Şimdi Ara

Street Figher V Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dövüş oyunlarının kralı geri döndü! Street Fighter V yeni olarak neler vadediyor?  Sorunun cevabı video incelememizde.

• İşte böyle güncel oyunların incelemelerini hızlı bir şekilde bekliyoruz demek ki isteyince oluyormuş. Oyuna 8 vermişsiniz ama Steam yorumları oyunun vasat olduğunu söylüyor. %45 Olumlu yorum var ama metacritic 81 anlayamadım kime inanacağımı. Acaba PC sürümü mü fiyasko

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 2-3 dakika mı? oyunu 3 saate yakın oynadım ve sadece 2 tane online maça girebildim. oyunun çıkışından kaynaklı bir server yoğunluğu nedeniyle olabilir ancak şuan matchmaking sistemi rezalet. tek kişilik modlara değinmiyorum bile. server problemleri çözülürse gerçekten çok güzel bir ONLİNE oyun olmuş.
  • oyunda single yok sadece multi varmış ve multi adam akıllı çalışmıyormuş. metacritic'te genel yorumlar bu şekilde.

• aldık dayanamadık güzel tavsiye ederim playstorede yüzde 20 indirimle 64e geliyo

• Assassin's Creed Syndicate için neden bir inceleme videosu çekmediniz? Oyundan saymıyor musunuz artık?

• ''o oyunda Street fighter 5 olacaktı'' diyor :D 6'mı bekleniyordu :D :D :D :D :D :D

• quote:

Orjinalden alıntı: hakanozzdemir

Assassin's Creed Syndicate için neden bir inceleme videosu çekmediniz? Oyundan saymıyor musunuz artık?

EVET xD

• seslendirme talha değil.

• Dövüş oyunlarının kralı ? Hangi kafa bu acaba ? Ne aldınız siz ? Nasıl bir kral ki bu 10 sene oyun sektöründe 1 tane oyun çıkaramamış ? Yazmış olmak için yazı yazmayın lütfen çok komik oluyor. (:
  • Basliga kadar da bu kadar herseye karismasaniz. Editor ol o zaman. Street fighter ilk cikmis dovus oyunlarindan krali denmesi bu sebeple olabilir. Nedir bu kadar rahatsizlik anlamadim.
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Dövüş oyunlarının kralı ? Hangi kafa bu acaba ? Ne aldınız siz ? Nasıl bir kral ki bu 10 sene oyun sektöründe 1 tane oyun çıkaramamış ? Yazmış olmak için yazı yazmayın lütfen çok komik oluyor. (:

• quote:

Orjinalden alıntı: ShadowofDeath06

İşte böyle güncel oyunların incelemelerini hızlı bir şekilde bekliyoruz demek ki isteyince oluyormuş. Oyuna 8 vermişsiniz ama Steam yorumları oyunun vasat olduğunu söylüyor. %45 Olumlu yorum var ama metacritic 81 anlayamadım kime inanacağımı. Acaba PC sürümü mü fiyasko

PC de sadece xbox kumandaları çalışıyor Arcade stick'lere destek yokmuş ki bir sadece dövüş oyunu için tasarlanmış stickler oyunda çalışmıyor komedi gibi. Matchmaking sistemi rezalet çalışıyormuş içerik eksikmiş. İnsanlar oyuna tamamen erken erişim bir oyun olarak görüyor 60 dolar etmiyeceğini düşünüp herkes eksilemiş. şu anda %40 olumlu. Bende alacaktım ama vazgeçtim.

• Şükürler olsun! Sonunda yeniden bir inceleme. Ağlamak istiyorum sayın seyirciler, ağlamak :)

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Dövüş oyunlarının kralı ? Hangi kafa bu acaba ? Ne aldınız siz ? Nasıl bir kral ki bu 10 sene oyun sektöründe 1 tane oyun çıkaramamış ? Yazmış olmak için yazı yazmayın lütfen çok komik oluyor. (:

komiksin :)
  • klavye ayarlarını nasıl değiştireceğiz biliyor musunuz beyler?

• quote:

Orjinalden alıntı: hakanozzdemir

Assassin's Creed Syndicate için neden bir inceleme videosu çekmediniz? Oyundan saymıyor musunuz artık?

Twitch'de 2 saat oynadılar izleseydin. AC serisine artık ben oyun gözüyle bakmadığım için incelemesini görmeye bile gerek duymuyorum.

• özünü kaybetmiş gibi

• yine yarım oyun çıkarmışlar vuracaklar dlc'nin gözüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

klavye ayarlarını nasıl değiştireceğiz biliyor musunuz beyler?

patch ile eklenecek. şuan autohotkey diye 3. party program ile tuşları degiştrebilirsin. Malesef saçma sapan bir durum ama yapcak birşey yok.
  • İncelediğiniz oyunun ismini yanlış yazmışsınız tebrikler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.