Şimdi Ara

Mafia 2 Ön İnceleme (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
51.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 7ender

OzanSRC
    Sağol dostum bilgi için. Yarıya kadar gelmiştim geçenlerde; fakat sonra HDD uçtu. Bir daha başlamakta içimden gelmedi. İyi oldu öğrendiğim.

Alıntıları Göster
    İlk oyundaki gibi iyi bir hikaye seneryo olsun başka bişey istemiyorum zaten gerisi mafia efsanesi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: sadikcakar

ama gerçekden gta4 mafia2'nin yanından bile geçemez bunu herşekille görüyoruz gerek trailler gerekse resimlerle
    demonun videosunu izlerseniz 15dk lık videoyu yani farkı çok net göreceksiniz MAFİA2 gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında yer alacak gta4'üde baya geride bırakacak.

gta 4 un rekorlarini kirarsa pm at haberim olsun

bırak gta4'ü bir günde 7 milyon satan modern warfare 2'ye bile yaklaşacagını düşünüyorum

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: özfeyk

Alıntıları Göster
    Gta4'ü öven çok arkadaşlar var bakıyorum forumda mafia ile karşılaştırıyorlar bırakın mafia 2'yi mafia 1'i gta'nın hiçbir oyununa değişmem.Bu kadar kurgusal konusu güzel bir oyun daha gelmedi.Mafia 2 de de bunu pekiştireceklerdir eminim.Gta 8-9 yaşlarında bile çocukların internet kafelerde oynadığı basit bir konulu ve basit görevlerle donatılmış bir oyun.Rockstar bu konuda çok yetersiz konu ve kurgu olayında red dead redempiton da çok iyi değil çok basit görevler var ve zevksiz.Ama mafia gerçekten olgun oyunu film gibi içine alıyor insanı ve gerçekten zor bir oyun.Mafia'yı oynamak herkesin harcı değildir.Kafa istyen bir oyun kafanıza göre adam öldürerek oynanmıyor malesef o yüzden gta ile mafia yı karşılaştırmak çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: calyente

1. oyununu oynadım ve tek kelimeyle süperdi oyun. Şuan çıkacak olan oyunun grafiklerine bakıyorum ilk oyunun grafiklerine tabi kide ona göre kat kat kat daha iyi. Eğer bu oyun 1. oyunun oynanabilirliği gibi olursa ve grafikler bu şekilde olacaksa süper bir oyun bizleri bekliyor bence. Ama genelde hep 2. oyunlar 1. oyunu arattırıyor. İnşallah bunda öyle şey olmaz.

Hep öyle olmuyo bkz:Assassin's Creed 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: onimushaa

Gta4'ü öven çok arkadaşlar var bakıyorum forumda mafia ile karşılaştırıyorlar bırakın mafia 2'yi mafia 1'i gta'nın hiçbir oyununa değişmem.Bu kadar kurgusal konusu güzel bir oyun daha gelmedi.Mafia 2 de de bunu pekiştireceklerdir eminim.Gta 8-9 yaşlarında bile çocukların internet kafelerde oynadığı basit bir konulu ve basit görevlerle donatılmış bir oyun.Rockstar bu konuda çok yetersiz konu ve kurgu olayında red dead redempiton da çok iyi değil çok basit görevler var ve zevksiz.Ama mafia gerçekten olgun oyunu film gibi içine alıyor insanı ve gerçekten zor bir oyun.Mafia'yı oynamak herkesin harcı değildir.Kafa istyen bir oyun kafanıza göre adam öldürerek oynanmıyor malesef o yüzden gta ile mafia yı karşılaştırmak çok saçma.

aynen.

• quote:

onimushaa
    29.06.2010 13:47:11

+1907. Tamamen Olgun Oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dewilmacry.

quote:

onimushaa
    29.06.2010 13:47:11

+1907. Tamamen Olgun Oyunu.
    Gelsede alsak ya cok canım cekiyo bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: rude.

quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

24 ağustos, doğum günüme denk geliyor oyunun çıkışı

En güzel hediye olsa gerek

24 Ağustos benim de doğum günüm o gün çıkarsa benim için de çok iyi olur ama bu sene çıkacağını sanmıyorum. İnşallah yanılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daafis

quote:

Orijinalden alıntı: rude.

quote:

24 ağustos, doğum günüme denk geliyor oyunun çıkışı

En güzel hediye olsa gerek

24 Ağustos benim de doğum günüm o gün çıkarsa benim için de çok iyi olur ama bu sene çıkacağını sanmıyorum. İnşallah yanılırım.

Alıntıları Göster
    Çıkıcak hocam kesin tarih olarak açıklandı çünkü..

• quote:

Çıkıcak hocam kesin tarih olarak açıklandı çünkü..

Alıntıları Göster
    çık artık nolur bir süpriz yapıp erken çıkaramazlarmı yaa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter_Petrelli

çık artık nolur bir süpriz yapıp erken çıkaramazlarmı yaa ?

Alıntıları Göster
    Eğer bir süpriz olacaksa o da oyunu ertelemeleri yönünde olur diye tahmin ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Sky

Eğer bir süpriz olacaksa o da oyunu ertelemeleri yönünde olur diye tahmin ediyoruz.

Alıntıları Göster
    sonunda
  • quote:

quote:

quote:

ama gerçekden gta4 mafia2'nin yanından bile geçemez bunu herşekille görüyoruz gerek trailler gerekse resimlerle
    demonun videosunu izlerseniz 15dk lık videoyu yani farkı çok net göreceksiniz MAFİA2 gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında yer alacak gta4'üde baya geride bırakacak.

bırak gta4'ü bir günde 7 milyon satan modern warfare 2'ye bile yaklaşacagını düşünüyorum

Alıntıları Göster
    quote:

Jamez:grafiklerden mutlata kırpçaklardır.. ilk resimdeki gibi gelmez oyun

Xbox 360 Gameplay videosunu izleyebilirsin farkı yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3B4A5CE48

quote:

Jamez:grafiklerden mutlata kırpçaklardır.. ilk resimdeki gibi gelmez oyun

Xbox 360 Gameplay videosunu izleyebilirsin farkı yok..

Alıntıları Göster
    grafik konusu kafamı karıştırdı
    ps3 e mi alsam yoksa ekran kartına mı para yatırsam acaba
    ikisi arasında fiyat farkıda olcak benim emektar çalıştırırsa bomba olur

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Mafia 2 sıngle bir oyunmu yoksa multiside varmı? multisi yoksa fiyatının düşmesini bekleyecegim BSC de oyunu inceledim ama multiden bahsetmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

GTA gibi bir efsaneyi nasıl olurda Mafia ile kıyaslarsınız anlamıyorum.Sen kesin Mafia 1 oynamadın diyiceksiniz simdi,hayır oynadım.Güzel oyundu,zevkliydi.Ama GTA ile kıyaslancak kadar değil.
    Dünyada hangi oyunda GTA kadar detay var.O şehir havası hangi oyunda var söyleyin.
    Üstüne üstün daha çıkmamış bir oyuna Gta 4 'ü ezer diyosunuz.

Ben kendi düşüncemi söyledim,kişiye göre değişir tabi ama Gta ile Mafia kıyaslanmaz.

Alıntıları Göster
    GTA'da mafia da harika oyunlardır .

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

GTA'da mafia da harika oyunlardır .

Alıntıları Göster
    Koskoca GTA'yı da itin bir taraflarına da soktunuz ya helal olsun.

Neden bir oyunu överken aynı sınıf sayılacak diğer oyunu yerin dibine sokarsınız? İnsan eleştiri yaparken bile biraz tutarlı ve mantıklı olur.

Bir oyun hakkında eleştiri yapılacak ise hep en yüksek dozla gidiliyor. Oyun ya yüceltiliyor ya da yerin dibine sokuluyor. El insaf!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Koskoca GTA'yı da itin bir taraflarına da soktunuz ya helal olsun.

Neden bir oyunu överken aynı sınıf sayılacak diğer oyunu yerin dibine sokarsınız? İnsan eleştiri yaparken bile biraz tutarlı ve mantıklı olur.

Bir oyun hakkında eleştiri yapılacak ise hep en yüksek dozla gidiliyor. Oyun ya yüceltiliyor ya da yerin dibine sokuluyor. El insaf!

Alıntıları Göster
    @1299

Gayet mantıklı bir eleştri bu.Gta'dan bana bir tane görev söyle ki ohh my god diyeyim.GTA ticari bir oyun sürekli her sene oyun çıkararak hep aynı tarzda görevleri oyuna koyarak oyuncuları aptal yerine koyan bir oyun.Tetris oynarım GTA oynamam.İlla GTA oynamak istiyorsanız GTA London oynayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Thisishaolin

@1299

Gayet mantıklı bir eleştri bu.Gta'dan bana bir tane görev söyle ki ohh my god diyeyim.GTA ticari bir oyun sürekli her sene oyun çıkararak hep aynı tarzda görevleri oyuna koyarak oyuncuları aptal yerine koyan bir oyun.Tetris oynarım GTA oynamam.İlla GTA oynamak istiyorsanız GTA London oynayın...

Alıntıları Göster
    Bu tip elestiriler her zaman olmusdur bencede yadirganacak bir durum yok. Bencede Mafia2 yi asil efsane kilan her sene yeni bir oyun uretmemesi. Ama tabikide GTA ninda yeri farkli. Benim icin Mafia2 bir efsane iken bu durum bir baska GTA sever tarafindan tabiki degisebilir. Ama su bir gercekki Mafia2 hem fizik modelleme, hem karekter modelleme, hem kaplamalar, hem isiklandirma, dovus sistemi,patlama efekleri, hemde arac modellemesi olarak cok onde. Tabiki bunda Nvidia Physx teknolojisinin payi yok degil. Bu baglamda benim gonlumdeki aslan hic suphesiz mafia2. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Ertelenmesi bile artık süpriz olmaz bence. Baya bir ertelendi oyun çünkü Çıksın artık oynayalım biran önce

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.