Şimdi Ara

Sizin Fluence hakkında fikrinize ihtiyacım var.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şirkette fuluence 2012 filo kiralık araç kullanıyorum günde nerden baksan fluence ' e kendi aracımdan cok biniyorum. dizel businies modelimi ne berbat bi araba ya yol tutuşu güze ama o paralar verilip alınmaz privalege alınabilir belki ama bence gerekasiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

şirkette fuluence 2012 filo kiralık araç kullanıyorum günde nerden baksan fluence ' e kendi aracımdan cok biniyorum. dizel businies modelimi ne berbat bi araba ya yol tutuşu güze ama o paralar verilip alınmaz privalege alınabilir belki ama bence gerekasiz

business gercekten kotu, degil priv. e extreme yada touch a binsen bile cok sasirirsin. business te arabadan cikarilabilecek ne varsa cikarmislar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

şirkette fuluence 2012 filo kiralık araç kullanıyorum günde nerden baksan fluence ' e kendi aracımdan cok biniyorum. dizel businies modelimi ne berbat bi araba ya yol tutuşu güze ama o paralar verilip alınmaz privalege alınabilir belki ama bence gerekasiz

business gercekten kotu, degil priv. e extreme yada touch a binsen bile cok sasirirsin. business te arabadan cikarilabilecek ne varsa cikarmislar.

Aynen ot gbi bomboş.arka camlar otomatik ona şaşırmıştım bide yan aynalar elektrikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatile giderken en boş dizel modelini kiralamıştım. Virajlara girişini hiç beğenmemiştim.
  • quote:

extremeden asagisini almayin ve edc li alin. edc olunca esp asr ve hill holder standart oluyor. 4 aydir fluence kullaniyorum gayet memnunum.

Fluence hayırlı olsun, sizin gibi bir mitsubishi severden sıfır olmadıkça lancerle devam etmesini beklerdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: iniyesta

quote:

extremeden asagisini almayin ve edc li alin. edc olunca esp asr ve hill holder standart oluyor. 4 aydir fluence kullaniyorum gayet memnunum.

Fluence hayırlı olsun, sizin gibi bir mitsubishi severden sıfır olmadıkça lancerle devam etmesini beklerdim :)

sağolun, benzin parası coltta bile adamı yıldırıyor malesef; dizel otomatik lancer de yok malum.

günde 55 km yapıyorum.

colt 7,5 litre tüketiyordu güzergahımda, fluence 5.5-6 tüketiyor.

bir de yakında bagaj ihtiyacım olacaktı o bakımdan fluence tek seçenekti benim bütçeme göre.

biraz körlemesine aldım ama hiç de kötülendiği kadar vasıfsız bir araç değil fluance.

hayırlı günler.

• iPHONEMRE kullanıcısına yanıt
    5 AY ÖNCE 44 e 2010 model 17 binde sadece tampon değişeni olan fluence 1.5 dCi 105 240 ESP+XEONON paketlisini vermiştik Assubay abimize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaceKıng26 -- 17 Ekim 2014; 20:17:25 >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Hocam gps ve geri görüş ile ilgili birazcık daha bilgi verebilirmisiniz ?
  • Arkadaslar planlarim degisti privillagedan vazgectim suan 2013 touch yeni kasa 90 lik 40.000 kmdeki fluence icin 46.000 TL fiyat aldim.

Donanim olarak standart seyler var touchda. Sis fari ve celik jant gorunumlu kapak jant mevcut.

Ne dersiniz 90 lik alinir mi? 110 luk ile kiyaslama yapabilir misiniz kullanan arkadaslardan ricamdir?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPHONEMRE -- 17 Ekim 2014; 21:15:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPHONEMRE

Arkadaslar planlarim degisti privillagedan vazgectim suan 2013 touch yeni kasa 90 lik 40.000 kmdeki fluence icin 46.000 TL fiyat aldim.

Donanim olarak standart seyler var touchda. Sis fari ve celik jant gorunumlu kapak jant mevcut.

Ne dersiniz 90 lik alinir mi? 110 luk ile kiyaslama yapabilir misiniz kullanan arkadaslardan ricamdir?..

Bizde baz donanım 90 lık mevcut araç ekonomi amaçlı olduğu için 0-100 ve ara hızlanmaları çok iyi değil.özellikle araç doluyken oldukça hissediyorum bu durumu. Performans sizin için önemli bir kriterse ve yük/yolcu taşıma durumu varsa 110 luk daha mantıklı olur, kullanmadım ama 20 beygir ciddi bir fark

• 110 lun duster vardi bir yil boyunca kullandik motorundan cok memnundum sadece geriye kalan herseyi cope atabilirdim.

Touch modelin 110 lugunu bulamadim sanirim icon a cikmak gerekiyor o da pahalliya geliyor.

90 ligin cekisi gidisi memnun ederse sonucta Lineadan gecis yapicaz illaki bir fark goruruz ama 110 luk ile cok mu farkli kafam karisti simdi...

• Hocam kullandığınız linea linkteki motora mı sahip
    http://www.arabalar.gen.tr/fiat-linea-1-3-multijet-active-plus--i1846.html

Eğer motor buysa "bence" 90'lık fluence ile ciddi performans farkı olmayacaktır.
    Zira Linea'nın 0-100 13.8 saniye görünüyor Flu 90'lık ise 13.0
    Linea'nın torku Fluence ile aynı 200NM.
    Renault 100 kg daha ağır fakat motor hacmi biraz daha büyük tüm bu unsurlara bakarsak kağıt üzerinde çok fark olmadığı görünüyor.

Siz yavaşlığından şikayet ettiğiniz için bence 90 lık tercihi çok mantıklı görünmüyor, ikisini de kulanan arkadaşlar yorumlarsa daha sağlıklı olacak tabii
    Bu arada mutlaka bir renault merkezine uğrayıp test sürüşü yapın hocam, en sağlıklısı o olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 17 Ekim 2014; 22:31:39 >

• Soylediklerinizde haklisiniz fakat kagit ustundeki veriler beni hicbirzaman tatmin etmedi. Ne yakitiyla alakali seyler birbirini tutuyor nede 0-100 ortalamalari.

Amma velakin internette arastiriyorum sehirici 90 lil sehirdisi kullanilacaksa 110 luk iyidir diyorlar. 110 luk sehiricinde fazla yakar sehirdisi az, 90 likda uzun yolda yorar sehiricinde 5 ileri oldugu icin hem rahat kullanim saglar hemde az yakar...

En guzeli sanirim bi showrooma ugrayip test etmek, tabii bulabilirsek test aracini

• Durumu gayet güzel anlatmışlar hocam bence de aynen böyle, kullanım ihtiyaçlarınızı göze alarak en doğru tercihi yaparsınız
  • fluence kullanımı çok güzel özellikle elektrikli direksiyon ve atikliğini çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPHONEMRE

Arkadaslar planlarim degisti privillagedan vazgectim suan 2013 touch yeni kasa 90 lik 40.000 kmdeki fluence icin 46.000 TL fiyat aldim.

Touch bikdigim kadari ike edc li degilse esp icermiyor. Ona dikkat edin.

• sizin 90lık dediğiniz benim arabamda 85lik olan aynı motorla 2 sene fluence kullandım. hızlanmada hiçbir eksikliğini yaşamadım. 110luğu düşünemiyorum. edirne yolunda dip gaz yapmadan 195km/h hızı gördüm. sadece ön tampon görüntüsü değişecek diye düşük donanım almayın bence, ama yine de sizin tercihiniz. şimdiden hayırlı olsun.
  • her iki arabayıda kullandım fluence döver...
  • 49.000'e 14.000 km'de, boyasız değişensiz full+Full 2011 Fluence aldık. Fiyat yüksek..

Ha ben olsam o parayı Fluence'a bağlamam.. Araç güven vermiyor, ucuza kaçılan detaylar çok.. Tasarım da kötü zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 18 Ekim 2014; 13:24:48 >
  • 5 Ay önce 1.5 110 luk Business modelini 28 e aldık. Kaza maza boya filan yok. Süper ekonomik ve çok güçlü. Biraz iridir. Bagaj harikadır. Fakat en üst paketi bile bana göre 40 bin üzeri bağlanacak araba değildir.
    Araç halen bende. O paraya neler alınır neler:)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.