Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube videolarında fiyat/performans olarak en iyi ürün gibi görünüyor. Eş değer aksiyon kameralarına göre karşılaştırmalı videolarda önde duruyor. Fakat buradaki yorumlar aklımı karıştırdı açıkçası. Kapalı ortamda çoğu kamera performans olarak düşük kalıyor, ne de olsa aksiyon kamera dışarıda kullanmak gerek:) Ama benim merak ettiğim bu paraya almaya değer bir ürün mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası ben hiç memnun kalmadım diyebilirim.
    Daha önce kullandığım FIREFLY 6S ve şuan kullandığım GITUP GIT2 görüntü kalitesi olarak M20'den önde geldi.
    M20 parasına FIREFLY 7S yada GITUP GIT2 tavsiye edebilirim. Şu işlerden fırsat bulabilirsem yakında GITUP ile ilgili inceleme yapmaya çalışacağım.
  • Selamlar

M20 arıyorum. Satan birileri var ise irtibata geçebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: oenaj

Açıkcası ben hiç memnun kalmadım diyebilirim.
    Daha önce kullandığım FIREFLY 6S ve şuan kullandığım GITUP GIT2 görüntü kalitesi olarak M20'den önde geldi.
    M20 parasına FIREFLY 7S yada GITUP GIT2 tavsiye edebilirim. Şu işlerden fırsat bulabilirsem yakında GITUP ile ilgili inceleme yapmaya çalışacağım.

Guzel bir yazi olmus. Firefly 7s modelini cikardi 6s in ekranlisi ve ayni fiyat hemen hemen. Gitup zaten cok iyi.

Olgu hocam onlari incelemedigi icin m20 populer oldu :)

• Arkdaşlar Yeni Seri Sjcam M20 kameramı satıyorum. İhtiyacı olanlar benle iletişime geçebilir.

• Kullandıkça daha güzel gelmeye başladı. Araç kamerası olarak harika görüntü tüm plakalar okunabiliyor (akşam çekimleri hariç). Gyrosu gayet güzel . Dış çekimler ve foto harika.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınık Sjcam M20

• AYSST kullanıcısına yanıt
    Mesajları hızlı hızlı okurken bizim Arena olduğunu videonun ilk 2 saniyesinde anladım
  • Geçenlerde gittiğim konserde bu kamerayla bu videoyu çektim. Ses kalitesi mükkemmel sayılmaz ama bu kadar iyi olacağını açıkçası hiç beklemiyordum.
    1080p 60fps
    WDR (HDR)Açık
  • Hepsiburada outdoor urunlerde %20 indirimle 350 civarina geliyor, bugune ozel.

• Arkadaşlar merhaba

Fotoğraf için genel olarak hangi ayarları yapıyorsunuz . İyi bir foto için özellikle şunu yap denilen bişi var mı ? Tabi her duruma göre değişir ayarlar ama genel olarak tavsiyesi olan varsa güzel olur 😀

• Merhaba, ürünü Hepsiburada dan yeni aldım. İki sorum olacak.

1. Araçta kullanmak istiyorum fakat gelen aksesuarlardan hangisini kullanmam gerekiyor anlayamadım.

2. Gelen ürün su koruma kabı eski - yeni nasıl anlıyoruz?

Teşekkürler.

• Dış çekimleri harika.

• 2K 30 FPS ayarda kendi yaptığım video.Netlik,çekim kalitesi açısından faydalı olabilir :https://www.youtube.com/watch?v=ANEiRjHfM3M&t=338s
  • M.C.Clk kullanıcısına yanıt
    Yandex vb upload eder misiniz hocam size zahmet. Orjinali daha net bilgi verir youtube vb boyut düşürüyor ve görüntüyü etkiliyor. Upload eder misiniz ?

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Haziran ayında kadar ~400₺ civarına kamera almam gerekiyor hocam.

Öneriniz var mıdır?

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    GitUp Git2 pro paket sizi memnun eder, Firefly 7s olabilir 6s in ekranlısı aynısı, m20 olabilir, sj5000x çok pahalı bu ara ama 450 tl civarına isterseniz getirtebilirim.
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Thieye t5e 110 dolar ve gerçek 4k ambarella a12 chipset ve sony imx117 sensörlü. Gopro hero 4 blackin gyro lu ve ekranlısı diyebilirim.

• lori2 kullanıcısına yanıt
    https://1drv.ms/v/s!AuJqESTCV57y0kCIDJOubc6VP1oY
  • trden sjm20 alacaklar için uyarı

1. Trden alacaksanız bu fiyata değmez
    2. Kamera gairosu yazılımsal, optik değil; o sebeple "gairo bu fiyata daha ne olsun" demeyin
    3. Makina bol aksesurla geliyor bu güzel
    4. Video çekimlerinde yapay ışıklı ortamda siyah renge acaip bir gıcığı var makinanın (henüz gün ışığında denemedim) videolarda siyah dokulara bakın sanki karanlıkta video çekiyormuşun gibi full gran, aydınlık ortamda bu kadar granlenme çok aptalca, dikkat sadece siyah renkte oluyor bu.
    5. Trden alacaksanız eski seri go pro alın daha iyi
    6. Ben buna karar kılmadan önce sj 4000 alacaktım bu böyleyse sj4000 nasıldır?
    7. Foto kalitesi otomatik modda çöp, lakin manual ayarları ile pozlama iso vs. oynarsanız ki buna izin veriyor video kalitesinden çok daha iyi, süper fotolar çekiyor, bu anlamda karanlıkta granlenme bile çok az.

Yurtdışndan getirecekler için yorumum
    -Alın, o fiyata alabileceğiniz en iyi makina ama 1300 tl üzeri herhangi bir telefonun kamerası bundan bir tık-2 tık hatta üst seviye telefonlar bundan 10 kat daha iyi çekim kalitesine sahip, yani teldende çekerim dersen teli kullan. Spesifik bir alanda kafanda sürekli çeksin diyorsan bunu al.

Makina pcye bağlanınca pcye kendimi webcam mi olarak tanıtayım diyor bu güzel, araç kamerası özelliği de var ki bence bu makina bir aksiyon kamerasından çok araç kamerası olmaya aday.

Uygulamasını xiaomi ile karşlaştırırsak xiaomi nin uygulama ara yüzü daha efektif ve güzel, ayrıca çok bakmadım ama sanırım uygulama üzerinden karttaki videolara erişemiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.