Şimdi Ara

The Amazing Spider Man Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
30.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyundaki NPC ve araba modellemeleri, binalardaki düşük detay yanı kısaca bir kaç gelişme haricinde tam Spiderman 2 oyununu koymuşlar önümüze teknik açıdan. Ama Beenox kendini yavaş yavaş geliştiriyor, mutlaka çok iyi oyunlar da çıkaracaklardır. (iyimserim)
  • Batman'den özendikleri kamera açılarından bile belli 6 sene sonra batmane yetişirler :D
  • çok iyi bir oyun olucak diye düşünüyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Örüncek nedir aga ?
  • bence karşılaştırılması gereken oyun batman değil prototype. ama oyun vasat orası ayrı
  • Kim yener oyunda değil filmlerde Spiderman mı Batman mi?
  • oyun çok kötü değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Humble -- 8 Eylül 2012; 11:45:05 >
  • Şu oyunu bir vermediler Batman'in yapımcılarına !
  • Bu konseptten iyi oyun çıkmayacak anlaşılan.

• Metin 2 daha ii bundan.
  • Bulutlara atmıyor ağları.Bulunduğu noktadan yüksek bir yapı yoksa atmıyor ağ.Lolipop Chainsaw gibi bir oyunla aynı puanı alması beni üzdü açıkçası.
  • Yukarıda da Metin 2 daha iyi diyen çıkmış.Yaş ortalaması ne kadar düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Decepticon -- 14 Temmuz 2012; 16:42:49 >
  • Oyunu oynamayanlar gelmiş buraya yorum atıyor. Vasatmış, bilmem ne. Oyun ne kadar kötü olursa olsun o Lolipop Chainsaw ile aynı puanı alamaz. Ki oyun çoğu örümcek adam oyunundan iyiydi. Sırf o şehirde gezmek bile en az 8 almasına yeterdi.

• Son 3 yoruma kesinlikle katılıyorum. Oyunu oynamadan yorum yapmayın.

Şehirde gezmek bile o kadar eğlenceli ki...

Bu tür oyunları seviyosanız mutlaka alın Harika bir oyun olmuş.

İncelemeyi izlediğimde hayal kırıklığına uğradım , kesinlikle bu puanı haketmiyor. Sizde deneyin ne olduğunu görüceksiniz zaten...
  • Vala ben oyunu aldım oynuyorum hatta yeni kapattım daha.

Grafik olarak tatmin etmiyor kaplamalar olsun çevre dizaynı olsun iyi degil..

Kamera açıları başdöndürecek şekilde..

Karekterler örümcek adamın kendisinden hariç berbat diyebilirim sadece örümcek adamın kendisine özen göstermişler..
  • Denemek lazım gerçekten
  • Oyunu oynayıp beğenmiş olmama rağmen incelemeden sonra "Benim oynadığım oyun bu muydu ya?" diye sordum kendime. Oyun gerçekten incelemede anlatıldığı kadar kötü değil arkadaşlar. Şehirde gezerken bile saatlerinizi harcayabilirsiniz. Dövüş sisteminin Batman oyunları gibi olması kötü bir şey değil . İyiyi örnek almak güzeldir. Herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatal1ty. -- 14 Temmuz 2012; 19:24:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynanılabilirlik, hareket özgürlüğü çok daha genişlemiş ev güzel olmuş.. Sokaklar çevrenin nesne bolluğu, seçenekler ve dövüş sistemi iyi düşünülmüş.

• Oyun güzel ama ;

Filminin tamamen gerçekçilik üzerine kurulu olup (örneğin vinç sahnesi) oyunda havaya ağ atmamız birbirine tamamen zıt çelişkiler var.

• Pc sürümü çıktı mı beyler?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.