Şimdi Ara

Sketchup yardım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Basit 3D çizimler yapmak ve biraz evde kendim öğrenmek için Sketchup kullanmak istiyorum ama:
    -Ücretsiz versiyonu var mı?
    -Ücretsizse hangi sürümü ücretsiz bilmiyorum?
    -Nasıl indirebilirim?
    -Deneme sürümü girsem sonrasında ücretsize geçirebilir miyim?
    -Üyelik şart mı?
    -Google hesabıyla giriş yapsam ne olur?

Yardım edebilir misiniz?
    Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlış hatırlamıyorsam bedava versiyonu vardı ama içersinde herhangi bir render motoru ile gelmiyordu, sketchup zaten Google şirketinin programı olduğu için Google hesabı ile giriş yapılır tabi ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Robbins

Yanlış hatırlamıyorsam bedava versiyonu vardı ama içersinde herhangi bir render motoru ile gelmiyordu, sketchup zaten Google şirketinin programı olduğu için Google hesabı ile giriş yapılır tabi ki
    Google hesabı ile giriş yapsam da sanki 30 gün deneme sürümü diyecek mi acaba? Sonrası için ücret mi ister acaba? Onu bilmiyorum
  • beraber79 B kullanıcısına yanıt
    https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchup-free şuna bakabilirsiniz pro olan versiyonun 30 gün denemesi varmış ama normal kullanım için olan kullanıcı versiyonu bedava sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Robbins

https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchup-free şuna bakabilirsiniz pro olan versiyonun 30 gün denemesi varmış ama normal kullanım için olan kullanıcı versiyonu bedava sanırım
    Bu da sadece tarayıcı üzerinden izin veriyor. Ama en azından ücretsiz ve öğrenebilirim. Teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.