Şimdi Ara

Skarner Jungle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben yeni Skarner aldım.Videoları izlediğimde genellikle jungle yapıldığını görüyorum fakat ben yapamıyorum Acaba levelimden kaynaklanan masteries ve rune yokluğundan mı kaynaklanıyor yoksa beceremediğimi kabul etmem gerekir mi Levelim 13.Bildiğiniz taktikler varsada söylerseniz sevinirim.

• Level ile alakalı. O levellerde jungle yapmaya çalışma. 30 olduğunda rahat rahat yaparsın. Sende bir sorun oldugunu sanmıyorum hem rune yoklugu hem masteries yokluğu birde oyuncuların nasıl pull yapılacağı vb bilmediği için çok çok zordur. Ayrıca karşıda jungle genelde seçilmediği için genelde kaybedersin. 30 a kadar bulusma o yüzden. Keske skarner almasaydın. Daha sonra alabilirdin. O levelde en kolay win Trynda Xin yi gibi karakterlerle alınır. Onlardan biri ile devam et. Arada da Skarner'i topta oyna.
  • lvl ve rune ile alakalı kafanı fazla yorma 30ol yaparsın
  • O zaman Skarner biraz daha ileriki zamanlarda ideal kıvamına gelicek.Skarner aldığım için geriye 2661 IP'm kaldı.Ne önerebilirsiniz?Ryze nasıl ucuz veya Ashe?
  • oyunu yenı yenı ogrenıyorsan ashe tasvsiye ederım bende ashe ile ogrenmıstım
  • Yi al win serisi yap derim o level için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unforgivenll

Yi al win serisi yap derim o level için

Yi biraz sıkıntılı keşke onu alsaymışım ama Skarner aldıktan sonra onu almam baya uzun sürer gibi geliyor Ondan Ashe daha uygun gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakartal

quote:

Yi biraz sıkıntılı keşke onu alsaymışım ama Skarner aldıktan sonra onu almam baya uzun sürer gibi geliyor Ondan Ashe daha uygun gibi geldi.

Yi 450 la
  • quote:

Merhabalar,

Ben yeni Skarner aldım.Videoları izlediğimde genellikle jungle yapıldığını görüyorum fakat ben yapamıyorum Acaba levelimden kaynaklanan masteries ve rune yokluğundan mı kaynaklanıyor yoksa beceremediğimi kabul etmem gerekir mi Levelim 13.Bildiğiniz taktikler varsada söylerseniz sevinirim.

30 u beklemene gerek yok en erken lvl 20 de jungle a başlaya bilirsintabi lvl 20 de tier 3 rune larını doldurman lazım sana basit bi taktik veriyim ben lvl 20 ye kadar hiç rune almadım parayı biriktirdim 18000 İP param olduğunda hem runelarımı hemde vayne herosunu almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: androidy

quote:

quote:

Yi 450 la

Hehe pardon Lee Sin'le karıştırmışım

• Öncelikle warwick al bence. Jungle yapmayı onunla öğrenirsin en kolay junglerdır rune ve masteries yoksa.
  • 30 olmadan jungle denemek istiyorsan fiddlesticks veya warwick al . 1 levelde bile jungle yapılabilen champler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironwisp

quote:

Merhabalar,

30 u beklemene gerek yok en erken lvl 20 de jungle a başlaya bilirsintabi lvl 20 de tier 3 rune larını doldurman lazım sana basit bi taktik veriyim ben lvl 20 ye kadar hiç rune almadım parayı biriktirdim 18000 İP param olduğunda hem runelarımı hemde vayne herosunu almıştım

O zaman bu ucuz olan Ashe veya Yi den alayım bu sürede hem levelim yükselir hemde IP'm fazlalaşır ve runelerimi tamamlarım daha mantıklı gibi.

• tabi bunları aldıktan sonra 3-5 maç yap BOTLARA karşı böylece belki kendi kendine iyi bi build çıkarırsın
  • WW de jungler için iyi olur hele rune ve mastery yoksa ama, çok geç ganklara gidersin, ulti harici cc kullanmadığın için hemen kaçıveriyorlar.
  • bişley anlamadım ya WW alan adam neden armor ve potla başlıyoki ben bot alıyorum ve 1 tane pot alıyorum yetiyo bana gerisini pasive özelliği ve Q hallediyo zaten hem daha hızlı kasıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.