Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
12
Favori
58.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vaziyetu

yüksek ses ve yüksek seste düzgün bas performansı için kulaklık amfisi kesin çözüm. bu bilgiyi her yere yazsalar keşke, "kısık seste kullanın" gibi ucuz ifadeler yerine... spesifikasyonlar birşey ifade etmiyor 90 küsür db'li yüksek sesli kulaklıklar çıkıyor 100-110 db yazan kısık sesli kulaklıklar var. kulaklık amfisi aldın mı sorun sonsuza dek çözülüyor, kafayı kırmana gerek kalmıyor.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Peki bu kulaklık amfisi dediğiniz ürünlerde marka ve model gibi bi tavsiyeniz varmıdır?
  • sagamor kullanıcısına yanıt
    fiio e06 en bilinen ucuz amfilerdendir. şahsen denedim fazlasıyla yeterli bir cihaz.
  • Morhipo da bose mie2 suan 279tl ufak bi çek falan da bulursanız 250tl gelebilir fırsattır bence almak isteyene duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merabalar 100-170 tl arası bi kulakiçi kulaklık arıyorum.müzik dinlemeyeceğim.gezen biriyim.oyun için arıyorum(heryere götürcem kulaklığı).mikrofonu olması şart.birde şunu önerirmisiniz

http://www.vatanbilgisayar.com/tt-esports-isurus-dub-profesyonel-in-ear-oyun-kulakligi-kirmizi.html

(unutmadan iki jacklı olmalı yada adaptörü olmalı)

yardımlarınızı bekliyorum
  • Merhaba.kulak içi kulaklık almak istiyorum amazon dan $70-$80 civarina kadar çıkabilirim.Daha çok metal rock muzik dinliyorum beats destekli htc telefonum da dinleyecegim.tiz ler önemli ama bass on planda olan bi muzik dinledigim de de ıyi olmasını istiyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum.şu an philips in action fit kulakligini kullaniyorum.30tl ye almıştım

• Merhaba
    Bütçem 100-200 arası
    Rock, folk metal başta olmak üzere bir çok tür müziği
    Dengeli temiz ses veren ve tiz sesleri bozmayan bass takıntım olmadığı için yeterli temiz bass a sahip ana sesleri bastırmayan bir kulak içi kulaklık arıyorum.
    Ses izolasyonu olursa çok iyi olur.Ne milleti rahatsız edelim ne de gereksiz sesleri duyalım.
    Genellikle bilgisayarımda hopörlöre bağlayıp yada sonny z3 xperia compact ile kullanacağım.
    Fiyat performans olarak önerilerinizi bekliyorum.Türkiyede bulabileceğim bir marka olursa sevinirim.(yada bulabileceğim site örneği verirseniz güzel olur )
    Önerilerinizi bekliyorum emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahaka231 -- 18 Kasım 2015; 0:23:26 >
  • Sennheiser CX 300-II Precision kulaklığım 2,5 yıl sonra maalesef bozuldu. Acil bir kulaklık almam gerekiyor şu an.

Ağırlıklı rock ve metal dinlerim
    Bass'lar mutlaka çok iyi ve tok olmalı.
    4. nesil iPod ile dinliyorum.

150 - 200 TL'ye kadar bir kulaklık arıyorum.
  • 250 tlye baslı ve sesi temiz veren kulakiçi kulaklık arıyorum kablosu uzun olursa iyi olur.
  • Adidas cx 900 kulaklıgim bozuldu ve kulakliksiz kaldim sennheiser cx 200 street ii nasildir.

• Sennheiser CX180 ve CX180'den memnun kalmadığım için CX300 kullandim ama ne yazıkki CX300'de memnun kalmadim. Bende Cks77x almayi dusundum ama son anda parayi baska bir yere harcamamdan dolayı cks55x aldim. Kulaklik kesinlikle CX300 den daha güzel. Bu konuda tartismam bile. Cok fazla kulaklik deneyimim yok ama cks55x i oneririm, ha biraz daha para verebilecekseniz cks77x alin derim.

Not:Bass agirlikli müzik severim.

• Arkadaşlar iphone 6da kullanılacak kulakiçi kulaklık önerir misiniz? Sınır 200 tl. ses açıp kapama özelliği ve mikrofonlu olması lazım. yoksa gözüm kapalı cks77x alıcam ama işte o control şeysinden olması lazım. önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brainwavz S3 iem önerebilirim.. İphone için üretilmiş.. tüm tuşlar çalışır.. Burnin yaptıktan sonra çok temiz ve harmonik distorsiyonsuz , detaylı ses üretir
    arzu ederseniz 150 TL
  • Jbl j33a kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

• Merhaba,

Kulakiçi kulaklık arıyorum. Yardımcı olursanız çok makblue geçer :-)

-Bütçe : 300 TL
    -Müzik tercihi değişiyor. Sıralama İndie>rock>electronic>R&B ...
    -Dengeli ses tercih ederim,
    -Telefon, bilgisayar spotify
    -Tercihleri araştırdım ama içinden çıkılamaz bir hal aldı. Sony XBA-H1 Amazon'da 150 Dolar(100 Dolar altında olsa alınır deniyor) HB'da 275 TL onu almayı düşünüyorum fakat forumlarda pek beğenilmemiş.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tainted_life

Merhaba,

Kulakiçi kulaklık arıyorum. Yardımcı olursanız çok makblue geçer :-)

-Bütçe : 300 TL
    -Müzik tercihi değişiyor. Sıralama İndie>rock>electronic>R&B ...
    -Dengeli ses tercih ederim,
    -Telefon, bilgisayar spotify
    -Tercihleri araştırdım ama içinden çıkılamaz bir hal aldı. Sony XBA-H1 Amazon'da 150 Dolar(100 Dolar altında olsa alınır deniyor) HB'da 275 TL onu almayı düşünüyorum fakat forumlarda pek beğenilmemiş.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Pm attım size.
  • Aklımda "şunu mu alsaydım" şüphesi bırakmayacak bir kulaklık arıyorum.

Daha çok klasik ve akustik müzik dinliyorum. Bunlara ek olarak da rock müzik dinlemekteyim.
    Çok bass vermesi veya sesin çok fazla çıkması gibi bir beklentim yok.
    Uzun lafın kısası sadece ayrıntıları olabildiğince iyi almak ve müzik dinlerken tadına doymak istiyorum :)
    Elimde güzel bir flac arşivim de var fakat sadece evde hi-fi'de verimli olarak dinleyebiliyorum.

Bütçe 200-250TL
  • Ben de kulaklık arayışındayım.Kulaklığı genel olarak müzik dinlemek için istiyorum genelde hip-hop dinlerim.Bass'ları mümkünse iyi olsun ve son olarak telefondan da dinlemek istiyorum eğer bir şey değiştirecekse şimdiden cevap verecek olan arkadaşa teşekkür edeyim.
  • 150Tl ya kadar hadi 160 TL olsun kulak içi kulaklık lazım... kask içinde kullanıyorum... telefon özelliiği de lazım... ipod classic 80gb ve samsung note 3 note 5 de dinleyeceğim.
    ebay ve amazon aliexpress e de sıcak bakıyorum...
    yani iki tane alabilirim "hemen" ve "beklemeli" olarak ayrı ayrı...
    müzik çoook çeşitli ama klasikten tecno new age den pop a...
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 4-5 gündür kendime kulaklık bakıyorum ancak karar veremedim çünkü yeniyim bu işte daha.

200 tl bütçem var kanal içi kulaklık için.
    Genelde alt. rock, indie türünde parçalar dinliyorum.
    Pek hakim değilim ama armatür sürücüler dinamik sürücülere göre daha iyi enstrüman ayrımı ve sahne hissi veriyormuş.
    Şimdilik Lumia 925 te kullanacağım ama 1-2 ay içerisinde bir sansa clip+ almayı da planlıyorum.
    Dışarıda kullanacağım için dış ortam seslerini engellemesini istiyorum.

Yurtiçinden almak acil olduğu için tercihimdir ama değecekse eğer yurtdışından da alabilirim.

Teşekkürler şimdiden.
  • Öncelikle kullandığım kulaklıklar, Kulak içi (Sennheiser cx300, V-moda vibe, Shure SE215, Audio Technica CKS99, aklıma gelmeyen bir kaç model..), Kulak üstü (Koss KSC75, Koss PortaPro, JVC S400, yine aklıma gelmeyen bir kaç model...)

Şu an CKS99, Koss Ksc75 ve JVC S400 elime aktif kullanıyorum. Diğerlerini biraz kullanıp satmıştım.
    Bu kullandığım kulaklıklardan aklımdan hiç gitmeyen kulak içi olarak Shure Se215 ve kulak üstü olarak ise KSC75.

Bir kulaklık alacaksam hep sıkı bir araştırma içine girdim ve F/P kulaklıkları bulmaya çalıştım. Şu an yine bir arayıştayım.

Sizlere naçizane tavsiyem kulak içi alacaksanız ve bütçeniz varsa kesinlikle Shure SE215 derim. Ben aldığımda 230 tl civarındaydı şu anda 300 üzeri bir fiyatı var. Burada aman dikkat bir süredir ortalarda fzlasıyla sahtesi dolaşıyor piyasada.

Kulak üstü olarak ise kristal netliğinde bir ses ama basın kulakları titretmesine gerek yok derseniz Koss KSC75 tam bir F/P ürünüdür. Bendeki 5 yılını devirdi artık cızırtılar çıkmaya başladı gibi bu nedenle arayıştayım.

Kulaklık işi göreceli bir durum örneğin kulak içi araştırırken herkes Audio Technica CKS99'u tavsiye etmişti, her yerde övgüler falan. Ancak benim pek hoşuma gitmedi ses karakteristiği, çok sert bir tonu var.
    Xioami Piston kulaklıklarını da denedim Media-Markette denk gelmiştim, aldım kulağıma taktığım gibi anında geri götürüp iade ettim. Bu kadar övgü gören bir kulaklık nasıl bu kadar kötü olabilir anlam veremedim.

Bunun yanında V-Moda vibe, Cks99'a göre çok daha iyiydi ve fiyatıda 4/1'i neredeyse, ne yazık ki Türkiye'de pek bulunmuyor artık.

Sonuç olarak kulak içi dinlediğim kulaklıklarda Shure SE215 gibi detaylı temiz baslarıda bir o kadar hoş bir kulaklık görmedim.

Kulak üstü olarakta Koss KSC75 kadar kristal berraklığında ama basları çok fazla olmayan bir kulaklık denemedim.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.