Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
12
Favori
58.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Razer kraken pro
  • Merhaba,

İphone 6 ile uyumlu
    bass tiz oranı dengeli
    her tür müziğin dinlendiği
    mikrofonu ve ses ayarlarının yapılabileceği

araştırmalarım sonucu Sennheiser MM 30i ve Sennheiser CX 2.00i modellerine ulaşıyorum ancak bu kulaklıklara aşık olan ve bunlardan nefret eden gruplar var, anlamış değilim açıkçası. bazı yorumlardan sonra kesinlikle almıyorum diyorum sonra dönüp dolaşıp tekrar bu kulaklıklar çıkıyor karşıma çünkü bir o kadar da sayfalarca övgüler yazmış kullanıcılar var.

Şu an fiyatları 170 - 190 tl civarında çok bilgim olmadığı için başka modeller de önerirseniz sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.
  • Öncelikle herkese merhaba. Agırlıklı olarak rock ve metal türü müzikleri ve bunları yüksek seste dinlemeyi tercih ediyorum. Yurtiçinden alınabilecek 100-250 tl arasında kulakiçi kulaklık arıyorum. Önceki kulaklığım sennheiser cx200 street ii idi bu benim bir nevi müzige giriş kulaklıgımdı ve memnundum ancak bir tarafından ses gelmemeye başladı. Yeni kulaklıgımın eskisinden daha iyi ve kaliteli ses vermesini istiyorum. Yeni kulaklıgımı kullanacagım cihaz sony xperia z2 dir. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • arkadaşlar huawei p9 aldım yanlız içinden çıkan kulaklık çok da iyi değil. sağlam kaliteli güzel ses veren bi kulaklık almak istiyorum 150 200 tl max limitim. daha çok edm deep house vs elektronik müzikler dinliyorum yani buna uygun kulaklık önerileriniz nedir acaba?
  • -50-200 tl'ye yakın yani tam 200 veya üstü olmaması iyi olur ama şiddetle tavsiye ederseniz düşünebilirim.
    - Rock - Metal tarzı müzikler dinliyorum

Telefon - bilgisayar için kullanacagım

hem oyunda kullanacagım hemde müziklerde kullanacagım headphone kulaklık arıyorum. Oyunlarda fazla vakit geçirmiyorum müzik ağırlıklı olursa iyi olur. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fgasfswfadgad

-50-200 tl'ye yakın yani tam 200 veya üstü olmaması iyi olur ama şiddetle tavsiye ederseniz düşünebilirim.
    - Rock - Metal tarzı müzikler dinliyorum

Telefon - bilgisayar için kullanacagım

hem oyunda kullanacagım hemde müziklerde kullanacagım headphone kulaklık arıyorum. Oyunlarda fazla vakit geçirmiyorum müzik ağırlıklı olursa iyi olur. şimdiden teşekkürler

Takip
  • Hepinize merhaba,

-Butcem 80 USD
    -Ağırlıklı olarak hit, elektronik ve chillout dinliyorum,
    -Dengeli, basslari hissedebilecegim ses iyidir,
    -Iphone'um veya ipodum ile kullanacagim,
    -Amerika'dayim, refurbished ibeats 35 usd, powerbeats 70 usd, dr dre studio 90 usd. Bunlar varken baska bir seye yonelmek mantikli mi? CB3 Fit Sports-Bose Soundsports- Bose SIE2i Sports da 40 usd ile cezbediyor.

Yardimci olan ustada bir adet kulaklik getirebilirim, mart ortasi Istanbul'dayim :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 19 Şubat 2017; 14:50:8 >
  • Merhabalar, 200-300 TL aralığında kulak içi kulaklık almak istiyorum, mikrofonu da olursa gayet hoş olur. Hem telefon için hem de bilgisayar için kullanmak istiyorum. Bilgisayar kullanırken çok kulaklık takmayı seven birisi değilim, ama dışarı çıktığım da kulaklığımı yanıma almazsam afakanlar basar beni. önerilerinizi bekliyorum.
  • fgasfswfadgad F kullanıcısına yanıt
    marshall major derim ben.
  • Sony MDR-EX650
    Xiaomi Hybrid Pro HD

bu kulaklıklar nasıldır ?
    150tl civarı bir kulaklık almayı düşünüyorum
  • z.burakcu Z kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde arıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler. daha önce razer hammerhead kullanıyordum ve bozulduğu için servise gönderdim. para iadesi verdiler. 200-300 lira arası bir kulaklık arıyorum. kulaklık serüvenim hammerhead'le başladı, kulaklıklar hakkında bilgi sahibi değilim.
    7.nesil ipod classic kullanıyorum
    codec olarak alac kullanıyorum
    ağırlıklı olarak; indie, akustik, progresif rock, neoclassical metal ve klasik müzik dinliyorum.
    aramalarımda genellikle sennheiser buldum ama çoğu kişi memnun kalmamış. bir diğer bulduğum ürün ise Ostry Kc06 oldu. kc06 kullanıp tavsiye edecek veya başka ürünler tavsiye verip, yardım edebilecek kişilere şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrunkeñClam -- 27 Şubat 2017; 16:26:30 >
  • Hem kafaüstü hem kulakiçi kullanan varmı kafaüstü kullanması çok sıkntı oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana mesajdaki taslağa göre tercihlerim bunlar arkadaşlar ne önerirsiniz
    -Max 250₺
    -Ağırlıklı olarak Slow, electro, rock ve pop müzikler tercih ediyorum (sıralama olarak), çok iyi bass sesleri elde etmek hayalim..
    -Çoğu zaman bass karakterde sesleri tercih ediyorum ancak slow parçalarda da sanatçının sesini hisstirmeli bana
    -Huawei Mate 9 (android cihazım) ile kullanacağım mikrofonu olmalı bu yüzden.
  • arkadaşlar merhaba, xiaomi'nin bluetooth kulakiçi kulaklığı ile ocy q19 kablosuz kulaklık arasında kaldım arada 7 usd fiyat farkı var. Sizce hangisini tercih edeyim ?
  • Arkadaşlar merhaba. Yıllardır Sennheiser kullanıcısıyım fakat geçen haftalarda CX-300'ümün sol tarafından ses gelmemeye başladı. Ben de yeni kulaklık arayışına girdim fakat dolarla birlikte piyasa oldukça artmış. Tekrar CX-300 almak istemiyorum. CX-3.00 var alternatif olarak ama 250 lirayı hakettiğini düşünmüyorum. Max 200, 220 lira verebileceğim bir kulaklık arayışındayım. Genellikle elektronik müzik dinleyicisiyim. Bass ağırlıklı bir dinleme zevkim var. Önerilere, tekliflere açığım. Teşekkür ederim.
  • Flac arşivim var ve Fiio X1 satın almayı düşünüyorum. 100 - 300 Tl bandında iyi bir kulaklık tavsiyesi bekliyorum.

Her türden müzik dinliyorum. Baze yabancı metal, bazen slow, bazen jazz. Sesleri en ufak ayrıntısına kadar temiz bir şekilde alabileceğim, bass,tiz dengeli, ergonomik, kaliteli kablo yapısı bulunan bir kulaklık tavsiye edebilir misiniz?
  • Kız arkadaşım için kafaüstü kulaklık bakıyorum 150-200 lira bandında. FP olarak önerebileceğiniz model var mı? Çalışırken müzik dinlemek için kullanılacak tüm sesleri net bir şekilde duymak, temiz ses almak öncelik.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.