Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
12
Favori
58.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni memnun eden brainwavz m2 kulakligim bozulunca yerine ath ckm500 aldım fakat bu o kadar tatmin etmedi. hiphop ve pop müzik dinliyorum m2 den daha kaliteli 300 tl ye kadar bir kulaklık tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jedi Mind Tricks J kullanıcısına yanıt
    çok yanlış kulaklıklar kullanmışsın. m2, brainwavz'ın en leş kulaklığı. ben indirimli fiyattan aldığım halde satmaya gönlüm el vermedi, tecrübesiz birine satabilirsin ama vicdan hesabı ne olacak... kargosunu ödeyip firmaya iade ettim. ckm500'ü de buralarda birileri f/p kralı anons edip bir başka çöp piston 2 ile falan yarıştırdıklarından merak edip gidip almıştım... o da kutulu satıldığından 130 civarı ödemiştim sonra 100 liraya sattım. bu iki üründen 50 lira, belki daha fazla zarar ettim durduk yere...

ckm500'ün mid ve bas yapısı idare eder, cks55'lere benzerdir ancak baslarında güç zayıflığı var. midleri dediğim gibi zaten sıradanher normal kulaklıkta bulunabilecek türden ancak tizleri tamamen uçuk, gördüğüm en leş tizlerdi. m2'de ise sadece biraz tiz parlaklığı var, midler ve baslar tamamen gidik. bu leş kulaklıklara bu kadar para isteniyor ve hepsi hakkında iyi yorumlardan geçilmiyor. bu piyasanın kötü tarafıdır. ölçülecek birşey olmayınca ortada, herşey birbirine karışıyor.

profilimdeki beta-cks77 konusunu incelemeni tavsiye ederim.

• Hocam konunuzu okumuştum önceden görüşleriniz için teşekkür ederim. v-moda crossfsde lp kullandım bi sürede ama baktım kafa üstü bana göre değil. Bassları sağlamdı onunda ama ben biraz daha geniş sahne ve detay yanında biraz kuvvetli bas istiyorum. dediğiniz gibi ckm 500 de basslar çok güçsüz. pek tatmin etmedi. Betayı denemeyi düşünüyorum.

• Her türlü müzik için pc veya Xperia z5 compact ile kullanılacak, 200 tl civarında,müziği her şeyi ile yoğun şekilde alabileceğim bir kulaklık arıyorum. Birde Ckr7 iyi midir?
    Teşekkürler.

• 1surlayu1 1 kullanıcısına yanıt
    Ben ckr7 kullaniyorum. Oldukca iyi bi kulaklik. Enstrumanlari yuksek sesle veriyor. Daha once kullandigim Sennhesier cx 300 ll ye gore mukemmel bir kulaklik.

• Merhabalar,

Bende mp3 player olarak xDuoo X2 var. Kulaklık olarak ise ATH-CKS77 var. O kadar uyumlu çalıyor ki gözlerini titretiyor ses

CKS-77'den sonra yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Tabi ATH'dan vazgecmek gibi bir niyetim asla olamaz :) :) :)

Simdi üstadlarıma soruyorum CKS-77 den sonra CKS-990 mu CKS-770 mi ? Birde değer mi gerçekten. Şuanda CKS-77 den memnunum ama tizlerini çok sert buluyorum. Basslar tam kararında Midleri demeye gerek yok cok cok iyi bu kulaklığın. Enstürman ayrımı ve sahne derinliğini dememe gerek yok zaten herkes biliyor üzerinde çok konuşuldu çok inceleme konusu oldu :)

Önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler.

• arkadaşlar spor için BT kulaklık arıyorum, yardımcı olabilecek var mı? pek anlamıyorum kulaklıklardan
  • 300 TL'yi geçmeyecek şekilde bir kulaklık arıyorum. Genelde her tür dinlerim ancak pop daha fazla dinliyorum. Beni uzun süre götürecek bir kulaklık arıyorum. Sesi yüksek ve berrak olmalı. Yüksek ses vereceğim diye boğuk ses veya net ses çıkaracağım diye zor duyacağım bir ses olmamalı. Telefonum xiaomi redmi note 3 Pro ve arada sırada da bilgisayarda kullanıyorum.

• Razer hammerhead pro v2 yi tavsiye edermisimniz arkadaşlar daha önce iphone içinden çıkan earpod kullanıyordum hoşuma gidiyordu kulak içi kulaklıklardan hiç anlamıyorum çok fazla çeşit var tecrübelerinize güveniyorum tavsiye bekliyorum

• pop rock dinliyorum
    Sennheiser CX 5.00G aklımda olan model. tavsiye edermisiniz. bass ve tiz dengeli olsun
  • 200 lira limitim var
    Elektronik müzik dinliyorum (Dubstep,Chillstep)
    Bass ağırlıklı ama tizzlerde kaybolmasın
    Telefon (Iphone 6s)
    Yalıtım çok önemli içeriye ve dışarıya ses vermesin istiyorum ve yüksek ses istiyorum (Kulağımı zorlamasını)

• * Maksimum 200tl harcamak istiyorum.
    * Rock, metal (dream theater, megadeth vs.), klasik (barok, ortaçağ), dark wave, synth (carpenter brut, perturbator vs.), smooth jazz, fusion jazz dinliycem.
    * Basslar da yüksek olmalı ama rock metal için dengeli de olmalı.
    * %70 telefonda %30 bilgisayarda kullanıcam (bilgisayar için ayrıca corsair void kulaküstü kulaklığım var).
    * Dükkanlarda veya hepsiburada gibi türk sitelerinde bulabiliceğim bi şey olmalı. Yurtdışından veya bilmediğim yerlerden almak istemiyorum.

Teşekkürler.
  • İyi forumlar öncelikle 180 liraya kadar bütçem var arkadaşlar,
    -Ağırlıklı olarak Anadolu rock dinliyorum pilli bebek gibi
    -dengeli veya bass ağırlıklı olabilir tavsiyeler.
    -iphone ile kullanacağım arkadaşlar.

Aslında o kadar çok fiyata çıkmama gerek yok xiaomi hd diye bir model gördüm düşünceleriniz nelerdir mesela bunun hakkında.

• Herkese merhabalar,
    200 liraya kadar,
    pop/enstrümental türünde başarılı,
    bassı çok fazla ön planda tutmayan ,
    iphone 6s ile kullanacağım kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var
  • 40$ a ostry kc06a aldım iyi etmişmiyim
  • Arkadaşlar Sony MDREX650APT modelini kullanan var mı ? Varsa yorumlarını bekliyorum.
  • Selamlar. Sennheiser CX-275 S modeli satıyorum. İlgilenen bilir kulaklığın kalitesini. Fiyat 100TL'dir. Sıfır açılmamış paketindedir.

• Herkes soru sormuş kimse cevap vermemiş :D

200 liraya kadar kulaklık arayanlara Pioneer Se cl751 modelini şiddetle öneriyorum tam bir bass canavarı, daha iyisi olacağını da sanmıyorum. Zaten netten videolarını da görebilirsiniz. Ben 6 Ay kullandım kablo koptu, dikkatli kullanırsanız süresi uzar eminim. Trap ve house müzik dinliyorum kullandığım sürede aşırı memnun kaldım.

Onun dışında şimdi kablo koptuğu için 2 senedir merak edip parası düşük diye bir türlü beğenip alamadığım Koss Ruk30 kulaklığını alıcam. Elime geçince burayı editlerim :) kargoyla beraber 45 liraya geldi.
  • Selamlar,
    cks55 mi yoksa Brainwavz delta mı? Hangi kulaklık daha iyidir. 120 TL bandında her ikiside. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

edit: forumda gezinirken benzer fiyata brainwavz M5 de buldum. Kıyaslamaya bunu da dahil edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalybron -- 19 Ocak 2017; 23:4:41 >
  • Merhaba arkadaşlar 150-250 arası bütçem var sony xb950ap xb450 veya farklı öneriniz varsa bekliyorum.
    tavsiyelerinizi dikkatle bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zubanda860 -- 20 Ocak 2017; 14:25:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.