Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS uygulaması güncellenmiş. M20 ve bazı modellere destek gelmiş. Daha deneyemedim fakat Xiaomi'ninki gibi sosyal paylaşım özellikleri eklenmiş. Aslında bu tür videolar ilham verici oluyor, ama umarım kamera bağlantısı ile ilgili sorunlar çözülmüş ve iyileştirme yapılmıştır.
  • SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

Arkadaşlar scjam ilk aksiyon kameram oldu. Haliyle bazı konularda yabancılık çekiyorum. Kamerayı özellikle motor sürerken kaskta kullanacağım. Motorda kullanan arkadaşlar nasıl taktığını fotoğrafla gösterebilir mi? Doğru takmış mıyım sizce?

• 11 Ağustosta Aliexpress sitesinden verdiğim sipariş dün elime ulaştı.

• Arkadaşlar bu kamerayı fotoğraf çekmek için almak mantıklı mı ? Fotoğraf dediğim kişi fotoğrafı mezuniyet fotoğrafı vs için kullanmak için almak mantıklı mı ?
  • @OlguErhan @akonay
    Benim kargo da şuan Başakşehir Pim deymiş bir sıkıntı çıkar mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xiaomi monopod'un kablosuz kumandası M20 ile uyumlu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

Arkadaşlar xiaomi monopod'un kablosuz kumandası M20 ile uyumlu mu ?

Hayır.

Çokta şeyetmemek lazım al bir monopod olsun bitsin. Kumanda işinide telefonun uygulamasıyla yaparsın.

Bana sanki gorillapod daha çok iş görür gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 26 Ağustos 2016; 15:50:12 >

• GBSJM20 koduyla şuan $91.99 diyor 85$ e nasıl alacağız

• Arkadaşlar gün ışığında bir fotoğraf çekebilecek bir arkadaş var mıdır? Cihazın gün ışığında fotoğraf kalitesini görebilirsem foto makinesi olarak almayı düşünüyorum cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: akonay

quote:

quote:

Arkadaşlar maalesef kameram dangalak ptt yüzünden geri gönderilmiş,ve artık yapacak birşey kalmamış.Gearbestin yüklediği resimdeki paketin üzerindeki adresim,posta kodum,telefon numaram,gtip kodu,tc kimlik no falan herşey doğru olmasına rağmen paketim önce Bayrampaşa ya sonra Topkapı ya sonrada Kemerburgaza gitti ve en son olarak Başakşehir uluslararsı pim den geri gönderilmiş.

Şimdi bundan sonraki prosedür ne olacak,açıkçası gearbestden ilk siparişim olduğu için nasıl olacağını bilmiyorum.Bilgili arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda bilgi verirlerse sevinirim....

Ptt sistemlerinde sorun oluyor bazen yani paket geri yollanmamıştır büyük ihtimal.

Hatalı bilgi çıkıyor daha önce çok yaşadık.

Hocam uluslararası pim i aradım biraz önce geri gönderilmiş diyor,artık yapacak birşeyimiz yok diyor.Adres doğru olmasına rağmen adres bulunamadığından geri gönderilmiş diyor...

Mal bu herifler ya insan bi telefon açar üstünde yazıyor paketin

Ya hocam aynen valla kafayı yedim akşamdan beri.Üstünde telefon numaram yazıyor doğru bir şekilde,hadi adresi geçtim insan bir arar geri göndermek nedir paketi yahu.

Yalnız şimdi ne yapacağımı bilmiyorum,gearbest le ilk alışveriş tecrübemdi nasıl bir yol izlemeliyim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar maalesef kameram dangalak ptt yüzünden geri gönderilmiş,ve artık yapacak birşey kalmamış.Gearbestin yüklediği resimdeki paketin üzerindeki adresim,posta kodum,telefon numaram,gtip kodu,tc kimlik no falan herşey doğru olmasına rağmen paketim önce Bayrampaşa ya sonra Topkapı ya sonrada Kemerburgaza gitti ve en son olarak Başakşehir uluslararsı pim den geri gönderilmiş.

Şimdi bundan sonraki prosedür ne olacak,açıkçası gearbestden ilk siparişim olduğu için nasıl olacağını bilmiyorum.Bilgili arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda bilgi verirlerse sevinirim....

Ptt sistemlerinde sorun oluyor bazen yani paket geri yollanmamıştır büyük ihtimal.

Hatalı bilgi çıkıyor daha önce çok yaşadık.

Hocam uluslararası pim i aradım biraz önce geri gönderilmiş diyor,artık yapacak birşeyimiz yok diyor.Adres doğru olmasına rağmen adres bulunamadığından geri gönderilmiş diyor...

Mal bu herifler ya insan bi telefon açar üstünde yazıyor paketin

Ya hocam aynen valla kafayı yedim akşamdan beri.Üstünde telefon numaram yazıyor doğru bir şekilde,hadi adresi geçtim insan bir arar geri göndermek nedir paketi yahu.

Yalnız şimdi ne yapacağımı bilmiyorum,gearbest le ilk alışveriş tecrübemdi nasıl bir yol izlemeliyim..

Ticket aç anlat durumu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Arkadaşlar bu kamerayı fotoğraf çekmek için almak mantıklı mı ? Fotoğraf dediğim kişi fotoğrafı mezuniyet fotoğrafı vs için kullanmak için almak mantıklı mı ?

cep telefonun iyi degilse 1080p degilse
    bu kamerayı alıp resim video cekmek mantıklı

• sj5000x elite'e göre nasıl sizce M20?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krznys

sj5000x elite'e göre nasıl sizce M20?

Donanım olarak aynı, bence kullanım ve pratiklik açısından M20 daha başarılı + test edilmiş bir model.
  • M20 Kayıpsız netlik Resim örnekleri :
    M20 Kayıpsız netlik Resim örnekleri :
    M20 Kayıpsız netlik Resim örnekleri :

-----Tıklayın-----
  • olgu hocam kimse bahsetmemiş ama gece video çekimlerindeki puslanna hatta pixelleşme normalmi sizce özellikle ışığın azaldığı yerlerde görüntü baya puslanıyo
    Misal ben motosiklette kullanuyorum gece otobanda yanımdan araba geçse plkasını okumak mümkün değil.acaba ileride yazılımla çözülebilir mi
    Bide şu gyro mod açıkken 170° çekim yapabilse efsaneler efsanesi olucak

• ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Işığın az olduğu ortamlarda iyi görüntü almak için baya donanımli kameralar lazım. Fiyatlarıda cep yakar. 90$ lık kameradan bu özellikleri beklemeyin, SLR lar bile zorlanıyor böyle çekimlerde.

Üstte videosunu veridğim makinanın fiyatı 9000 TL sabit çekim yaptığı yerlerde 5 metre ötedeki arabaların plakalarını okumaya çalış.

• r3dd3t R kullanıcısına yanıt
    Daha önce tepede ve yanda ekşınkem kullanmış biri olarak
    Öncelikle yandaki açı en kötüsü diğer tarafın kaydedilmesi yada görünmesi nerdeyse mümkün değil
    Tepedeki açı nispeten daha iyi ama ondada aynaları ve kadranı görmek zor oluyo kayıttan
    En önemlisi rüzgarda ve belli hızlardan sonra kafanın sallanması ve sağa sola çekmesi
    Bunlar göz önüne alındığında en sağlıklısı, daha geniş ve insan gözüne yakın kayıt alınması öndeki açıdan (bence)
    Bununda dez avantajı kameranın ışığının akşam kayıtlarında bşraz dikkati dağıtmasıdır.ama göz alışıyo belli süre sonra.

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Haklısınız o zaman fazla şeyapmamak lazım

• benim m20 de gelmiş.daha paketi açmadım. nl post ile geldi ve gümrüğe girmedi

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.