin vede puanlarının %80 nini geri alabilirsin
    2. yolda şu : item mallda skill resetlemeye yarayan potion var onu kullanabilirsin
    4) sorularının cevabını aramaya başlıcakmısın yoksa ben devam ediyimi forumda aramaya ?
  • Bu oyunda warrior diye birşey yok herşeyi knight sanmayın.Gerçekçi oyun bu sınıflara ayrılmıyo karakterler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.