Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
41.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EMRECAN11

abi kasımda ne oyunlar çıkaçak hangİsini alçaz

Güzellerini alacaz

Sen hangilerini alaÇan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 21 Eylül 2010; 20:19:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßrq

Modifiye falan olsaydı keşke

Bu arabaların neresini modifiye edeceksin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

ilk başlarda yayınlanan videoları izleyince bu oyunu oynarım demiştim fakat tgs deki GT5 şovundan sonra başka oyun kesmez beni

Bak Kimse cvp.ta yazmamış,çünkü millet yoruldu aynı cevabı sürekli yazmaktan... arkadaşım karşılaştırdıklarından biri elma öbürü armut,artık ne diyeyim ben başka...
    Birde (Sözüm sana değil,genele) criterion un yaptığı oyuna burun kıvrılacaksa biz bırakalım bu işleri sokakta yağ satarım bal satarım oynayalım... ne tür bi tatminsizliktir bu anlamak mümkün değil,eğer bir oyunu daha görmeden birileri çamur atıyorsa ciddi ego problemi vardır o insanların

biri armut biri elma ne alaka,ben iki oyunu karşılaştırma yapmadımki,gt5 in son videolarını izledikten sonra 2 oyundan birini almayı karalaştırdım ve gt5 i almaya karar verdim,bu oyuna hiç bir şekilde çamur atmadımki,yazılanları düzgün okuyup yorum yapın lütfen

• inceleme için teşekkürler, nfs shift gerçekten iyi oyundu zevkle oynamıştım, bununda iyi olacağından şüphem yok
  • Grafik seviyeleri bu kadar artmışken artık modifiyeli olunlar daha eğlenceli gelir diye düşünüyorum gt5 de modifiye varmı bilmiyorum ama most wanted bu kalitede olsaydı inan yüzyılın oyunu olurdu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: herschell

Grafik seviyeleri bu kadar artmışken artık modifiyeli olunlar daha eğlenceli gelir diye düşünüyorum gt5 de modifiye varmı bilmiyorum ama most wanted bu kalitede olsaydı inan yüzyılın oyunu olurdu :D

Most wanted bence bugün gelse kimse yüzüne bakmazdı,onun sırrı pek çok ilki barındırmasıydı sanırım,bugün gelse tutarmıydı emin değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 21 Eylül 2010; 23:18:10 >
  • quote:

quote:

quote:

ilk başlarda yayınlanan videoları izleyince bu oyunu oynarım demiştim fakat tgs deki GT5 şovundan sonra başka oyun kesmez beni

Bak Kimse cvp.ta yazmamış,çünkü millet yoruldu aynı cevabı sürekli yazmaktan... arkadaşım karşılaştırdıklarından biri elma öbürü armut,artık ne diyeyim ben başka...
    Birde (Sözüm sana değil,genele) criterion un yaptığı oyuna burun kıvrılacaksa biz bırakalım bu işleri sokakta yağ satarım bal satarım oynayalım... ne tür bi tatminsizliktir bu anlamak mümkün değil,eğer bir oyunu daha görmeden birileri çamur atıyorsa ciddi ego problemi vardır o insanların

biri armut biri elma ne alaka,ben iki oyunu karşılaştırma yapmadımki,gt5 in son videolarını izledikten sonra 2 oyundan birini almayı karalaştırdım ve gt5 i almaya karar verdim,bu oyuna hiç bir şekilde çamur atmadımki,yazılanları düzgün okuyup yorum yapın lütfen

Arkadaşım dikkat ettiysen sözüm sana değil diye özellikle belirttim,bıkmadan usanmadan nfs şöyle nfs böyle diye bozuk plağa bağlayan birsürü kişi var forumda,onlar için dedim onu..elma armuta gelincede,demek istediğim ikisinin hitap ettiği kitle çok farklı,biri tamamen sürüş yeteneğini konuşturacağın,gerçek fizik kurallarına bağlı bir oyun, diğeri ise film tadında,mücadeleyi yaşayacağın,hayali unsurlar barındıran bir oyun... umarım konu açıklık kazanmıştır,şahsn iki türüde oynamak ayrı bi keyif benim için,hot pursuit konusunda bizi heycanlandıran,uzun zamandır iyi bir aksiyon yarış oyunu oynamadık,ben dahil çoğu kişi criterion un buna son vereceğine inanıyor,ama amacının ne olduğu bile belli olmayan bazı kişiler ellerinde kara kalemleri bekliyor,kimileri dayanamıyor şimdiden gelişi güzel sağa sola sürüyor ve bu canımızı sıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 21 Eylül 2010; 23:19:51 >

• ya arkadaşlar allahınızı severseniz bırakın şu nfs yi övmeyi ya bundan onceki oyunlar bu oyuna 100000000 basar bu kadar basit.. çünkü criterion el attı bu oyuna ve aferdersiniz ama oyunun ağzına s.... bu kadar basit bu oyuna para verene acırım sadece aynı burnout gibi arcade yaptı oyunu allah belalarını versin güzelim nfs yi ne hale getirdi criterion yazık
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım dikkat ettiysen sözüm sana değil diye özellikle belirttim,bıkmadan usanmadan nfs şöyle nfs böyle diye bozuk plağa bağlayan birsürü kişi var forumda,onlar için dedim onu..elma armuta gelincede,demek istediğim ikisinin hitap ettiği kitle çok farklı,biri tamamen sürüş yeteneğini konuşturacağın,gerçek fizik kurallarına bağlı bir oyun, diğeri ise film tadında,mücadeleyi yaşayacağın,hayali unsurlar barındıran bir oyun... umarım konu açıklık kazanmıştır,şahsn iki türüde oynamak ayrı bi keyif benim için,hot pursuit konusunda bizi heycanlandıran,uzun zamandır iyi bir aksiyon yarış oyunu oynamadık,ben dahil çoğu kişi criterion un buna son vereceğine inanıyor,ama amacının ne olduğu bile belli olmayan bazı kişiler ellerinde kara kalemleri bekliyor,kimileri dayanamıyor şimdiden gelişi güzel sağa sola sürüyor ve bu canımızı sıkıyor

kesinlikle hiçbir oyunun fanlığını,başka oyunları sevenleri aşşağılayarak yapmadım yapmamda sevdiğim beğendiğim oyunları,göklere yükseltirim,nfs hot pursuit 2 fena bir oyun değil güzel olacağa benziyor açılan diğer konulardada belirtmiştim,fakat gt5 ve nfs hp2 nin aynı tarihlere denk gelmesi kötü oldu
    iki araba oyunu gereksiz olacağından ben kendi şahsıma gt5 i alacağım ,fakat bu oyunu beğenenlere yada bekleyenlere bi lafım yok

• sabırsızlıkla bekliyorum HP yi..harika bir oyun olacağından şüphem yok..
  • İnşallah bu oyunda Honda civic Type-R FN2 olur ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    ya arkadaşlar allahınızı severseniz bırakın şu nfs yi övmeyi ya bundan onceki oyunlar bu oyuna 100000000 basar bu kadar basit.. çünkü criterion el attı bu oyuna ve aferdersiniz ama oyunun ağzına s.... bu kadar basit bu oyuna para verene acırım sadece aynı burnout gibi arcade yaptı oyunu allah belalarını versin güzelim nfs yi ne hale getirdi criterion yazık

NFS hep arcade'di zaten, sanki sim olarak çıktı bu oyun yıllar önce. Arcade yapmışmış. Şaşırıyorum böyle yorumlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herschell

Grafik seviyeleri bu kadar artmışken artık modifiyeli olunlar daha eğlenceli gelir diye düşünüyorum gt5 de modifiye varmı bilmiyorum ama most wanted bu kalitede olsaydı inan yüzyılın oyunu olurdu :D

quote:

Most wanted bence bugün gelse kimse yüzüne bakmazdı,onun sırrı pek çok ilki barındırmasıydı sanırım,bugün gelse tutarmıydı emin değilim

Evet olabilir fakat modifiye barındıran bir oyunun grafiği yüksek kaliteli olsa fenamı olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herschell -- 22 Eylül 2010; 20:06:46 >
  • quote:

ya arkadaşlar allahınızı severseniz bırakın şu nfs yi övmeyi ya bundan onceki oyunlar bu oyuna 100000000 basar bu kadar basit.. çünkü criterion el attı bu oyuna ve aferdersiniz ama oyunun ağzına s.... bu kadar basit bu oyuna para verene acırım sadece aynı burnout gibi arcade yaptı oyunu allah belalarını versin güzelim nfs yi ne hale getirdi criterion yazık

Sakin ol şampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

NFS hep arcade'di zaten, sanki sim olarak çıktı bu oyun yıllar önce. Arcade yapmışmış. Şaşırıyorum böyle yorumlara.

criterion game ne yaptı? zaten arcade olan oyunu yine arcade yaptı...

• arkadaşlar bu oyunda insan evladı var mı?
    yolda gezinen insanlara yoğun trafiğe rastlayacakmıyız yoksa sadece klasik hot pursuit dağ taş tepe mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayStation3lack

quote:

quote:

criterion game ne yaptı? zaten arcade olan oyunu yine arcade yaptı...

Hiç işte ya, bilmeden etmeden yorum yazmıyorlar mı bir de. Shift'le iki gram sime yakın arada kalmış bir oynanış gördüler ya, sanki bütün NFS'ler simdi bu oyuna kadar da Criterion arcade yaptı.

Yollarda insanlar olmayacak büyük ihtimal. Gelmedi böyle bir açıklama. Oyunun senaryolu konusunun da olacağını sanmıyorum, dağ taş bayır olabilir evet.

• Yolda insan muhabbeti bana anlamsız geliyor,araba sürecem ben bana ne yolda yaya yaya dolananlardan,Yolda adam isteyen GTA oynasın
  • quote:

Yolda insan muhabbeti bana anlamsız geliyor,araba sürecem ben bana ne yolda yaya yaya dolananlardan,Yolda adam isteyen GTA oynasın

Aynen, Midnight Club'da vardı da ne oldu sanki.
  • quote:

quote:

Yolda insan muhabbeti bana anlamsız geliyor,araba sürecem ben bana ne yolda yaya yaya dolananlardan,Yolda adam isteyen GTA oynasın

Aynen, Midnight Club'da vardı da ne oldu sanki.

Midnight club da tuhaf bişe vardı hala tam olarak anlayamadım ama yarış oyunu havası pek alamamıştım,arabalar gta daki gibi sağa sola yaylanıyordu ama dönemine göre fena değildi,oynatmıştı kendini
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.